Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

zidon155 píše::!: jo jeste jsem nezminil jednu novinku, kterou bude obsahovat UPDATE :-)

:idea: Steam Workshop :arrow: v praxi to bude pro vas znamenat pohodlnejsi a jednoducha instalace modu do hry ( aut a posleze i map ) - prakticky jednim nebo dvema kliknutimi si stahnete auto a ono samo si ho to nainstaluje a muzete vesele drandit! :hura: ( takze odpada stahovani, rozbalovani, prepisovani a kopirovani ruznejch souboru a podobne ...) - tudiz to bude pro vetsinu uzivatelu mnohem lepsi a jednodussi ;)


A ako to bude s licenciami ? Auta sa budu pridavat bez znaciek ? Alebo budu mody platene ?
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Děkuji za náhled do minulosti.
Já jsem jednou od Zidona zkoušel kolos a jiné tatrovky, ale pak jsem si to nějak rozbil, tak se v tom nerýpu.

To je hra pro jistou skupinu lidí. Ne nezbytně bude ST bavit i ty co běžně hrají hry s auty v jakékoliv podobě pokud vynecháme samozřejmně Off road. Obecně většina simulačních her je po kratší či delší době stereotipní a stáva se nudnou. Například z mích her jako jsou ETS2, Space Engineers, LFS, Microsoft flight simulator x po čase jsou nudný, pač v ETS2 jde stále o naložit náklad a za 30 minut po který ujedete například 400km a vykládáte. Tuhle hru drží režim více hráčů, kteří vyvýjí parta natčenců pokud vím. V leteckém simulátoru, který jsem uvedl, letíte skutečnou vzdálenost a skutečný čas s možností skutečného počasí. Mimochodem s tím počasí jsem si to vyzkoušel u nás v Olomoucí sněžilo a na Olomoucké letišti ve hře taky. Mají to dobře vymyšlené. Tuto hru už dlouhou dobu nehraju pač na mulťák je třeba umět anglicky, pač řídící věž ovládají skuteční lidé, stejně tak jako každé letadlo či vrtulník ve vzduchu. Nic méně jakmile jste ve vzduchu pak letíte jenom rovně do cíle popřípadě na mezipřistání pro palivo a tam jde o čistou nudu pokud nejste kamený fanda letectví a to já nejsem.
Jednou jsem letěl z Olomouce na ostrovy Boro Boro a rozhodně jsem to neletěl jen pár minut a zabavné to taky nebylo. :-) Zpátky k ST.

Já teď hraju mapu pobřeží. Přistavěl jsem si na strategická místa cisternu s palivem a druhý návěs se servisem. Vzal jsem jeřáb, zapřáhl jsem další auto a jel jsem pozbírat po zemi klády. A zase je to něco jiného než si na začátku odemčít D-čko a sním dokončit celou mapu a teleportovat se do garáže. Už jenom sledovat ty kola jak se v tom terénu brodí a když zapadnu, tak není třeba hned vytahovat naviják, ale stačí mít cit v plynu a ono se to vyhrabe i plynulím rozjezdem, když nepomáhá plný plyn. Nejsem žádný natčenec Off roadu, ale bavilo mně i to starý Tech Demo, kde toho moc nebylo. Je to dobře udělaná hra.

Editace
Sakra než jsem napsal ten svůj příspěvek tak jste se tu rozjely. Tak tedy:

Bosko1984
Až bude podpora modů, tak Tatrovek u mně nebude málo. Mimochodem zdá se mi to nebo ta Tatra 815 8x8 má malou kabinu? Jak se dívám na ten pohled za volantem, tak si říkám. Všichni chcou tento pohled, ale stejnak budeme prakticky jezdit jako teď s kamerou za autem ať vidím jak se kola propadají bahnem.

TATA007007
Při zkouknutí tohoto videa mně napadla myšlenka proč převážet pouze dřevo, když mužeme převážet i kamení z kamenolomu. Ve videu ve stopáži 1:00 minuta by bylo lepší mít jeřáb, ale jejich funkčnost je trošku střeštěná. Kdyby byly mapy kde by bylo zapotřebý stavět mosty například pomocí klád nebo k tomu určený MAZ "E" , který by rozložil mobylní most aby se člověk dostal k nákladu. Vymýšlet je stále co a mnoho z toho už existuje v podobě módu, ale ta funkčnost pokulhává a za další nové nápady musí někdo vytvořit jako je tady Zidon155 a mnoho dalších.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2406
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

sim_ma píše:a nevíte jestli s mody z work shopu půjdou i na mp?


