no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Jo jo War Thunder ... můžu jen doporučit sám ho hraji přes rok a půl, idkyž poslední doubou je to více Spintires Sabry mám všechny ještě musím našetřit na miga 15 bis

Tak před půlrokem jsem si říkal že by byla bomba mít deformovatelný terén jak ve ST, ale že to engine nezvládne a ejhle a je to tu ..... WOT je už prehistoricky technologicky zastaralá hra, WT je dle vybrané obtížnosti simulátor
Uživatelský avatar
mech1
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Zalezi od toho, co na tom mas.
Znam hodne lidi co to hrajou jako esport only a ty similace, nekdy ani tanky nezajima :-D
Ono taky tezko prechazet na jinej MMORPG se stejnym vyvojem, kdyz mas vyjezdeny 3 narody do X tieru, ze ...
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

mech1 píše:Zalezi od toho, co na tom mas.
Znam hodne lidi co to hrajou jako esport only a ty similace, nekdy ani tanky nezajima :-D
Ono taky tezko prechazet na jinej MMORPG se stejnym vyvojem, kdyz mas vyjezdeny 3 narody do X tieru, ze ...

jo říkám si že si ten esport nebo co je v těch reklamách zkusím, hádám ale že to jenom hra ... infantilní arkáda tak aby ju zvládl úplně každý i malé děti ... ale to je jen můj tip, musím prvně vyzkoušet ... u WOT jsem měl toho vyježděnýho celkem dost i peníze v tom a stejně jsem přešel, wot se s wt nemůže vůbec srovnávat a lepší přejít dřív než později ...
hlavně u wot je úplně směšný když tanky jezdijou dokola kolem sebe a střílijou po sobě ... ve wargamingu si nedokážou ani představit jak je složitý řídit tank.

WOT byla super hra, protože byla jediná a než vyšla mnohem vyspělejší a realističtější konkurence, navíc na bojišti bojují z větší části tanky a letadla co doopravdy bojovali ... u wot to byly samý prototypy nebo malosériový tanky a sem tam tank kterej se bojů skutečně účastnil
stejně tak kdyby bylo něco lepšího jak WT tak přejdu na to lepší
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Navrhujem navrat k ST - specialne k pripravovanej mape The Railroad Builder :

Obrázek
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Railroad builder - dalsie foto

Niekto sa asi poriadne okupe :

Obrázek

V3S Power - kam sa hrabu dragstre

Obrázek

Na stavbe treba palivo :

Obrázek

... aj pojazdnu dielnu, ked sa nieco pokazi :

Obrázek

Obrázek

Pri neprerazenom tuneli :

Obrázek
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Vypadá to dobře :FINE:
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Juraj7945
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 15.02.2015 9:17
Bydliště: SVK

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Už nech to je HOTOVEEEE... :HOPS:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2399
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Tohle vypada dobre! :CIAO:

http://spintires.nl/real-mod/
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Koukal jsem na ty stránky v odkazu a i jiné servery na netu a hra ST začíná být už pěkně přeplácaná blbostma.Už ta hra není to co bývala.

V Ruské hře a krajině jezdí česká auta. MB v naftě tzv.piáno silniční auto,závodní Race truck na silnici a někdo to nacpe do blata a lesa,to samé s autobusem,USA Monstr truck a nebo vůbec ústřel Santa na saních bez spřežení.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Max píše:Koukal jsem na ty stránky v odkazu a i jiné servery na netu a hra ST začíná být už pěkně přeplácaná blbostma.Už ta hra není to co bývala.

V Ruské hře a krajině jezdí česká auta. MB v naftě tzv.piáno silniční auto,závodní Race truck na silnici a někdo to nacpe do blata a lesa,to samé s autobusem,USA Monstr truck a nebo vůbec ústřel Santa na saních bez spřežení.

naprosto souhlasím,tato hra už totálně ztratila svoje kouzlo!
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Chcem sa spytat. Ako prinutim svietit svetla na nejakom addone ktore nesvietia pri zapnuti hlavnych svetiel :-p
P.S. Nikto Vam nekaze tie mody stahovat :-(
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pepekos píše:Chcem sa spytat. Ako prinutim svietit svetla na nejakom addone ktore nesvietia pri zapnuti hlavnych svetiel :-p
P.S. Nikto Vam nekaze tie mody stahovat :-(

když jseš tak chytrej,tak zkus najít vypínač světel ne.... :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

salamandr5321 souhlasím.Ptá se na to co už zde bylo v minulosti řečeno. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Teda pánové, nevím o tom že by to tu bylo psané. Pepekos já ti neporadím ale zkus napsat které světla na jakém adonnu chceš rozsvítit. Bude se to asi muset nějak nadefinovat v 3ds. Taky by mě zajímalo jak se vůbec nastavují světla, je hodně modů kde když v noci rozsvítíš tak nevidíš vůbec nic :-(
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:Teda pánové, nevím o tom že by to tu bylo psané. Pepekos já ti neporadím ale zkus napsat které světla na jakém adonnu chceš rozsvítit. Bude se to asi muset nějak nadefinovat v 3ds. Taky by mě zajímalo jak se vůbec nastavují světla, je hodně modů kde když v noci rozsvítíš tak nevidíš vůbec nic :-(

Podarilo sa mi ich rozsvietit ale svietia stale. Skopiroval som ich z uaz trunk a nastavil poziciu a silu.Ale chcelo by to urobit aby sa dali zapinat a vypinat spolu s hlavnymi svetlami :-p

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“