Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

tyyy voe... ja sem si ukrojil vetsi krajic nez muzu sezrat, ve vsem :-D , takze na auto cas vuuuuuubec nemam pac ho nemam ani na povinnosti. psi nemaji boudu, uz od lonska byli v krabici od mercedesu a venku to vypada, ze se blizi zima. taky me neustale sere komin :-D kterej blbe tahne mrzak. krom toho chce velky auto nesmyslne technickou a do kapsy na nutnou opravu hluboko. nak se mirovi letos nedari.... loni taky ne :-D vono prast jako uhod :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak nějaký fotky jak jsem slíbil
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jinak jsem chlapečka vážil tak má 7kilo80 :-D
Naposledy upravil(a) wolff dne 26.10.2014 18:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Man vypadá slušně, ty kombinace barev jsou paráda, je vidět, že se Wotokabi blíží...

A ty Míro, čet jsem to tu - už jsem pár komínů postavil a pokud: tvá slova: dole zatopím a nahoře to kouří.... Tak on komín na tomto principu funguje, takže vše v pořádku, pokud psy přezimovali už loni v bedně, očividně je to letos nepřekvapí, obzvláště když ocení tvou snahu na zahradě jakožto jejich teritorium. Co se technický týče já mám na feldě do pátka a dneska dopo jsem s tchánem stvořil vejfukovou soustavu jako novou a auto by bylo OK, možná bych ještě přebrous pár pupínků - ale jelikož jsem v pátek v noci vzal v devadesáti srnku, tak porovnám brejle, dám nové levé světlo a blinkr, a lem blatníku a tak dále 8(

Ale ještě zbejvaj noci a to se dá na malým ještě něco udělat. Láká mě vyrazit do Cepu jako jsem kdysi kdesi u kohosi viděl - s papírovou boudou, abych viděl jak to vypadá a pak přes zimu stvořit něco COOL...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

no, on kouri misto krasneho bileho smradlavy a cerny a kotel dehtuje. suchy drivi. ma malou diru. no, malou, ale takovou vselijakou. coz freza mu domluvi, ale litr za metr a nerez dovnitr 1500 za metr... bratru 12 metru komin :-D na to ted nemam :-( ... tak pucim od Bifiho leseni a voklepu ho a nahodim, von prestane prisavat falesnej vzduch a nahore mu pridam metr a este tam vrazim nakou rouru a to by bylo aby poradne netahl ;-)


...srnku v devadesati felicii.... to ses odvaznej... dovezls ji aspon do mrazaku? ja takhle nedavno prisel k divocakovi... vrazdil sem ho kalacem, co sem mel v kufru.. covece az na treti ranu to na tom svete vzdal... kamion predemnou mu jen pocechral zadni. utect nemohl, ale jinak byl az prekvapive mobilni :-D ...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Coz moje odvaha je az arogantni, ale ze felina machruje! Taky se to na ni podepsalo! A srnka sla myslivcum pro psy. To co zbylo ani na spineni rukou, natoz kufru...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

hosi, ku..a, freekec, musim se pochlubit.


vytah jsem z kontejneru luxusni zalezitost. sharp stereo music center :-D no proste gramec z osmdesatek. klucii jakou ja z toho mam radost to nemate tuseni. to hraje jako krava!! ma to svuj zesik a jak je to vsecko brutalni analog a poctivej kus plnej potenciometru jako palec, tlusty jacky, tak to ma proste paradni zvuk. honim to zatim teda pres docela mizerny repraky, ale i to blby FM radio to proste dava sytejsi, plnejsi zvuk, nez muj megadigitalni 1000W sound system od JVC. pekne dreveny repro a subwoofer co trese sklenickama pres tri mistnosti - a kdyz si pred to stoupnes a zavres voci tak ten dementem zahozenej prapristroj je proste lepsi. A co potom kdyz na to das VINYL!!!! Uz dlouho pokukuju po soucasnym gramci od panasonicu co ma moturek stranou a plotnu zene pres reminek a stereo repro znacky Castle (bohuzel zakladni stoji jako dva rtr axialy) - a tohle je krok k realizaci myho domaciho audio snu. strereo zvuk z vinylu je totalne bozi zalezitost a ja to nikdy nemel a proste... ty vole... to je proste super...... super..... !!!

moc desek teda nemam, navic muj vyber asi neocenite :-D ale treba takova omega ze sedmdesatejch let z madarska :-D nebo teda doors, sahula s jeho synama vycepu :-D no musim zajit do kramu a vopatrit nejaky desky ;-)
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Koukam Wolfiku moc pekna prace, hlavne ty pěkný fotky :-) . A taky jsem si všiml ze ti vlastně přebývá jedna rezerva pro me. Mam to tam prostě takové neuplne.
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

no bifi sice mi nepřebejvá ale na wotokabi ti jíí půjčit můžu :OK:
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

klucí, kde v Budějkách kupujete šroubky ? byl jsem dneska ve Feroně a nejmenší měli M4, nějakej krám je u Bosche, nemýlím li se ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

spojovaci material.


jeden je tesne pred dopravnim podnikem na novohradsky, neni problem tam koupit cerny m2 libovolny delky s imbusem. a taky ve vrate Princ, opet velkosklad spojovaciho materialu, tam maji celkem humor kdyz kupujes za sedm korun hrsticku a oni k tomu tisknou 4x A4 fakturu :-D no a jinak nevim, ale tady jsem dycky poridil potrebne..
Uživatelský avatar
manek100
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 27.10.2011 0:00
Bydliště: Křemže

Re: FreeKec

Dobře zásobený jsou taky v jh systems - http://goo.gl/3xFlZW mají spoustu šroubků i v nerezu za hodně slušné ceny,akorát M2 mají pouze na placatý šroubovák
Macarony
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 16.12.2012 20:34
Bydliště: Táborsko

Re: FreeKec

Paráda, díkec, už jsem se dostal do fáze, kdy mi příští týden přijde zbytek podvozku, takže aby se to rozjelo, potřebuju akorát poloosy do přední nápravy a právě šroubky :D ale asi předělám i boudu, protože se mi zdá moc široká, ale kouknul jsem na to jen na rychlo
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Vy tady pácháte takový zvěrstva a já jsem rád že jsem to dal na wotokabi docela dohromady jen aby to vydrželo. Fotky nevím jak se vkládají tak tady je odkaz. http://culy.rajce.idnes.cz/Nove#DSC_0008.jpg
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Jo jo Culy pěkné tvoje ccčko se mi moc páčí.
Axial SCX10 Oshkos M-ATV
Axial nápravy Oshkosh Hemmt 6x6
http://bifi13cz.rajce.idnes.cz/Oshkosh_M-ATV_na_SCXu/
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Díky díky ale kastle potřebuje taky repas ale to až v zimě kdy bude více času. Až teď když jsem ji umyl od bahna tak jsem zjistil v jak hrozném je stavu ale tak šetřit to nemůžem.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“