Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:mrgreen: vas musim drobet popichnout, vy vojaci :-D








se stavenim je to horsi, jsem rozvrtanej s drivim, psi boudou, zpola vykopanou podlahou ve sklepe, stehovanim mrazaku, stavenim zasobniku na huhli a zamestnava me i komin co neustale kouri. dole zatopim a nahore de kour. uz fakt nevim.

a taky me zena nabada abych chodil do prace. no a stav mezitim neco :-D ...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

sice howna,ale aspon to tady trochu jede a ne dva příspěvky za týden,vlastně tři-jeeden můj.pak Wolfovo a třetí Mikovo,že teda jezdit nepůjde :-D
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

airsoft a paintball bych nesrovnával... na airu si hrajou na armádu, paintball je pro prdel. Nemluvě o nákladech... kdy vybavení na paint jsi schopný už docela solidní pořídit za bůra. Navíc Míro nevím kam to jezdíš že to srovnávaš s kardanama a gumama... my si půjčujeme na paint vybavení na pátek až neděle a i s kuličkama to máme tak za 800,- komplet (počítám 2000 kuliček za ten víkend vystřílím).
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

ja to neorganizoval, to od zeny z prace se nejak narychlo domluvili tak jsem sel taky pac se to zrovna siklo. jednoho to na to odpolodne prislo na 6 stovaku a sme dva. ja navic potreboval vic kulicek takze s plastovejma bedlokama a bez posty to tak vazne vychazi :-D ... ale prdel vazne dobra.. mi posli do sz treba nejakej kontakt kdyby me to chytlo at se teda domlouvam za lepsi prachy...... ;-)
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

tak co kluci Wraith uz vas omrzel? tady je s novou kastlí :-)
http://www.axialracing.com/products/ax90045
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jediný co bych wraithovi sebral jsou nápravy :-D :-D abych měl na mýho Fordíčka :hura:jinak ta kysna je pěkně hnusná :-(
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Mike-no mě se líbí furt a moc,ale viděl jsi to v Rakousku,ty výkony mě moc nepřesvědčili,takovej polocrawler a SCX vyjelo všude samo a pak tahaly Wraithy... Ta Vaterra která je takovej"kinder Wraith" je super,někde na metru blbnout.Tím nemyslím vyloženě šutry-a crawlit,prostě kamenm,prkno,nějákej bordel a hodinu se na tom vyřádíš,super.Ale kamkoli s tím popoject je hrůza,nuda.Takže aspon co se mě týče,použití hodně specifický,zahrada,chata je zábava ale expe požitek to nedá nikdy.
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

tak co kdo si necha udelat na auto takhle pekny samolepky? :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

když mi budou dávat díly zadarmo a jednou za rok novýho axíka tak do toho jdu :OK:
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

no tak kdyz by to bylo takhle tak bych si nechal polepit i sluzebak :OK: :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

klucí dneska super poježdění u mě na zahradě cca 20m čtverečních kameny voda bláto mosty no paráda :OK: moc jsme si to užili :FINE:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolff chtel napsat crawleni,pac jsme drtili Vaterry.S jezdenim to moc spolecnyho nemelo,pac jsme neujeli ani 100m :-D A pak hned domu,k pc,a hledat a vymyslet upgrade.Je to suoer vozitko na zablbnuti,kdyz clovek nechce nekam ject,nebo si na drsnym miste drbat expedicku.
Zitra uploadnu rajce,a dam fotky jak jsem predelal elektro,barvu,atd :OK:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

U nás taky pecka poježdění. Na dnešní rally se kluci těšili už od září, natrénovali i já autům trochu péče věnoval a místo toho jsme betonovali strop nad sklepem. A co jsem to za otce, že vlastním dětem ani tu radost nedopřeju???
http://www.rca-ck.com/

Tomu říkám paradox!!! Celej rok se brodíme v bahně, vodou a nesjízdným terénem a když si chcem po roce vyrazit s onroadama tak nás pošlou k čípku, že je bashnop, voda a nesjízdno :-D :-D :-D

Maj ti rallyisti zvláštní způsoby... A nebo jsme divný my, když už nás to láká i do bahna...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jinak teď asi 2 dny jsem makal na manovi tak jsem zase něco vyrobil a vyladil tak to zítra VENKU vyfotím a sám jsem na to zvědavej jak to vypadá protože stříkat pod zářivkou je hrůza je tam prd vidět :-p taková malá noční můra ;-)
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak šup šup Wolfiku fotky sem. Já jsem na chalupě tak asi nějakou fotku z venku taky nafotim. :tleskam:
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“