Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Este 2 finalne screenshoty, aby sa bolo na co tesit :

Zachranna akcia - jeden velky zavodak taha druheho velkeho zavodaka :

Obrázek

Vodopad :

Obrázek
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

http://spintires.nl/map-blackwater-canyon/ Dalsia mapa od Blackwater-a :tleskam:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Este som sa k nej nedostal, no ohlasy ma velmi pozitivne. Vodopad je dokonceny, pridal som este jeden ukol na celkom zaujimave miesto - stavba drevenej rozhladne na kopci v rohu mapy (bolo tam nejako prazdno) :

Obrázek

Prejazdove testy bez zavad, vsade sa da dostat, len na to treba spravnu karu. Zistil som, ze mape trochu chyba blato, takze idem dopracovat este to a je to komplet.

Kraz RS v umyvacke :

Obrázek

EDIT :
Mapa je dokoncena, konecne som pridal bahno, dnes vecer ju niekde upnem, o den - dva bude urcite dostupna aj na spintires.nl. Takze trochu pustim perie, o co v nej pojde :
- zaciatok s UAZ-om, garaz zamknuta, treba najst pristav, tam je Ural s garazovym navesom, odomknut garaz
- 1 pila na ostrove dostupnom troma cestami, z toho jedna je ale iba jednosmerna
- 1 nechutna pasca na nepozornych soferov
- zopar narocnych usekov, kde treba ist fakt opatrne, pretoze zrusite naklad aj auto
- 5 ukolov, z toho 2 su dostupne pravdepodobne iba so silnymi 8x8 (sucastou mapy je T813, ktora to zvlada lavou zadnou)
- dost vela zahalovakov pre prieskumnikov bez zaujmu o zvazanie dreva, niektore su na poriadne nebezpecnych miestach
- 1 bonus na zjednodusenie ziskania T813 Trial, resp. Kraz RS (znameho z mapy Dakar a Most cez Vah) v podobe opustenych banskych chodieb, ale bacha aby ste v uzkych chodbach neuviazli, navijak je tam nepouzitelny
- 1 bonus na skratenie trasy v podobe prechodu priamo cez vodopad - kuk na screenshoty

Pouzite auta :
UAZ, Kamaz s cisternou, Ural s garazovym navesom, Ural pojazdna dielna, Maz 8x8 raketak, T813 expedicia RC4x4, Kraz RS, T813 Trial, pricom standardna Tatra 813 nahradza osemkolku MAZ, trialova je pridana.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Waterfall je stiahnutelny tu : http://ulozto.sk/xb1439o4/level-waterfall-7z, o den, dva bude aj na spintires.nl
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Obrázek
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Este mala poznamka k mape Waterfal - ja osobne mam hoodcam nabindovanu na klavesu 2 a trailer view na 9, takze nepouzivam ikonu hoodcam. Pre tych, ktori tuto upravu ovladania nerealizovali, je dolezite vymazat subor \MEDIA\MESHES\ENV\icon_camera.xml
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Waterfall je na spintires.nl - http://spintires.nl/map-waterfall/
Uživatelský avatar
salamandr5321
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: 14.07.2013 13:50
Bydliště: Praha 7 Holešovice

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:Este mala poznamka k mape Waterfal - ja osobne mam hoodcam nabindovanu na klavesu 2 a trailer view na 9, takze nepouzivam ikonu hoodcam. Pre tych, ktori tuto upravu ovladania nerealizovali, je dolezite vymazat subor \MEDIA\MESHES\ENV\icon_camera.xml

Ahoj! Prosímtě jak se to má upravit,aby fungovala ta přední kamera? Já tam tu ikonu nemám od začátku co jsem stáhnul mapu a podle toho co jsi napsal jsem to provedl ale stále to nefunguje. V té složce mám jen tyto soubory-icon_camera,icon_cloaking.xmll ,icon_cloaking.xx co stím ted teda? Jezdit přes mosty je fakt opruz!!!! 8o
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Vymaz subor icon_camera.xml a vycisti cache (adresar c:\users\%username%\appdata\roaming\spintires), nevymaz ale adresar usersaves, tam su ulozene stavy jednotlivych map.

Cez vodopad to ide aj s privesom :

Obrázek

... a toto je v garazi :

Obrázek
Tommy4683
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 10.02.2015 8:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

[quote="V12"]Vymaz subor icon_camera.xml a vycisti cache (adresar c:\users\%username%\appdata\roaming\spintires), nevymaz ale adresar usersaves, tam su ulozene stavy jednotlivych map.

Cez vodopad to ide aj s privesom :

... a toto je v garazi :

Mám ten samý problém jako Salamandr... mám smazáno, adresář v AppData jsem smáznul radši celej (nemám důležitý savy) a pořád nic... nějaký další nápad by nebyl? Dík
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Na čem hrajete? Ta ikona je tam jen při pohybu pohledu myší. Pokud smažete ikonu musíte si asi předělat nastavení pohledu v nastavení hry, nebo né? Beru to jen logicky, mě ta ikona nevadí ale někdy přímo štve :-D
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Tiez sa divim niektorym problemom. Daju sa ale riesit jednoducho 2 krokmi :
1. zbavit sa celej zlozky MEDIA
2. vycistit cache
Nasledne opat do MEDIA rozbalit mapu stiahnutu zo spintires.nl, kde je vdaka Heinovi uz bez hoodcam modu, ktory sa k nej na ulozto dostal mojou chybou, do mapoveho balika som bral vsetko. Takto to musi fungovat, mam to vyskusane.
Tommy4683
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 10.02.2015 8:53

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:Tiez sa divim niektorym problemom. Daju sa ale riesit jednoducho 2 krokmi :
1. zbavit sa celej zlozky MEDIA
2. vycistit cache
Nasledne opat do MEDIA rozbalit mapu stiahnutu zo spintires.nl, kde je vdaka Heinovi uz bez hoodcam modu, ktory sa k nej na ulozto dostal mojou chybou, do mapoveho balika som bral vsetko. Takto to musi fungovat, mam to vyskusane.



Je to tak, mapa ze spintires.nl funguje v pohodě.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Trochu som este potunil trialovu Tatru :

Obrázek

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“