Uživatelský avatar
Zdenek79
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.01.2015 20:48
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

No jo no. Vsechny veci ktery se delaji hlavne kvuli zisku stojej za prd. Ale penize jsou zase potreba aby se to mohlo realizovat. Takze nezbejva nez to brat jak to je nebo jit svou vlastni cestou.

Na obhajobu vyvojaru vs komercniho zajisteni je nutno rict ze je jeste brzy na to lamat flintu nebo hazet hul do zita.

A na obhajobu hracu zase ze je tady fakt velkej potencial pro zisk za placeny dodatecny obsah.

Jdu nahodit tatru a trochu ji umazat :)
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Zdravím vespolek spokojené i nespokojené příznivce a hráče ST.

Tak jsem spustil aktualizaci a zdá se mi, že se hra v grafice občas vykresluje hůř než před touto aktualizací. Jsou místa, kde se "místo" dokreslí na rozdíl od , okolí později (až se jakoby přijede blíž). Mám AMD Radeon HD 5700 , W7 (64 bit), 4 jádro procesor,SSD disk a to by mělo zvládat i mnohem náročnější hry. Jestli za to můžou ty " ptáci a světlušky" , tak to byla inovace na prd. Zkusil jsem dát i detaily na "media" a stále stejný. Měli vychytat mouchy, a dát možnost vkládat módy. No abych pravdu řekl, tak ten kdo si stáhnul craknutou verzi se nám musí smát. To je dost smutný.

Jinak zkusil jsem Sopku. Je jak po orkánu Cyril.

Jaryn
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Jak sleduji toto vlákno tak informace o craknuté verzi jsou asi dost opodstatněné.

Nakonec do toho půjde spousta hráčů a budou se dělat mody do této verze a podporovaná verze půjde do kytek. :|
Naposledy upravil(a) Max dne 06.02.2015 23:47, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Pro Ziddona: budeš u tý 148čky dělat pohoblivý nápravy, ony vypadají normálně jako že je tam kus něčeho, ale když se to nasvítilo tak jsou dokonale vymodelovaný.
A ještě nenapadlo tě někdy udělat tu tatru 813 6x6 tahače? to by byla taková pěkná rodinka tater
mik3cuk
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 29.01.2015 23:26

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

to no107064 a ostatni:
v mapě Abandoned_mines mě nejde v garáži připojit jakýkoliv přívěs/návěs ... v jiných mapách (modovaných či origo) jde. Zkoušel jsem verzi odsud: http://spintires.nl/map-abandoned-mines/

Verze hry je:16.01.15

Hru jsem kompletně smazal i setting v AppData\Roaming\SpinTires\ nedal žádné modované auto... vše bez úspěchu...

Má někdo pod. problém?

Díky za radu.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Takze panove - koukam, ze tu je spousta novejch - pro info: Se Spintires jsem uplne od zacatku ( rok 2010 ) - od jednoho z prvnich dem - v tu dobu jsem se i zacal kamaradit s Pavlem ( hlavnim a JEDINYM tvurcem hry ;) ) - vyvojem/testovanim a tvorbou modu jsem stravil uz nekolik stovek/tisic hodin - tudiz o hre uz docela neco vim 8) - jo a mimo to jsem spolecne s Dustinem byli prvni na svete, kteri zacali nejak ST modovat - nejdrive ruzny skiny, pak jsme zacali delat i prvni auta .. mapy .. :mrgreen: 8)
Celej zakopanej pes je v tom ze VYDAVATEL ( OOVEE ) akorat slibuje/mlzi/lze .... TVURCE hry ( Pavel ) dela co muze, ale vydavatel mu neustale haze klacky pod nohy .... ( a neplatej mu - on pred rokem opustil i svou praci, aby se mohl naplno venovat vyvoji hry, kdyz se dal dohromady s Oovee a ti mu naslibovali hory doly ... nekolik mesicu mu neplatili takze byl prakticky na mizine .... ) - Pavel dela co muze - verte mi :sad: Cela hra uz mohla bejt davno nekde jinde nebejt toho slavnyho vydavatele ... ( ano - jen oni se na tom pekne napakovali ..) takze tak ..
Pavel se ted snazi hru nejakym zpusobem dodelat - hlavni cil je udelat ofiko podporu modu a ofiko editor ( a ten ukradenej byl opravdu ukradenej - a ne jak tu nekdo napsal, ze kdyz nekdo nechce neco ukrast tak to nejde - to je kravina ) - ukradl a zverejnil ho nejakej rusak z Dropboxu ( kde je napojeno na specielni "alfa" verzi hry asi 10 lidi -ja jsem jedinej z Evropy 8) - bohuzel jeden z techto lidi to zverejnil - zradil Pavla, ktery mu duveroval .. :? )
Takze to, ze stary CT nefunguje na nejnovejsi verzi je tim, ze se to neustale upravuje ... tak nebudte netrpelivi a vydrzte ;)

Jo a mimochodem - 700,- mi rozhodne neprijde malo ( ja do toho dal kolem tisicovky - pac jsem hru podporoval uz na Kickstarteru ) - ale porovnejme to treba s MOTORM4X a OFFROADDRIVE - taky dobry offroad hry ... staly podobne - par map+par aut a to je vse - tyto hry vysly a kde jsou nejaky aktualizace/updaty?? - NIKDE!! a to vam nevadi? ha!
Myslim, ze byste/bysme meli bejt radi, ze stale nove aktualizace vychazej .... ( kdyby jste videli, v jakym stavu byla hra mesic pred vydanim - byla prakticky nehratelna! nic nefungovalo - vozeni dreva, multak .... - ale oovee tlacilo na datum vydani ..)

