Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:Trochu toho odreagování :-D

No jestli s tím Gazem jezdíš takhle tak se nedivím že se se ti převrací :) :-D
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Posledne foto Rocky Pass :

Obrázek
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Pekny ;)

Jinak mam info od Kopavela: Ted mel dovolenou tak se na nicem nepracovalo ... Ale ted uz zase maka - momentalne na implementaci modu do hry ofiko cestou ( zatim s tim ma nejake problemy ...) ... az bude mit toto hotovy tak se pusti do ... pasovych vozidel! :twisted: A ohledne editoru map ofiko vydanyho mi napsal, ze bude vydan pozdeji ( Oovee to tak chce ... :roll: )
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Ten editor treba nechat uniknut :twisted: . Pasaky jazdiace po mapach, kde pozname kazdy strom to nezachrania a ST umrie. ST udrzuju pri zivote len a len nove mapy nezavislych tvorcov pouzivajucich bohuzial upirateny tool.
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Ten editor treba nechat uniknut :twisted: . Pasaky jazdiace po mapach, kde pozname kazdy strom to nezachrania a ST umrie. ST udrzuju pri zivote len a len nove mapy nezavislych tvorcov pouzivajucich bohuzial upirateny tool.

Jo jo moje řeč. Je to demence ouví.. Protože Pásová vozidla to nezachrání. K čemu mraky aut když jezdím po mapě kterou znám nazpaměť.. Myslím že podstatně důležitější než tohle by bylo možnost zvětšení velikosti map. Aut je "plnaá prd..l" ale na tom čtverci 1/1km už moc novýho vymyslet nejde :(
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

zidon155 píše:...momentalne na implementaci modu do hry ofiko cestou...

Tohle by to chtělo, jako uživatel běžné steamové verze mám dost maglajz který mód kdy funguje... ovšem s těma mapama (V12, Pátrač) to je pravda taky.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Inak vcera bola aktualizacia, ktora mala odstranit padanie v MP. Veeeelmi som sa cudoval, ze v nej funguju custom mapy :mrgreen: Este som si vsimol, ze podla vsetkeho zasa nieco porobili s bahnom, zda sa mi o cosi hlbsie a o cosi horsie prechodne. No moze to byt iba moj subjektivny nazor...

Mapa Rocky Pass je prakticky hotova, uz na nej robim prejazdove testy, s vlekmi za ruskymi crepmi zatial neuspesne, asi budem musiet poupravovat niektore klucove cesty. Od mojich poslednych map sa tato bude lisit, po architektonickej stranke je minimalisticka, no po jazdnej - obsahuje hromadu ciest na bludenie a odhalovanie. Nevynechal som ani tunel, tentokrat je ale tak trochu specialny. Jedna pila, jedna hned od zaciatku odomknuta garaz, 3 ukoly - 2 standardne, jeden na malom polnom letisku. Viac zatial neprezradim. Snad v utorok vecer bude vydana.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:...vcera bola aktualizacia, ktora mala odstranit padanie v MP. Veeeelmi som sa cudoval, ze v nej funguju custom mapy...

Určitě se to tu už řešilo, ale která auta a které mapy teda spolehlivě fungují s "normální" verzí na steamu? Teď je to tuším 13.04.15...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Tato aktualizacia neriesi modovane auta v MP ale MP ako taky. Pretoze predosla verzia padala aj po cerstvej cistej instalacii bez akychkolvek modov. To by teraz nemala, podla sprav na fore spintires.com to padanie naozaj poriesili. Inak v MP by uz mala spolahlivo fungovat zidonova T813, report z testovania upravy som sem uz daval. Auto je stiahnutelne z http://spintires.nl/tatra-813-mp-trial/
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Dík za info, já ani tak MP zatím neřeším. Jak píšu, mám trochu nejasno, jestli ty dostupný auta a mapy budou fungovat (zmiňuje se tu, že po aktualizaci něco z módů nejde nebo je potřeba upravovat). Hrává u mě malej synovec a docela nás naštvalo, když jsme při aktualizaci přišli o postup (příp. by pak nešly mapy nebo auta atd.). Třeba v ETS2 to je zpracovaný celkem dobře a přehledně.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Obrázek
Tommy4683
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 10.02.2015 8:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

no107064 píše:Přidávám superpack i landroverem 110

http://ulozto.cz/xChq4Zhn/superpack-v2-1-easyadd-rar

stačí jen přes jsgme přetáhnout moji složku media a máte to hotov (jen tu složku media vložit do nadsložky .. jsem na to při rarování zapoměl)



Díky, díky, díky. Seš normálně polobůh. Už pěkných pár dní si jezdim všim možnym kde se dá a recykluju u toho litry nafty na černej dým :) Akorát se mi na mapě Zero Point nedaři najít dříví...

