Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

No do prdele, byl jsem strašně naštvaný když se edit. map dostal ven před ofiko vydáním :-( Ale no(+párčísel) ty si mě dostal do kolen, tu tvou mapu jsem začal hrát asi před hodinkou a půl, vůbec se jí nemůžu nabažit :tleskam:
Opravdu si mě mile překvapil a musím ti smeknout velkou poklonu, jak si promyslel ty odhalení :tleskam: Vždy něco zajímavého :OK:
Nebyl bych to já kdybych jen chválil :-D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Stiahni si russian road a tam je ta Toyotka :YOP:
Sorry! Nejak som si to vsimol az po odoslani :-p
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

[quote="maztekk"]No do prdele, byl jsem strašně naštvaný když se edit. map dostal ven před ofiko vydáním :-( Ale no(+párčísel) ty si mě dostal do kolen, tu tvou mapu jsem začal hrát asi před hodinkou a půl, vůbec se jí nemůžu nabažit :tleskam:
Opravdu si mě mile překvapil a musím ti smeknout velkou poklonu, jak si promyslel ty odhalení :tleskam: Vždy něco zajímavého :OK:
Nebyl bych to já kdybych jen chválil :-D

[quote]
Jj ty sloupy jsou tam dva nebo tři, objevil jsem to až po vydání, jsem tam na poslední chvíli snižoval, už ani nevím z jakého důvodu terén a zapoměl jsem ty sloupy dát na zem :D
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos Odkaz by byl dík :wink:

:-)
Obrázek
Obrázek

8o To je nádobíčko jako vyproštovák do Spintires :mrgreen:

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=mLyVEp6XyXY[/youtube_url]

To je zvuk :-)
[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=BnIqt55bgv4[/youtube_url]
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos Odkaz by byl dík :wink:
http://spintires.nl/st14-mysterious-road-v2/ Sorry je to mysterious road,ale je to v nej.ak chces tak si ju vytiahni z tych ostatnych modov co tam su.
Alebo : http://www.ulozto.sk/xs9Y2Xdj/mody-mystery-rar a tam som ju trocha upravil.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos, co si na yotě upravoval?
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:pepekos, co si na yotě upravoval?

Kolesa od SIDa trocha podvihol a upravil pruzenie (bole taka uskakana na asfalte) ale neviem preco sa to prejavuje az potom ked na nu nieco das v garazi. Ved vyskusaj popripade uprav. ;-)
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

opravdu nádherná mapa, mam co dělat na pul roku :-D
Obrázek
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Tak se my to podařilo taky nainstalovat( mapa level Abandonet mines) sice nevím jak,ale funguje. :tleskam: souhlasím se všema tady,je to ůžasná mapa,sedím tu u toho od deseti dopoledne vkuse a je nádhera. podařilo se my jí celou odkrýt a ted se snažím zavážet ůkoly.... je to makačka,ale suprová!!! GRATULUJU K TVŮRCI! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

salamandr5321 píše:Tak se my to podařilo taky nainstalovat( mapa level Abandonet mines) sice nevím jak,ale funguje. :tleskam: souhlasím se všema tady,je to ůžasná mapa,sedím tu u toho od deseti dopoledne vkuse a je nádhera. podařilo se my jí celou odkrýt a ted se snažím zavážet ůkoly.... je to makačka,ale suprová!!! GRATULUJU K TVŮRCI! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:


tyjo tak to jsem břídil mam půlku odhalenou od 13.00
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pořídil jsem si na to odhalování hiluxe
Obrázek
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos Dík :wink: a auto se chová jinak když na něj něco dáš protože mu přibude váha např ochranné rámy kanystr s benzínem atd ale je pravda že někdy stačí jen přidat kanystr a auto se kymácí jak kdyby mělo na střeše hromadu klád :-D ale v xml souboru se to dá někdy poladit :-) Ale někdy třeba pérování a nápravy to snad jde jen přímo na modelu takže třeba v 3d max atd snad se nepletu ale víc by věděl zidon155 :wink:

Edit Tak jsem vytáhl Toyotu z té mysterious mapy :wink: Funkční na poslední verzi Spintires a na valníky jsem přidal palivo i garážové body :wink:

Obrázek
Obrázek

http://ulozto.cz/xJi758Sq/toyota-land-cruiser-105-rar

Tak už máme Defendera,Range Rovera,Patrola a i Toyotu už jen chybí Škoda Yetti nebo Duster :-)
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

bosko1984 píše:pepekos Dík :wink: a auto se chová jinak když na něj něco dáš protože mu přibude váha např ochranné rámy kanystr s benzínem atd ale je pravda že někdy stačí jen přidat kanystr a auto se kymácí jak kdyby mělo na střeše hromadu klád :-D ale v xml souboru se to dá někdy poladit :-) Ale někdy třeba pérování a nápravy to snad jde jen přímo na modelu takže třeba v 3d max atd snad se nepletu ale víc by věděl zidon155

Nemyslim to s vahou staci ked tam das rezervu a hned ju das prec a auto sa chova podla mojich nastaveni.
(teda pokial si to stiahol z ulozto.sk
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos Zkusím to tvoje nastavení :-)

:FINE: :CIAO:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
jirne
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 25.12.2014 19:50

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

[quote="PALI"]opravdu nádherná mapa, mam co dělat na pul roku :-D
Deset hodin stačí :HOPS:
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“