Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

nééééé nechte to až na příští týden :-D Neděle odpo,pokud nebude nějáká letní smažba,tak bych možná šel taky,aspon z podvozkem jako chodil Bowl ;-) Ale dřív to nedám.
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Klucí,

jak se tedy domluvíme?
Chystám se tam opravdu na tu neděli na 13:00, ale klidně můžu i později. Na tohle místo se opravdu těším!

Fando,
Jak jsem už několikrát psal - tam se mi líbilo zatím asi nejvíce ze všech míst, kde jsme byli, a protože mám celý příští týden dovolenou, kterou budu trávit buďto přímo v ČB, nebo blízkém okolí, klidně bych tam s Tebou zajel v týdnu znovu. Stačí se ozvat alespoň den předem, abych neodjel třeba za rodičema na Šumavu. Pokud se mi ale ozveš, klidně to dám kdykoliv znovu v týdnu! A rád! :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

Nedeli nedam. Leda pak v tom tydnu znovu :-)
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

kluci dobrá zpráva je,že bych to do neděle měl složit,ta špatná,že neděli nestíhám.Má být počasí,tak pojedem s rodinou pryč.Takže někdy v týdnu po práci pojedte.Osobně mě to místo vůbec nebavilo,navíc žádná voda a má být zas horko.Ale přizpůsobím se,to je jasný.Tomovo rodině brzké uzdravení :OK: -tohle je bída,když ty mrnata nemluví,neřeknou si co bolí,co je špatně-tak at je brzy OK
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Ahoj všem,

tak předně, Tomovo rodině také hodně zdraví!

Klucí dneska se tam opravdu chystám na 13:00, takže kdo by se chtěl přidat, v jednu tam...

Fando,
V týdnu jdu zamozřejmě taky, stačí se ozvat :OK:
Jen dej vědět předem, jak jsem psal :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

V tejdnu pudu taky. Kdyz mas to volno, muzu si ho udelat nejakej den klido i dopolodne. Fanda taky, ne? Wolff koneckoncu taky.... :-D


Od oka, na jakej den byste to videli? Hodte naky evejlability
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: Domlouvání ježdění

dnes to nedam , ale pokusim se v tydnu a nevadilo by asi i dopoledne. Budu sledovat jek se to tu dohodne
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Kluci, furt jste se dušovali, ze pujdeme jezdit a ono nic, takze zitra ve 13:00 na motokrosove trati za Hlubokou?
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

to zrovna nepůkdu to jsem jako slušnej člověk v práci 8o
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

A v kolik muzes? Treba v 5?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

Zitra ve 13 to taky moc nedavam. Co stvrtek?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Domlouvání ježdění

Když to tu čtu, mi připomnělo jak ten americkej diplomat přiletí do Prahy s čestným uznáním pro český lid. Vystoupí z letadla, projde halou a před letištěm potká hlouček lidí. Rozpřáhne náruč a už k nim běží : Milí Češi, mám pro Vás čestné uznání amerického lidu...
Z hloučku se ozve, my nejsme Češi, my jsme Romové!
Tak to pardon...
Vezme tágo, zajede do města v první ulici lidi a hned k nim: Milí Češi, mám pro Vás čestné uznání amerického lidu...
Ale my nejsme Češi, my jsme Romové!
A, tak to pardon...
Nechá se odvést na Václavák a tam zas lidi a hned k nim: Milí Češi, mám pro Vás čestné uznání amerického lidu...
Ale my nejsme Češi, my jsme Romové!
A, tak to pardon, ale jsem tu správně v čechách???
Ano, to souhlasí.
A kde tedy všichni ti Češi jsou???
Teď dopoledne? Přece v práci...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

Klucí já sliboval taky,ale bohužel... :-( Do příští středy jsem odepsanej.Navíc víkend má být horko,tzn že mne odtáhne z centra dění rodina.Ještě je ve hře tento čtvrtek,ale je to 50/50.Kdyby někdo chtěl,ozvěte se,můžete dorazit,dáme trapně nějáké nealko-nic jiného doma nepřechovávám(kvůli manželce :-D ),a pokecáme.
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Ahoj vsem,

ach jo, scházíme se jako švábi na pivo (i nealko :-D ). Chápu to, je léto, prázdniny, horko atd.

Já už ale od neděle čekám na někoho, kdo by si se mnou šel zajezdit. Sice se v neděli všichni hlásili, že můžou kdykoliv v týdnu, ale nakonec zase nikdo nemůže.
Tímhle stylem to dál už dělat nechci, takže jsem právě pomyslně praštil do stolu :-) a říkám "a dost"!

Čtvrtek (zítra), 17:00, motocrossová trať za Hlubokou - s vámi (s někým), nebo bez vás.

PS: kdo si opravdu bude chtít zajezdit, čas si udělá...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

... Pata se mi zrovna nesikuje. Sel bych driv. Ve dve treba. Ale bouch si do stolu, takovej bystrej hoch a doslo ti teprva ted, ze jezdeni se domlouva stylem "de se v 5" jinak se nic nedomluvi.

Ja bych byl pro, abysme dyvky vsichni napsali Ja muzu ve st ve 3 a dalsi zas v outerej a stredu odpoledne .... A jednoduchou syntezi bysme prunikem mnozin hned videli, kdy muzem jit a bude nas vic.



Takze pockam, zdali se nekdo prida s komentarem obsahujicim cas, kdyztak nam, Michale, pak povis, jaky to tam bylo :HOPS:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“