Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Nad tym musim este popremyslat.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Myšlenka dobrá, mapu bych udělal zahalenou a postupný nalezením kešek by se odkrývala. Terén bych udělal spíše pro auta než náklaďáky a mohli by tam být opravdu výzvy. Třeba navyjákovat se korytem řeky, prudké výjezdy,sjezdy, kameny atd. záchytné body na navyják by stačily jen kmeny poražených stromů. Prostě pořádný hard offroad, taková mapa mi tu chybí. I když blackwater high desert není špatná, určitě to není hezká přírodní mapa z našich končin ;-)
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

maztekk píše:Myšlenka dobrá, mapu bych udělal zahalenou a postupný nalezením kešek by se odkrývala. Terén bych udělal spíše pro auta než náklaďáky a mohli by tam být opravdu výzvy. Třeba navyjákovat se korytem řeky, prudké výjezdy,sjezdy, kameny atd. záchytné body na navyják by stačily jen kmeny poražených stromů. Prostě pořádný hard offroad, taková mapa mi tu chybí. I když blackwater high desert není špatná, určitě to není hezká přírodní mapa z našich končin ;-)


Bolo by super jazdit taku mapu. Ja v poslednej dobe kazdu mapu odkryjem (dakym offroadom) a idem na dalsiu. Celkom sa mi paci aj El-bosque :YOP:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Ano, mapa by bola ladena miestami az do trialoveho stylu, ale nie pre nakladiaky. A toto by podla vsetkeho slo realizovat v takmer realnom terene, aj ked podla predpisov musia byt kesky od seba minimalne cca 200 m. Budem o niecom takom silne uvazovat.

Inak prave uploadujem Rocky Pass, je hotova a otestovana. Da sa zvladnut aj s origo autami, treba ale najst osemkolky a neskusat silou mocou kazdu cestu s vlekom, po niektorych to skratka nejde.
Uživatelský avatar
Zdenek79
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 22.01.2015 20:48
Bydliště: Praha

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Ano, mapa by bola ladena miestami az do trialoveho stylu, ale nie pre nakladiaky. A toto by podla vsetkeho slo realizovat v takmer realnom terene, aj ked podla predpisov musia byt kesky od seba minimalne cca 200 m. Budem o niecom takom silne uvazovat.

Inak prave uploadujem Rocky Pass, je hotova a otestovana. Da sa zvladnut aj s origo autami, treba ale najst osemkolky a neskusat silou mocou kazdu cestu s vlekom, po niektorych to skratka nejde.


super a kde ji najdem? :OK:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Rocky Pass je tu :
http://ulozto.sk/x3xyb5iW/rocky-pass-rar

Onedlho aj klasicky na spintires.nl
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tuto mapu asi zkusím dohrát :lol:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Zacal som pracovat na GC mape. Zatial je v stadiu pripravy modelov. Na prilozenom snimku vidiet, ako som s UAZom navstivil zrucaninu hradu :

Obrázek

A tu je model v editore :

Obrázek
Textura je strasna, musim najst nieco lepsie.

EDIT :
Takze mam aj lepsiu texturu, grafika "tornada" zmenena na drevenu bednu :

Obrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše: A toto by podla vsetkeho slo realizovat v takmer realnom terene, aj ked podla predpisov musia byt kesky od seba minimalne cca 200 m. Budem o niecom takom silne uvazovat.


ne ne podle "předpisů je to 160m ale podle terénu ti reviewer schválí i 120m ;-)
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Cca 200 metrov moze byt aj 160, ci nie ??? :CIAO: Ale samozrejme, mas pravdu.

Inak konecne som zvladol import modelov z Maxu do ST, takze nie je problem vytvarat nove objekty ako napr. budovy, mosty atd., nieco z toho asi vyuzijem v novej GC mape. Model zrucaniny je uz hotovy, planujem este zopar mensich veci ako napr. portal tunelu, banskej stoly atd. Uz mam nejake hmliste predstavy o tej mape, budu v nej aj minimalne jeden nakladiak za ucelom prevozu UAZ-a cez brod, kde by sa spolahlivo utopil. Aj ten nakladiak tam bude asi pouzitelny iba raz :twisted:
Mam ale jednu vseobecnu otazku :
V mape neplanujem garaz, iba po nej takticky rozmiestnim auta s utility nadstavbou, ci aj cisterny, to sa este uvidi, toto ale zrejme vyriesim konvencne - pumpou. Bude toto akceptovatelne ?

Dalej potrebujem vyriesit problem merania casu. Nechat to iba na externe stopky sa mi velmi nepozdava. Mate nejake duchaplne napady, ako vyriesit tento detail ? Pretoze co bolo vyborne pre trialove sekcie, to sa teraz nehodi - nahravat mnohohodinove videa dokumentujuce prechod mapou nie je to prave orechove. Napada ma jedina moznost - vytvorit novy typ nakladu za 8 bodov a ten po odhaleni mapy odviezt od nakladky k vykladke v tesnom susedstve. A do videa by sa nahral pohlad na odhalenu mapu plus tato kratka jazda. Tak by sme mali neomylne podchyteny celkovy cas. Dalo by sa to riesit aj tak, ze co keska, to nakladka noveho typu nakladu, vykladalo by sa na roznych GC zakladniach (zeby Garaz s novym modelom ???), vyzadovalo by to ale opakovane jazdy po cestach, co sa mi nie celkom pozdava. V tomto pripade je ale meranie casu vyriesene naplno. Mno, uvidim, pripadne dam na Vase rady. Myslienka kesky ako nakladky sa mi dokonca pozdava viac, ako keby keska zastupovala zahalovak. Dovod je jednoduchy - okolo nakladky nie je kruh, ktoremu sa neda nastavit polomer. Oblasti nakladky ale rozmery nastavit viem.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Rocky Pass je na SpinTires.nl :
http://spintires.nl/map-rocky-pass/

Apropo - tvorcovia aut - mal by som jednu malu prosbicku :
Potreboval by som sasi terenneho auta - s realnym razvorom cca 2.4 az 2.6 metra, karoseriu si ako vymenitelny addon poriesim sam. Ideal by bol klasicky offroad rebrinovy ram a tuhe napravy s listovymi perami, aby to bolo co najjednoduchsie. Nenajde sa vam v zbierke nieco take ? Bolo by to na geocachersky interceptor :mrgreen:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Praca na GC mape zacala. Chceli ste poriadny offroad, dostanete ho :twisted:
Cestou ku keske Tajomny hrad v Karpatoch :

Obrázek
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

V12 píše:Praca na GC mape zacala. Chceli ste poriadny offroad, dostanete ho :twisted:
Cestou ku keske Tajomny hrad v Karpatoch :

Obrázek


no to bude super
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

Pri hrade :

Obrázek

... a v hrade :

Obrázek
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; TATRA 148-str. 10

pěkné ... ještě pár tanků kolem a je to jak mapa karpaty ve war thunderu

mám dvě otázka
1. je někde odkaz na landrovera S3 pro poslední verzi
2. proč mají všechny nástavby jako cisterna jedinou možnost výfuk vepředu ... ??? napadlo mě jedině teplota výfuku aby nebyla blízko cisterně ...

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“