Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk

Tak kamaráde, nevím co tam mají za bahno. Jestli je tam ještě po husitech ale kastle byla cca hodinu ponořená ve vodě a osprchovaná, ba i přesto není pořád odbahněná :mrgreen: Je to jak beton, tak jsem musel zalovit pod stolem abych si aspoň udělal představu jak to bude vypadat ;-) Z podvozku jsem vytahal tolik sraček že to ani hajzl skoro nezvlád a stejně jak jsem montoval to lezlo ze všech směrů :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk

lucky luky píše:o kolik přečnívaj ven kola fozku z vrchu


Obrázek

Obrázek

Vzadu o 11 mm.

Obrázek

V předu o 18 mm. Pneu krypton 1.9 ;-) Jdu tvořit to uchycení tlumičů.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Jeep Jk Street by maztekk

vizera to super :FINE:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Jk Street by maztekk

super díky :OK:
ty brdo to bude vypadat superově jako ve wayalife pořádnej off budeš upravovat lemy a dávat jiný nárazníky?

jooo a to bahno fuuuuuj ouplně všade ble :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Jeep Jk Street by maztekk

já sem si sem příspěvek furt nedal, protože tak, jak jsi to koupil v tescu nebo kde, jsi to plácnul na podvozek a jezdíš. I ta červená je snad barva toho plastu nemýlím li se... A doufám že mýlím :-D .....

Ale už je čas na příspěvek protože doufám, že napíšeš ANO, SAMOSEBOU DÁM POŘÁDNÝ KOVOVÝ NÁRAZNÍKY A LEMY UDĚLÁM TAKY POŘÁDNĚ A VŮBEC CELÝ TO UDĚLÁM PARÁDNÍ PROTOŽE JE TO PARÁDNÍ KASTLE... :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk

Všechno bude chlapci, jen jsem chtěl mít jednou sériové auto a né se hnát jak je u mě zvykem do monstrozních akcí s nejasným výsledkem :lol: Poslední akcí se ve mě zase něco zlomilo a teď jen počkejme jak to celé dopadne, stačí si jen všimnout mezi čím jezdím a v jakém terénu. Tohle auto prostě nejde honit po kamenech kde stěží jede wraith. Přitom je ten terén moc krásný na to abych se na něm jen trápil a tak evoluce neměla vyhnutí. Mimochodem, možná to i kluci potvrdí pokud nebudou zahanbeni ale tato sériovka s plešounem za volantem toho wraitha kolikrát pojezdila :OK:
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

budu se těšit na evoluci by maztekk ;-) tomu věřím že ho dala já sem byl hodně překvapen z jízdích vlastností toho auta
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

Pro porovnání na Yotách.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:-)
Uživatelský avatar
Langos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 608
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

Teda ty seš děsnej nezmar, jsem zvědav co z toho vyleze. Držím palce
2,4 Ghz
SCX10 - Toyota Hilux
SCX10 - JEEP JK
SCX10 - Land Rover Discovery Camel Trophy
MST CFX - Range Rover Camel Trophy
V3S
Tamiya - Porsche Jägermeister
2x Traxxas Slash

http://langos100.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=NPvRV5fzeTk
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

na Yotach to vizera super
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

Bohužel ty Yoty vypadaj nejlíp, musim konstatovat, že po roce a půl častýho ježdění na Youtách II. mam velkou vůli na těhlicích už vymýšlím futra jinak zatim všechno v pořádku. Já preferuju vzhled a neni problém občas něco vyměnit, nevim jestli vydržej víc nebo míň je to hodně individuální.
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

Někteří zasvěcení vědí že se v neděli řešil budoucí vzhled Jeepa, rozhovor to byl nejmíň krkolomný a zvlášť po sobotní akci jsem si musel srovnat myšlenky :mrgreen: Tak jsem se do toho nakonec pustil podle svých představ, a už teď bych řekl že se vejdou i větší kola než jsem předpokládal ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Snad se po nasazení scx náprav taky vejdu do pravidel nějakého triálku :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

pěkný :OK: výsledek bude stát za to 100pro
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

Včera jsme si pojezdily na trialu v mrakáči a bylo z toho osmé místo, počítal jsem spíš s obrácenou bednou ale je vidět že i s mexem se dá něco pojed :-)

Obrázek

Dneska úplně epesní expedička na komorsko ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Info o expedici http://www.warezone.cz/forum/viewtopic. ... 0&start=24

Lukyho galerie https://plus.google.com/photos/+LukeIcy ... 8820452481

Závěrem bych rád zrecenzoval pneu krypton 1.9, po dvoudenním testování snad na každém povrchu mraka bláto, brdský les, jehličí, písek, bahno, smradlavé bahno, sníh, kameny můžu pneu jen doporučit. Jsou to neskutečný hraboši co vás jen tak někde nenechají :tleskam: Doufám že je někdy udělají i větší a širší, pak to bude top poddajná guma :OK:
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Jeep Jk Street by maztekk EVO I

asi takhle chlapi.. dneska Láďa s Džípem a novými pneu předváděl dábělské kousky.. sme mu místama nestíhali :FINE:
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82

Zpět na „MEX by RCMODELEX“