Naprosto souhlasím se všema ohledně custom maps...bez nich už bych tuhle hru dávno nehrál... Nový auta hru posouvají dál - to každopádně. A jenom dobře, že se na nich pracuje. V těch pes ale určitě zakopanej není, chce to pořešit i mapy, protože když na Pláních zapadnu s Krazem a Ural se k němu belhá rychlostí 10 metrů za minutu s uzávěrkou a 6x6 na jedničku, tak to mi fakt za chvíli nebaví. To bych dokonce řek, že na tohle mi stačí zatížit klávesnici na správných místech jít si po svých a pak se v poklidu vrátit a vypnout autopilota :))) Jsem celkem rád, že jsem hrál původní mapy, když se ještě hrát daly.

Takže pánové No107064, V12 a další kdo tvoříte - JEN TAK DÁL - díky Vám tahle hra s obřím potenciálem ještě žije a hraje se!!!
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Tommy4683 píše:
no107064 píše:Přidávám superpack i landroverem 110

http://ulozto.cz/xChq4Zhn/superpack-v2-1-easyadd-rar

stačí jen přes jsgme přetáhnout moji složku media a máte to hotov (jen tu složku media vložit do nadsložky .. jsem na to při rarování zapoměl)



Díky, díky, díky. Seš normálně polobůh. Už pěkných pár dní si jezdim všim možnym kde se dá a recykluju u toho litry nafty na černej dým :) Akorát se mi na mapě Zero Point nedaři najít dříví...

Naprosto souhlasím se všema ohledně custom maps...bez nich už bych tuhle hru dávno nehrál... Nový auta hru posouvají dál - to každopádně. A jenom dobře, že se na nich pracuje. V těch pes ale určitě zakopanej není, chce to pořešit i mapy, protože když na Pláních zapadnu s Krazem a Ural se k němu belhá rychlostí 10 metrů za minutu s uzávěrkou a 6x6 na jedničku, tak to mi fakt za chvíli nebaví. To bych dokonce řek, že na tohle mi stačí zatížit klávesnici na správných místech jít si po svých a pak se v poklidu vrátit a vypnout autopilota :))) Jsem celkem rád, že jsem hrál původní mapy, když se ještě hrát daly.

Takže pánové No107064, V12 a další kdo tvoříte - JEN TAK DÁL - díky Vám tahle hra s obřím potenciálem ještě žije a hraje se!!!

JJ tak tak, auta a mapy ... bez toho by to bylo fakt jen na chvilku hraní ... jen u map bych bral ofiko editor aby se nemusely řešit ty blbosti s kompatibilitou verzí ... a bral bych zvětšit velikost mapy aspoň na 2x1 km ....
No na 0Zero point není žádné dříví, to je jen mapa na "freeride" a testování ... tu pilu jsem tam dal jen kvůli tomu aby v rohu obrazovky nebyl ten součet, který zabírá celkem dost obrazovky co je po splnění všech úkolů. Já jsem to psal v readme nebo co jsem dával do toho raru, že tam není.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Silne sa pohravam myslienkou "geocaching" modu. Podstata by bola v zmenenej grafike cloak tornad na drevenu bednu s GC logom, takze miesto, kde je odhalovak by nebolo viditelne z pol kilometra. Ucelom by bolo v co najkratsom case vyzbierat vsetky odhalovaky. Teraz je ale otazne, ci mapu zahalovat, alebo nie, pretoze ked idem na akciu, mapovu pripravu si robim vzdy, takze viem, kam idem. V mape by neboli ziadne ukoly, iba jedno drevo, aby nebol zobrazeny sumar. Co vy na to ? Ako sa vam pozdava tato myslienka ? Je tu niekto z vas geocacher ?
Tommy4683
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 10.02.2015 8:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Silne sa pohravam myslienkou "geocaching" modu. Podstata by bola v zmenenej grafike cloak tornad na drevenu bednu s GC logom, takze miesto, kde je odhalovak by nebolo viditelne z pol kilometra. Ucelom by bolo v co najkratsom case vyzbierat vsetky odhalovaky. Teraz je ale otazne, ci mapu zahalovat, alebo nie, pretoze ked idem na akciu, mapovu pripravu si robim vzdy, takze viem, kam idem. V mape by neboli ziadne ukoly, iba jedno drevo, aby nebol zobrazeny sumar. Co vy na to ? Ako sa vam pozdava tato myslienka ? Je tu niekto z vas geocacher ?


A to znamená, že pak budu muset vylézt z auta a zalogovat se, aby se mi to odkrylo? :)))))))))))))

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“