Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:korvetak :
Tak uz to mam poriesene. Z balicka som vybral tu nadstavbu, pohrabal sa v XML-kach a vysledny efekt je ten, ktory som chcel - na nadstavbu sa daju nalozit standardne kratke klady.

Trochu som sa ale pohral s texturami, nakolko take obyc sedive sa mi to nepacilo :

Moc pěkné, já nechal celou soupravu zrezavět a dal ji jiné gumy, ale ta tvoje textura je hezčí, dá se sosnout?
Obrázek
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

korvetak :
Skus :
http://www9.zippyshare.com/v/xYnh2Fgw/file.html

Skusim sa s tym este pohrat a asi dorobim nejake celo tej korby, ako to mas na tom obrazku Ty. Ale nie formou addonu, ale priamo zeditujem korbu. Uvidim, kedy sa k tomu dostanem.

no107064 :
Ano, ide to cez distributions, za normalnych okolnosti sa ale distributions vyhybaju overlayom, takze vo vlastnostiach distributions musis nastavit Ignore Overlays na TRUE.

Obrázek

Toto je perfektna vec, ked chces totalne zatravnit cestu. Je tu ale este jedno obmedzenie - distributions nefunguju v zabahnenej oblasti. Dost ma to stve, pretoze som chcel urobit mapu Luzny les, kde by sa jazdilo priamo medzi stromami v neprilis hustom lese s vysokou travou, povalanymi stromami, stovkami brodov a hlavne by bolo treba hladat suchsie miesta, inak by si musel vsetko riesit navijakovanim. A to sa mi nepodarilo :( Kde je bahno, tam nie je distributions :(
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Kto urobi tuto paradnu cisternu ?

Obrázek

Kto v tom monstre spozna T815 ?
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:Kto urobi tuto paradnu cisternu ?

Obrázek

Kto v tom monstre spozna T815 ?

díky za radu s těma kamenama na cestě ... jj tatrovečka ... když už to někdo nepozná takto, tak když se ke konci filmu převrátí na bok tak ze spoda to pozná pak každej
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Na T813 so otestoval prebratu nadstavbu z Peterbilta v MP, funguje to. V dohladnej dobe zaktualizujem balicek T813 + T813 Trial.
Diakon.Despana
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 21.05.2015 8:57

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Zdravím. Jdou někde stáhnout mapy do multiplayeru? S kamarádama nás ty původní už moc nebaví a hlavně jak je nainstalovat. Zkoušel sem jakýsi program JSEGM? podle návodu, ale nefunguje mi to
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

neví někdo jaká položka se nastavuje na prověšení náprav jezdím s tím chevym M1008 a ty nápravy se extrémě prověsí .. až nemožné na listových pérech ... kde se to dá zmenšit? díky
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Diakon :
1. Nainstalujes jsgme priamo do adresara, kde je spintires.exe
2. V tom istom adresari vytvoris novy adresar MODS, v nom adresar MAPY, v tomto adresari zasa adresar MEDiA
3. Do tohto MEDIA rozbalis mapu
4. Original adresar SPINTIRES\MEDIA vycistis, aby zostal prazdny
5. Spustis Spintires, das sietovu hru a na stroji, ktory bude server vytvoris lobby
6. Prepnes sa do JSGME a aktivujes mod MAPY
7. Po aktivovani sa vratis spat do ST, kde by si mal vidiet modovane mapy
8. Kroky 1 az 7 urobis na druhom stroji okrem vytvarania lobby, kamarat sa pripoji do tej, ktoru vytvoris
9. Pokracujes standardne pozvanim kamosa do hry

Niekde je tu aj video navod, treba ho najst.
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

no107064 píše:neví někdo jaká položka se nastavuje na prověšení náprav jezdím s tím chevym M1008 a ty nápravy se extrémě prověsí .. až nemožné na listových pérech ... kde se to dá zmenšit? díky

