Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

přesně jak píše Tom :-( Navíc,ty dvě první auta vypadají jak Robur :-D ,k off roudu to bude jak dvanáctina,to třetí si dokážu představit s nárazníkama jako trialovku,zajímavej tvar.Nerozumím tomu,takových ikonických 4x4 aut,a oni jedou takový boudy jak autíčka z tržnice.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... :-D ten Nukizer jakej ma brutalni naraznik, ale jen namalovanej lexanovej :-D ..a jaky na nem ma paradni namalovany sekle nebo co to je :-D ... Nakonec aby se clovek vracel k ikonickymu honchu... :-[



Kdyz jsem videl ty budky od kluku na Sokolci, ty pevny tlusty abska tak me docela zaujaly spis ty... A nebyly zas tak za moc. Nejakej novej axial, pche.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Mira píše:... :-D ten Nukizer jakej ma brutalni naraznik, ale jen namalovanej lexanovej :-D ..a jaky na nem ma paradni namalovany sekle nebo co to je :-D ...



:-D :-D :-D jak říkám,na trial by byl pěknej,dát na něj nějáký traverzy.Tady je to ve"skejlu"
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Hele, kuciii, musim podekovat Kalimu a malymu Kalimu, Michalovi a Martinovi a jeho pani a vsem tem detem a ... Kdo to tam este byl :-D .. za peknej vikend. Takova nenasilna akce, vecer chvilku u piva jsme zustali jen dva takze i plna slusnaku, Michal ukazal peknou lod co jezdi spis jako veslice (co nejaky vlny, lipno a tak, to by bylo vic cool?), Martin s brutalnim prehledem zvitezil v soutezi o nejsilnejsi karu a v pretahovane znicil vsechny co potkal (!!!) a navic zvitezil v tymech (jel jen s Matejem .. :mrgreen: edit nebo Tondou? :mrgreen: , coz se vyplatilo pac jim to nikdo nekazil a shodnym vysokym umistenim jednotlivcu zvitezili na hlavu jako tym). Kali a Kali ziskali paradni pullpal co chteli vsichni a sve obavy o nej podporili hned po predani ceny rozloucenim a vycouvanim ... Noo .. Tak my dem... :-D




Takze fakt super. Bylo fakt hodne aut, par lodi, jedno letadlo :-D takze tady musi Pita zabrat a na setkani priste pozvat i lodickare a letadylkare a domluvit primo s nakym jejich celorepublikovym guru poradani nejakyho zavodu, ktery snad taky maji. Tady si to jen po kapsach donesli autickari a to je preci jen neco jineho. Je treba, pro monstrozitu akce, spolupracovat i s jinym odvetvim :FINE:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Kali vyhrál ještě další cenu v tombole, ale to už byl pryč, takže smůla :roll: Míro monstrozita akce se musí budovat časem. Nejde mít na poprvé vše. Já beru přes 60 modelů jako velký úspěch. Spolupráce by byla fajn, jenže nesmíš narazit na blba. Dával jsem pozvánku na Tamyia fórum a RCmanii. Na Rcmánii jsem se rozhodně spolupráce nedočkal. Zaregistroval jsem se, dal do Akcí pozvánku na akci a za půl hodiny mi přišel mail " Tak takto tedy NE, nedovedu si představit, že bych takto parazitoval na foru rc4x4.cz. Myslím, že adekvátní odpověď je ban" To jsem tedy čuměl jak puk. Za pozvání modelářů jiného odvětví se dává BAN. Takže jsem mu odpověděl na mail ve vší slušnosti, co si o nějakém parazitování myslím a odpovědi jsem se už nedostal. Z akcí se to hned smázlo a bylo. Hold když je nějaký admin blb a nedá možnost ostatním modelářům nahlédnout na pozvánku, tak je spolupráce opravdu marná.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
kali99
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: 31.03.2014 10:27
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Jo byl to suprově strávenej den :tleskam: :tleskam: super terén,lidi,přetahovaná :OK: už se těšíme na příští ročník ;-) díky všem!
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Cuss borci tak jak?? dela nekdo nakej projekt nebo jste vsichni mrtvi jak tohle vlakno?? Fando Wolfe atd nejvetsi borci rc na jihu a mlci!!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Zrovna Fanda s Wolffem se utapi kazdy v jinem splinu, ale co vim z posledniho setkani, tak budou brzy ou kej.


... Rozhodne bysme ale mohli jit pojezdit. Uz je zase brzo tma, expe na svetla bych si teda nechal uplne na zimu kdy zas bude ve 4 tma jako v prdeli, ale i pres den je svet krasny a je tu moznost do nej vyrazit. Vypadla nam lokalita hromada hliny u Voselna, pac tam misto ni je D3 a kdyz jsem tam byl tuhle se shortem tak na me vybeh hlidac ze prej tam kradu naftu. Nic nedbal ze mi to jezdi na proud a hnal me odsud baterkou, jez trimal. Takze se nemusime dohadovat jestli je to tam dobry nebo ne :-D

... Dam za pravdu Michalovi, ze podcenujem enduracku drahu naproti Krivonosce (za Hlibokou na Tejn), fakt to neni daleko...

Chtelo by se vam udelat peknej 10 autovej vlacek s navijakovanim a nesahanim na auta...? My jak jsme ted naspeedovani z akci typu sokolci a vodnik, kde jsme jezdenim byli vsichni nadseni, bysme tak jezdili furt :HOPS:



..misto projektu (rangeeho je treba dodelat a v hlave je jasna vize dalsiho vozu) delam dlazbu v kotelne (bilou, jak jinak do kotelny) pac zima se blizi a je treba zajistit rodinu teplem krbu. I ten krb stoji jako dva axialy. Ale prace je zadarmo tak si hraju s krizkama mezi dlazdicky a uznale pokyvuju, jak to mam rovne :-D




Zde to, nac pri tom myslim a rozmyslim kudy do toho. Z idey vejtrasky seslo pac vy ste hovno kamyjonacy.


