Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

rubiconCB píše:A kde asi 8o píšu jasně "informovat nás piráty" ;-) nebo už jsem jedinej,kdo nemá origo?ten obrázek jsem zkopíroval od korveťáka

Já jsem se STIGOVÝm časem obrázek stáhnul ze svého příspěvku, bo když si čas nedal na forum sám přišlo mi že k tomu má důvod. A pokud nemáš všechny v přátelích je jedno že máš origo hru. Jinak já jsem na jihu na dovče tak tohle kolo bezemě. Naštěstí wifinu tu mají tak budu na starém noťásku sledovat vaše výkony.
Uživatelský avatar
BJ SKID
Uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: 07.01.2014 19:10
Bydliště: Přerov IX

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

NO korvetak to tam mnel už od patku i stim obrazkem co ted postnul maztekk a ja k tomu sedl vcera vecer, že si jeste zajezdim ac nebylo koho prekonavat a ouha blesk hrom a vypli soudruha proud :-(

tak dodatecne na uverenou
Obrázek


a pro tento tyden to bude hodne naročnná vánočka :-I

moje tři pokusy a čas s dvouma hodinama a jedním vyletem na houby

6:22:618
Frauenberg-midday - clear - Lancia 037 evo2
toz pánové přijemný zážitek a hnedy trenky :-D

Obrázek
Vaterra Twin Hammers, BLITZ ESE /HPI - FLUX WARP/,Schumacher CAT SX2 a SX3
http://www.youtube.com/watch?v=Ktkg7qahDL4
Fotoaktivita:
http://lhudecek.rajce.idnes.cz/
http://www.digimanie.cz/forum/member.php/315659-BJ-SKID
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Jdete s tim nemeckem uz do haje - nemam jeste sosly ... :P
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

BJ SKID píše:NO korvetak to tam mnel už od patku i stim obrazkem co ted postnul maztekk a ja k tomu sedl vcera vecer, že si jeste zajezdim ac nebylo koho prekonavat a ouha blesk hrom a vypli soudruha proud :-(
tak dodatecne na uverenou

Já ti věřím, bo jsem to viděl ale operovat s tím, že v neděli nešel proud u časů z čtvrtečních nebo pátečních rozjížděk mi příjde jako klukovina a navíc trochu přetaktizované aby nedej bože konkurence neviděla jak natom jsi. Při velké rally také je jedno jaký jsi měl čas dokud neprojedeš poslední cílovou kontrolou což tady dělá uzávěrka v neděli v 24.00. Takže tvůj problém uzávěrku jsi nestihl a spoléhat se nato že to zatebe zveřejní někdo jiný, to mi přijde taky ujetý, stejně jako jiným vyčítat jak dlouho u které hry prosedí. Tady si myslím že každý průběžně (pod slovy průběžně myslím když uzavřeš hru většinou na konci dne, ne pokaždé rz) jak se zrychlí tak to plácne na veb, bo o tom ta honička o vteřiny je. Každého to zase motivuje.
Naposledy upravil(a) korvetak dne 21.07.2015 8:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Klucí nerozhádejte se nám tady :mrgreen: Já ani nevěděl že tady Skid ten čas nemá, přišlo mi tak trochu samozřejmé že tu je. Jinak já jsem taky nedávám všechny časy ale až ten nejlepší ale u mě o nic nejde páč jsem stejně poslední :-D Každopádně Korveťák má pravdu v tom že uzávěrka jest v neděli a pokud tady ten čas není ovlivňuje to hráče kteří nemají hru koupenou a nebo někoho v přátelých :OK:
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Až budete mít někdo video z RZ hoďte ho sem ať se mrknu jak tento týden brousíte asfalt. Mám přímořský absťák tak alespoň nějaké video když sám nemůžu. Dík
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Tak zatím můj poctivý třetí pokus jetý na jistotu,abych se nevysekal,k čemuž hodně často není daleko,když ten zadohrab honím od pangejtu k pangejtu,abych vyrovnal ten ooobrovský přetáčivý smyk.
Do toho mi funí do rozkroku počítač asi 70 stupňů,takže taková reálná závodnická idylka :OK:

Obrázek
Uživatelský avatar
BJ SKID
Uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: 07.01.2014 19:10
Bydliště: Přerov IX

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

TAk po pořádku:

- čas 6:10:418 jsem zajel ve čtvrtek pozdě večer, jelikož jsem cítil, že by se tam dalo zlepšit 3-5 sekund tak jsem ho ani nenahraval, protože jsem věděl, že stejně k tomu korvetak rano, v poledne nebo vecer druhy den sedne a nahraje obrázek kde bude porovnání, tak se i stalo a v patek odpoledne se objevil obrázek i s komentem, ktery jasně ukazoval kolik jsem zajel a jelikož mně připadalo zbytečné, když už je tam ten čas vidět a navíc i okomentován ;-) nahrávat stejný obrázek, bral jsem to jako důkaz kolik jsem zajel. Nenapadlo mně, když korveták v pondělí ráno zjistí, že jsem tam už nic nenahrál, obrázek s důkazem za kolik jsem to zajel smaže a začně mně osočovat, že vlastně nemám žádný čas nahraný.
- ted mně napadá, že jsem vlastně korvetákovi nepoděkoval, za to jak pekne o sobě napsal co dělá kolik mu je atd, ale až ted jsem tak trochu zjistil s kým mám tu čast :hura:
- co se týká taktizování, tak nevím, kolik zdejších závodníků nahraje čas po každém zlepšení, ale k ucte ke všem tady, ty jsi jedinej s kterým jde opravdu závodit a pokud bych chtěl taktizovat, tak si tě asi nedávám do přátel, kde můžes okamžitě vidět můj poslední čas.
- toho se týká i to moje zasednutí v neděli večer před půlnocí, jelikož jsem časově hodně vytížen, jsem rád když si za týden najdu dvě tři půlhodinky abych mohl trochu pozávodit a neděle pozdě večer je pro mně jediná jistota, že k tomu můžu zasednout.
- ted k tomu vyčítání, nikdy jsem nikomu nevyčítal jestli u toho sedí od rána do večera, jen mně zajímalo co za člověka dokáže prosedět u PC HER cca 75 dní čistého času, jelikož jsem o tobě nic nevědel, tak má představa byla puboš, co po škole hodí tašku do kouta a do pulnoci drtí PC :-D a těší se na prázdniny kdy u toho bude sedět od rána do večera.

