no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Nejlepší by bylo kdyby pavel to dělal od začátku sám na sebe, jenže i on je člověk a potřeboval peníze aby mohl existovat, a to mu platilo oovee výplaty, jenže už jeho výtvor není jeho ... s tím se už ale nedá nic dělat ...

Jinak správně nebýt editor venku tak hra upadne ... stejně tak mody aut hru obohacují více jak poslední úpravy... já si pomatuju ST ještě když bylo v plýnkách a to byly pořád obrovský úpravy a vylepšení ... teďka mi příjde ten poslední půlrok dělají to co dokáže udělat i komunita ... auta nástavby, mapy (díky editoru) nastavení bahna, vylomení stromů atd ...
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Neriesme uz tieto veci, par ludi to tu vytacalo do nepricetna, aj tak nic nevyriesime. Podme radsej zbierat namety na nove mapy. Mne sa uz napady minuli :? , takze po dokonceni posledneho projektu sa asi na dlhsi cas odmlcim, kym ma nenapadne nieco originalne.
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Neriesme uz tieto veci, par ludi to tu vytacalo do nepricetna, aj tak nic nevyriesime. Podme radsej zbierat namety na nove mapy. Mne sa uz napady minuli :? , takze po dokonceni posledneho projektu sa asi na dlhsi cas odmlcim, kym ma nenapadne nieco originalne.


jj asi pravda nemá smysl se kvůli tomu rozčilovat protože to stejně nic nevyřeší.. :-( tak já si dneska sosnu mapu Bridge a nebo Tungusku a večer si zapařím. a to tak že tak i tak. Je to jediná jízda kterou si dám "pod vlivem" :-D
ale předtím chci v dílně dodělat kopyto na kastli :hura:
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

opat moznost mensieho zlepsenia kokpitu - malo by to odstranit jeho rozmazanie :
http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1069 ... entry59293
Skratka a jednoznacne - v media.xml treba zmenit vsetky 'NearRange' a 'NearEnd' hodnoty na 0.01. Malo by to odstranit aj rozmazanie uzivatelskeho rozhrania, ak sa vyskytne.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Parádní mapa, ještě pojezdím nějaký ten úkol ;-)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Skusal som tu upravu DOF efektu, je to paradne. Vrelo odporucam.
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:Tunguska
Parádní mapa, ještě pojezdím nějaký ten úkol ;-)

Jojo. včera jsem sosnul a zlehka pojezdil a musím souhlasit zatím asi nejlepší mapa co jsem hrál 8o :HOPS: klaním se před " výrobcem" a tluču hlavou do bahna :-D
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Zacal som testovat Vajont, vydana bude snad do konca tyzdna. Mapa je trochu netradicna - nesustreduje sa na extremny bahenny offroad, su v nej dlhe asfaltky, ako aj rozbite polne, resp. lesne cesty, niekolko brodov, z toho 2 na vyrazne skratenie cesty za cenu poriadneho rizika utopenia auta. Samozrejme nechyba tunel a jazda po hradzi este nenapustenej priehrady.
Pri testoch som zistil, ze musim prerobit jedno miesto, nakolko sa tam ani s kratkym vlekom na drevo neda vytocit. Mapa ma 3 ukoly, jednu garaz (na zaciatku odomknutu), jednu pumpu, rozlozenie a pocet aut musim este doladit. Kedze nemam ziadne dobove talianske auta, musia stacit tie povodne ruske...
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Pátrač píše:
maztekk píše:Tunguska
Parádní mapa, ještě pojezdím nějaký ten úkol ;-)

Jojo. včera jsem sosnul a zlehka pojezdil a musím souhlasit zatím asi nejlepší mapa co jsem hrál 8o :HOPS: klaním se před " výrobcem" a tluču hlavou do bahna :-D

jsem rád že se tunguska líbí, mě se z mých map líbí nejvíc, ale myslel jsem si, že to nikoho moc nebaví ...
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 píše:
Pátrač píše:
maztekk píše:

Tiez sa pridam :FINE:
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Mě se na těch mapách líbí že to není neustály zapadávání a vyprošťování jako u originálů. Prostě přijde mi to jako relativně reálný terén. Sem tam brod sem tam bahno sem tam silnice tráva kameny..
Tunguska mi přijde jako nejblíž k realitě.
Jen prostě by to chtělo nějaký jiný úkoly ne vožení dřeva.. ono i v seberozmanitějším terénu to prostě omrzí. Nejlepší zábava beztak je objevování mapy. Pak jeden dva úkoly a šlus.. Pokud nebude mapa alespoň 3/3km s tím že se tam člověk může vyřádit, tak by muselo přijít něco víc aktivnějšího do hry. Pohledy z kabin panáčci a lepší textury na autech a pod to prostě nevylepší.. Omrzí to i v sebelepší mapě. dřív šlo alespoň vozit jiný náklad než jen polena. Opět se vracím k tomu co jsem tu psal že kdyby si čloěk třeab dovozem materiálu mohl postavit most tunel brod a zkrátit si třeba tak cestu, kdyby se v mapě měnili nějak v závislostech na splněném úkolu ty jednotlivý místa. to by bylo super. Pokud se to asi neposune někam dál i v tomto směru tak to asi časem upadne :(
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Nazdar vsetci. Mam problem s tym ze na vozik za nivu sa neda nalozit drevo. Skusal som skopirovat subory dreva z uaz469b ale nefunguje to,vtabulke sa zobrazi a ked dam nalozit tak sa len zatrasie vozik a nic sa nezobrazi. Viete mi niekto poradit? :-p
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Vajont kratko pred uplnym dokoncenim :

Priehradny mur s mostom a bypasom :
Obrázek

Pohlad do udolia Fiume Piave :
Obrázek

Potokom a kanonom :
Obrázek

Jazdite opatrne :
Obrázek
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

:CIAO:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

To vypadá dobře :FINE:
Eclipse 1985 Chevy
http://www.oovee.co.uk/forum/files/file ... chevy-k20/
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“