V xml auta na zaciatku je MinLimit(ten udava kolko sa stlaci) a MaxLimit(kolko sa natiahne) ked tam nieje treba dopisat. Damping je sila tlmicov a Strength je tvrdost strun
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Diakon.Despana píše:Zdravím. Jdou někde stáhnout mapy do multiplayeru? S kamarádama nás ty původní už moc nebaví a hlavně jak je nainstalovat. Zkoušel sem jakýsi program JSEGM? podle návodu, ale nefunguje mi to

Tady je návod na JSGME :
https://youtu.be/mRWtA-7zQY0
Mapy stáhneš na http://spintires.nl/ s tím JSGME já to dělám trochu jinak než V12 ale taky to funguje. Můžeš přes něj vkládat i auta, ale vždy mapu první a musí mít mezi názvem mapy a ostatními složkami ještě složku media. Pokud se ti mapa neobjeví v nabídce, podívej se jestli ji nemáš nahranou pro jinou verzi hry, pak ji neuvidíš. Ne všechna auta v MP jedou bez problémů, některá ti ho mohou shodit.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Opat sa pohravam s myslienkou geocaching mapy, predosla mala celkom slusny uspech, tak preco v tom nepokracovat ?
Uvazujem ale o drsnejsom prevedeni - krizom cez stred mapy bude velky skalnaty hreben, ktory bude branit volnemu prechodu do druhej polovice mapy. Hned pod hrebenom planujem z jednej strany vodu hlboku cca 2.5 metra, skratka dost na to, aby sa tam Uaz beznadejne utopil. Preto ho bude treba nalozit na nejaky ten nakladiak a cez vodu ho previezt, co tiez nebude uplne jednoduche, kedze to hodlam okorenit nejakymi tymi sutrami v potoku :twisted: takze pri rychlejsej jazde bude hrozit strata drahocenneho nakladu, pretoze nakladiak sa nezmesti do priechodu do druhej casti mapy. Ci bude ten priechod tunel, alebo nejaky extra uzky kanon, to este neviem. Najviac ma certi ale fakt, ze predosla veriza hry handlovala s nadstavbami s opravnymi bodmi inak ako teraz - ked na mape najdem auto s takouto nadstavbou, ma iba 0 opravnych bodov, dobit ich mozem v garazi. V predoslej verzii to bolo lepsie - nadstavba mala polovicu kapacity. Tym pre mna pada myslienka bezgarazovej mapy, ako nahrada garazi by boli "pojazdne dielne". Cert aby to zobral do najhorucejsich pekiel, prave pre toto som musel prerobit mapu RailRoad Builder.
Tak co, pojdeme znova na pixle ?
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:Opat sa pohravam s myslienkou geocaching mapy, predosla mala celkom slusny uspech, tak preco v tom nepokracovat ?
Tak co, pojdeme znova na pixle ?


Nepohrávej a udělej. Neinzeruj co to bude mít. Člověk přijde o překvápko. :-D
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

No dobre. Ked prekvapenie, tak prekvapenie. A zober jed na to, ze budu nechutne :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pátrač
Uživatel
Příspěvky: 346
Registrován: 12.11.2012 11:25
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

V12 píše:No dobre. Ked prekvapenie, tak prekvapenie. A zober jed na to, ze budu nechutne :mrgreen:

spíš bych byl pro nějaký T5 lov :) i když poslední dobou nemám čas ani jezdit. a hlavně mě sere to že po každé aktualizaci člověk musí řešit dokola kompatibilu map a erze programu sejvy a pod..Dost mne to odrazuje od čehokoliv. :(
CC01 + Niva "Hnilička"
-
CC01 + Niva Expedice Adam 87 (ve výstavbě) zatím Toyota, Touareg
http://patrac013.rajce.idnes.cz/Expedice_Adam_84
Ladaklub CS, o.s.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta; NOVINKY str. 175

Tak to Ti verim, no musim podotknut, ze minimalne mesiac je uz pokoj.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“