a tímto prosím FAIR PLAY vítěze Korvetáka o zadání rychlostky, počasí a auta pro tento týden :tleskam: :tleskam: :tleskam:

stejně už Zidon 4 tydny nedopsal body, tak je to jedno kdo je první nebo poslední :-D :FINE: :hura: , mně jde o to se pobavit a odreagovat od každodeního stresu :OK:
Vaterra Twin Hammers, BLITZ ESE /HPI - FLUX WARP/,Schumacher CAT SX2 a SX3
http://www.youtube.com/watch?v=Ktkg7qahDL4
Fotoaktivita:
http://lhudecek.rajce.idnes.cz/
http://www.digimanie.cz/forum/member.php/315659-BJ-SKID
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Díky za odpověď, nehodlám se přít ale přiznám že jsi mmě s tím dotazem ohledně hodin ztrávených u pc a komentářem nadzvedl právě v rámci toho že jsi mě požádal o přidání do přátel, takže moje reakce je asi přehnaná. Pokud se týče stažení toho obrázku, tak proto že jsem nevěděl jestli ho chceš do soutěže počítat, přišlo mi to divné že jsi se ofiko nezviditelnil, ale to je tvůj problém. V rámci toho že jsem momentálně na dovolené a můj stařičký noťásek žádnou novou hru nerozjede nemám šanci se do bojů zapojit, takže mi je celkem šumák co a kdo na tento týden zadá za výzvu a vrámci toho že už to máte rozjeté by mi to přišlo i nefér vůči ostatním, jen mi příjde trochu blbé jet si přetahovací vlastní závod jen mi dva spolu vrámci toho že se vidíme v přátelých a ostatní z toho vynechat. Alespoň mě ta přetahovačka baví nejvíc a Rubicon i ostatní co nemají šanci to zaznamenat jsou zbytečně odstavení.
To je vše co jsem k tomu chtěl říct, já jako starší skaut nemám s pořadím problém, mě docela těší že jsem ještě schopný držet s vámi krok (i když nevím kolik vám je a ani to k ničemu vědět nepotřebuji) ač se u toho občas pěkně zapotím, ale jako stará škola mám problém z pravidly. Jsem asi příliš velký pedant a když je uzávěrka v neděli, je to jako poslední průjezdní kontrola na rally. Kdo nemá odpíchnutý průjezd má peška.
Takže asfaltu zdar a až budete mít někdo video z tentotýdení RZ tak ji sem šoupněte, ať se můžu alespoň takhle účastnit. Dík
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Fuuuu :mrgreen:
Tak jsem si teda konecne sosnul update ... a nevim, .... nevim ....
Nemecky asfaltovy trate asi fakt pro me nebudou - sebemensi chybka a buuum :twisted: ( asi mam radsi sotolinu a jizdu dverma napred ;) )

Tak tady zatim muj prvni soutezni cas - kdyz jsem teda dojel do cile ( pri ceste 1 x hodiny a 1x vylet mimo trat .. :/ ) - tudiz cas nic moc :(
Jeste k tomu v sobotu sednu na chvili ;)
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Jedny hodiny a občas v trávě,i tak to dneska vyšlo trochu líp.Speciálně pro korveťáka jsem nahrál video,aby se u moře nenudil. :OK:

Obrázek

Obrázek

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=mmLUtzl54Bo[/youtube_url]
Uživatelský avatar
korvetak
Uživatel
Příspěvky: 493
Registrován: 23.08.2014 11:19
Bydliště: Kousek od Jičína

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

:tleskam: Díky, moc pěkné video a jak koukám žádna sranda přesvětšit tu přemotorovanou zadohrabku aby jela alespoň trochu rovně :-D :-D . Na JUMPU už to tak z druhé strany neskáče žejo, takže žádné chlapácké poměřování kdo to má delší asi nepůjde, :OK: ale potenciál ke zlepšení tam určitě máš (když se nebudeš koukat na hodiny kousek před cílem ) :YOP: . Tak vám všem přeju hezké šmíkání na germánských asfaltech a jdu dát trouchu červeného abych tady neoslintával monitor a nezáviděl. :CIAO:
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Ještě přidám video z venku :BYE:
[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=hJiYmRsu0X8[/youtube_url]
Premiciog
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: 21.12.2011 0:00
Bydliště: Zlín

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Zdarec, zpocený, nasraný....zatím nejlepší čas co umím a to ještě s řazením s pádlama jinak sem nikdy nedojel.
Buďto hodiny nebo se mi auto roztancovalo o kraj silnice...ještě mám zítřek,jen tak se nevzdám :OK:
Obrázek
SCX10 - Dingo,
SCX10 - Jeep Rubicon
Whelly King
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: DiRT RALLY - nase souteze na erzetach ;)

Tak jsem k tomu dneska sedl - no kombinace asfalt + tahle splasena zadokolka neni pro me tedy moc idealni :mrgreen:
6:34:617
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“