Obrázek


Je to jedina fotka co jsem nasel :-D budu si musst pustit film a nadelat printscreeny. Gibsona bych rad sehnal aby soferoval a sedacka pro strelce tam byt nemusi.. :-D ale celozelezo plus to smrdi listama, listy zase smrdi sawbackem, sawback penezma a tema pak smrdim ja. Ale ptal ses, Tome, na projekty, tak tady ten muj.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

twl jestli nedáte pokoj s těma vehiclama s Mad Maxe tak s váma nejezdím :-( Nevím jak jsi přišel na splín,netajil jsem se tím,že řeším že řeším nějáké problémy,ale do splínu to má daleko.Wolff proseděl léto u jezírka poslouchaje manželku a tu jeho"muziku",jestli ten bude někdy jako dřív,tak snad na oslavu začnu stavět tu 16x16 Tatru kterou ted představovali :-D
Jinak co se týče projektů-rozberal jsem Defetruggy,páč některé řešení nebyla OK,poupravil a ted to čeká na hezčí barvu a následné složení,jenže není čas a ni morálka.K tomu až ted se dá jít do dílny,v tom vedru se tam nedalo existovat.Takže bud to dokončím až se hecnu,nebo to jako haldu šrotu nasypu na bazar :-D
Každopádně všechny zdravím :CIAO:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... Jeeee cau Fando :BYE:



Jeezis, spliny, vsichni maji spliny a kdo ne ma rovnou plisen. Nekdo mezi prstama jinej za rafkem :-D to mas ruzny


Dyt je to krasny auto. Tezky, stridak navrch a hazime drny. Muzes s tim na expedici, na trial, do pustiny, vsude. Libi se mi ten protipol rangeemu, kteryho proste uz za plyn nevemu abych panackoval po zadnich a vyjizdel nevyjete. S tutim by to slo :FINE: a bavi me to zelezo, dava prostor hrat si s butanem kdyz jsem ho tak pekne objevil. Bauhaus je plnej trubicek, kulatinek, pasku od plechu pres mosaz po nerez. A to vsechno, az na ten nerez :-D na tom vobrazku vidim. Zadny velky slozitosti a mohla by to bejt prelibezna kara! Hodne jsem koukal na napravy na marketu, ale vata hosi vata...
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

něco tak na dvě hoďky bych pojezdil, málo kecání hodně ježdění a s minimální pomocí boží ruky :OK:
mám konečně naviják co funguje na vysílačku (za to velké díky Honzovy :hura: :hura: ) a vozík za auto tak to potřebuji prubnout, abych věděl že se stím nedá v terénu jezdit :-D
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

pojezdit by jsme mohli já mám taky novej projekt vyměnil jsem u sawbacka kola za větší :-D :-D zatím jinou inspiraci na auto nemám a není čas rozjíždět něco velkýho protože pak zase vyrazím na nějakou vzdálenější práci a zapomenu co stavím takže naplánujte ježdění já se přidám :FINE: :CIAO:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Wolffe přemlouvání nepomohlo,zkusím to reverzní metodou :-D ,to jsou jen výmluvy,celý léto jsi byl doma a stejně si to ani neoprášil.Všichni čekají na Yotu,ale ty jsi nám bud zestárnul,nebo zlenivěl :-D
Jinak Míro-ty trubky jsou boží,ale je to v komaxitu,tudíž nějáká další práce na tom je nemožná.Cena za tu truggy je ta-že není místo,takže vše je konstrukčně tak na h.... ,že když chceš cokoli poupravit,vyndat,atd musíš rozebrat půlku auta,něco jako když opravuješ Renaulta-kdy kvůli jedný věci končíš na druhý straně auta :-D
Ale já to snad doladím,a pak zas začnu koukat po expe,je to nekonečnej boj,když je něco bez prdele,tak se líbí expe,a když je expe nejradši bych to rozřezal ;-)
Taky čekám na ten novej Gmade-Komodo či jak se to bude jmenovat,vypadá to zajímavě.Vůbec mi přijde že Axial nějak zaspal,žádná inovace,boudičky jak z hračkárny a ostatní začínaj docela slušný podvozky,viz Vaterra,nebo GMade,Wolffa to taky nějak nezlobí a nebýt na tom ta šílená osmina,tak podvozek je super.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

taky mam novej projekt, ale tak me svrbely prsty po Vodniku ze jsem ani nesel spat a rovnou se na to vrhnul a dokud nebylo hotovo nezhas a nesel na loze za drahou polovickou. A tak mam konecne zadni naraznik a hned osvetlenej. Dekuji timto Destakovi ze to do me v meritku narval asi 400 km/h... Asi bych se jinak nehec, libilo se mi to tak proste, ale rozlamany plastovy rozpery nejsou in a tak zase dalsi kus hliniku! A co se tej budejckej Toyoty tyce, mam pocit ze se ji brzy dockame, sazim bura ze MalyKali (Tom) jeste Wolfa trumfne...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Já dneska Wolfovi zavolal,dorazil jsem k němu,a musím říct,že na mne udělal(po dlouhý době)dojem.Měl jiskru v očích,říkal že jede k Turkovi,tak snad ho chytla druhá(i když v jeho věku tak třetí :-D )míza :OK: Snad nám tedy ještě ukáže,kdo je tady Pan modelář

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“