Takze to je asi tak vse co jsem vam chtel rict ;)

Urcite nad hrou nelamejte hul ( bude lip ) - stejne je to nejlepsi offroad hra :BYE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

mik3cuk píše:to no107064 a ostatni:
v mapě Abandoned_mines mě nejde v garáži připojit jakýkoliv přívěs/návěs ... v jiných mapách (modovaných či origo) jde. Zkoušel jsem verzi odsud: http://spintires.nl/map-abandoned-mines/

Verze hry je:16.01.15

Hru jsem kompletně smazal i setting v AppData\Roaming\SpinTires\ nedal žádné modované auto... vše bez úspěchu...

Má někdo pod. problém?

Díky za radu.

připojit jde, (já nový auta neměním za původní ale připojuji jako vlek a pak přepíšu v xml na auto a bez připojení vleku by to nešlo), ano nechce se tomu, zkus když jseš před garáží tak jak je výjezd na asfaltku tak do levého rohu označení garáže. Tam mi to jde v poho.

Jinak "nenašel" někdo na netu verzi 25/1/15 nebo 29/1/15 nebo 30/1/15, kdyžtak písněte do zpráv
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

zidon155 píše:....... stejne je to nejlepsi offroad hra :BYE:


Přesně,souhlasím. :OK: :OK:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 Přehrada :FINE: budeme koupat vozidla :-D Pěkná mapa :-)

No nebudeme se rozčilovat a hádat lidi :wink: Pavel nemuže za to jak se oovee chová :-( Nechci mu do toho nějak kecat ale asi by měl lepší oovee vykopat a jít k někomu slušnějšímu kdo platí atd :wink:

Až bud eeditor ofiko vše bude fungovat :FINE:

To ponsse buffalo vypadá mazácky i dřevo jde vozit musím zkusit :mrgreen:

Tak jsme zjistil že se dá i troubit 8o update se mi líbí vše funguje :HOPS:

Pěkný Zil http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1032 ... ompletion/
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Všem bahnákům!Máte pravdu a sypu si popel na hlavu. :-I Byl jsem dost nasranej,protože at jsem dělal cokoliv tak prostě hra šla jen v základu a nty nové mapy ne a ne se spustit. Zidon155-prosímtě nebylo to nic proti tvé osobě!!!!! Takže se všem dodatečně omlouvám a už budu vklidu....Hra je pěkná a pokud se opravdu podaří to co má,tak to bude super! Jo a ještě malá poznámka,tak budem posílat prachy rovnou tomu Pavlovi a bude to....! :YOP: :YOP: :YOP: :YOP:
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

No ono kdyby se Pavel měl ještě starat o peníze a marketing tak mu asi praskne hlava :mrgreen: Je lepší někoho na to mít aby se Pavel mohl jen starat o vývoj a tvoření :-)
Ty ptáci jsou super už jen chybí houbaři v lesích když tam vjedu s Kamazem tak se rozprchnou na všechny strany :-D I graficky hezčí i to bláto mi přijde hezčí reálnější mapa sopka je pěkně předělaná :FINE:
Pepekos Dík za Toyotu pěkná práce :FINE:

:-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
mik3cuk
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 29.01.2015 23:26

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 píše:
mik3cuk píše:to no107064 a ostatni:
v mapě Abandoned_mines mě nejde v garáži připojit jakýkoliv přívěs/návěs ... v jiných mapách (modovaných či origo) jde. Zkoušel jsem verzi odsud: http://spintires.nl/map-abandoned-mines/

Verze hry je:16.01.15

Hru jsem kompletně smazal i setting v AppData\Roaming\SpinTires\ nedal žádné modované auto... vše bez úspěchu...

Má někdo pod. problém?

Díky za radu.

připojit jde, (já nový auta neměním za původní ale připojuji jako vlek a pak přepíšu v xml na auto a bez připojení vleku by to nešlo), ano nechce se tomu, zkus když jseš před garáží tak jak je výjezd na asfaltku tak do levého rohu označení garáže. Tam mi to jde v poho.

Jinak "nenašel" někdo na netu verzi 25/1/15 nebo 29/1/15 nebo 30/1/15, kdyžtak písněte do zpráv



Taky auta přidávám připojením a změnou xml ... jenže nejde připojit jakýkoliv přívěs/návěs, tím pádem ani auto jako "přívěs". Zkoušel jsem snad už všechny polohy auta v garáži a nic ... přívěs je vždy v místě kde mu nic nevadí ... a auto je v této garáži na rovině ... Asi to bude verzí hry .. jinak si to nedovedu vysvětlit...
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Na abadon mines jde připojit ale jen v velký garáži a musí najet jako by na kraj zadní náprava přesahuje ale čára pořád svítí červeně
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
mik3cuk
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 29.01.2015 23:26

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

bosko1984 píše:Na abadon mines jde připojit ale jen v velký garáži a musí najet jako by na kraj zadní náprava přesahuje ale čára pořád svítí červeně


Asi hloupa otazka, ale velka garaz neni ta hned ze zacatku v pravo?

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“