No to je pravej ucel preci clovece! ;)
Ted to funguje tak, ze kdyz chceme dat MP a nekdo ( tester ) ma zalozenou hru a ma tam navic treba ten novej Kamaz - ja ho nemam stazenej - no tak pred pripojenim do hry mi to napise, ze zakladatel ma jinej mod nez ja a jestli ho chci stahnout - dam jo, ono samo ho to stahne a nainstaluje a pak muzem vesele hrat ! ;)

A jak to bude s licencema a podobne zatim nevim - ale asi urcite nepujdou uploadovat "ukradene mody" - treba jako auta z offroad drive vykopirovany nebo tak - ukradeny z jinejch projektu ... proste ten model bude muset bejt sam celej autorem vytvorenej ( nevim jak to bude s verejne pristupnejma modelama - treba ze Sketchupu - ty by asi mely jit ... vsechny tyto mody budou muset byt "certified" - aby fungovaly ( tudiz kazdej mod, kterej se tam nahraje bude nekdo z oovee nebo steamu nejdriv kontrolovat nebo tak nejak .. ) ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Zidon155 a jak to bude s tvými módy? Mám namysli především tatrovky. Objevý se taky na steamu více méně na začátku spuštění této vychytávky?
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

jak je prodleva s tou aktualizací tak s editorem bude nejspíš o to větší prodleva ... ale custom mapy budou nutnost protože většina origo map má jen jeden objective, což znamená, že hráč odveze dvakrát náklad středních klad a má hotovo ... což je celkem škoda ...
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Infarktova situacia :

Tu mal byt obrazok ako som 50 metrov od garaze, ale tinypic sem dal nieco uplne ine...

Garaz pred nosom a v nadrzi sucho !!!

Oprasil som mapu The Bridge...

Ma niekto komplet balicek so vsetkymi Tatrami plus V3S ? Da ho na stiahnutie ?
Naposledy upravil(a) V12 dne 18.10.2015 23:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Když mám málo paliva já a o to víc když jsem kousek od garáže , tak nechám běžet motor a přitahuju se lanem. Plyn dám jen tehdy když to naviják nezvládá. Ne jednou jsem takto dojel do garáže a jednou se mi povedlo, že mně došlo palivo a dojel jsem na setrvačnost do garáže, ale to bylo jen pár metrů.
Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Tatra dostala nove kolesa ...
Obrázek
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

pěkné :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2406
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

I have really enjoyed driving on NW TRAILS map from MoeRon! (y) :hura:
MAP: http://spintires.nl/level-nw-trails/
Blazer K5: http://spintires.nl/sid-1975-k5-blazer/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Yoss
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 18.10.2015 18:09

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

To je moc dobré autíčko,dík za tip :FINE:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2406
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Nova mapa od TATA! :BYE:
:idea: "TATRA STORY"

:arrow:
http://spintires.nl/level-tatra-story/

[youtube]RBN_QaUpRII[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
R0bin
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 18.05.2014 12:11

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Chtěl jsem se zeptat , musím mít originální hru , abych mohl zkusit mapu NW TRAILS ?? Když jsem to nakopíroval do MEDIA , tak ve hře mi to napsalo že je buďto poškozený soubor nebo stará verze .. ( nebo dělám něco špatně ? osobně nevím jakou verzi hry mám :oops: ) Díky
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2406
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Mno asi mas cracklou .... ze?! :roll: :? - KUP ORIGINAL :!:

Vlevo dole v menu hry mas napsanou verzi ... tato mapa by mela byt funkcni pro verzi hry 13.04.15 ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - info z historie ST str.225 + 226 :)

Skusal som Tatra Story. Hmmm, slusna praca, skoro ako postapokalypticky svet. Vo sne by ma nenapadlo takymto sposobom kombinovat modely. Skvela praca !

Obrázek

Nazorna ukazka toho, co sa stane pri zbesilej jazde dole kopcom a prives akosi nebrzdi :(

Skoda, ze na ST uz nemam tolko casu, ako na zaciatku roka. No snad sa to po novom roku vylepsi a opat budem cosi aj produkovat.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“