jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

For V12 LINK na 815 není mrtvý, nyní jsem zkusil stáhnout a funguje! Po kliknutí je třeba počkat 3-4 vteřiny. Objeví se Downoland for free/další odkaz s T815 a pod ním je FREE DOWNOLAND (reklamu shodit) a znova kliknout pod původním odkazem na T815: FREE DOWNOLAND (pokud ještě jedna reklama) shodit křížkem a dole na monitoru se objeví : stáhnout/uložit jako a jede to. Krapet pracný, ale funkční.

Jaryn

AHA,nevšiml jsem si, že Apseron1 dal už jinej odkaz :-)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

[youtube]-FH-6jDJuRI[/youtube]

[youtube]QZBx3jP_v0E[/youtube]

:-)
mino621
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 02.11.2015 11:13

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 mam na teba zakernu otazku . Daju sa do terna pridat militari kola a sound z volfa? Ak ano prosim daj navod Ďakujem.Inak odviedol si perfektnu pracu. Si BOREC :OK:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Ano, da sa to urobit. Moj zamer bol ale taky, ze Wolf ma klasicky tatrovacky dvanastvalec z dakarskej tatry a ako specialnu vybavu military kolesa. Kdezto ta cervena je standardna verzia V8 ktora predsa nemoze hucat ako V12 :mrgreen: Potreboval by som slusny zvuk Terrna, bohuzial nic take nemam.

Ak trvas na tej zmene zvukov, najdi adresar Media/classes/trucks, najdes tam kadejake veci, sustred sa na Terrno 8x8 wolf.xml a Terrno 8x8
Ked chces, z Wolfa zober celu sekciu <Sound> az </Sound> a nahrad nou to, co ma Cervena - zmenis tym zvuk.
Ked chces Military kolesa, hladaj sekciu <WheelsSets> a celu ju z Wolfa skopci dom Cervenej. Ked si nic nezbabral, malo by Ti to fungovat.

A s pochvalami ale este cakaj, ked uvidis finalnu verziu, funguje na nej volant :wink: Len Oovee musi dat doporiadku Editor, ktory je dost chybny a pri konverzii na novy format nahodne dodrbava veci k nepoznaniu. Keby som aspon poznal mechanizmus vzniku tych chyb, vedel by som sa snad vyhnut podmienkam, za akych vznikaju.
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Já se naštěstí pohybuji v práci mezi Tatrama , Many A Renaulty takže plánuji udělat tatrovácké zvuky jen musím zajistit kvalitní nahrávání.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Terrno 8x8 Final je tu :

http://ulozto.sk/xRPPXxtV/21734d07-zip

Obrázek

Je to v novom formate, zip rozbalit rovno do Media. Vsetko je pripravene na MP, testy dopadli OK, ziadna nadstavba hru nezhodila, nakladanie funguje vporiadku. Zatial je ale MP nepouzitelny, pretoze vyciny TruckEditor-a som sice opravil, ale nemam to ako uploadnut spat na WorkShop. Takze kym Oovee neopravi TE, zatial iba SP :evil:
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Patholog píše:Já se naštěstí pohybuji v práci mezi Tatrama , Many A Renaulty takže plánuji udělat tatrovácké zvuky jen musím zajistit kvalitní nahrávání.


a třeba by šly nafotit i kvalitní textury :)


Jinak já včera dováděl - stáhl jsem si tu Taigu no masakr, 2 auta mrtvý na tom divným panelovým mostě, ani vytáhnout nejdou, další auto se mi někde převrátilo, už mi zbývá na začátek jen 813ka

no a na jiné mapě se mi 813ku podařilo brutálně utopit a nemám ji čím vytáhnout, nejde to :(

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Pri dalsich spekulaciach s MP som zistil nechutnu vec - ked sa z mojho Wolfa pozeram na spoluhracovho, ma posunute vzduchove filtre. Na mojom aute su OK. A presne to iste je vidiet zo spoluhracovho auta, ked sa on diva na moje. Pritom v SP mozem robit co chcem, toto nevidim. Nechapem. Idem to riesit.

EDIT :
Vyriesene. Pri babrani sa s modelom som nepouzil Reset Xform. Nechapem ale, preco sa to neprejavilo v SP, ale iba v MP.
Sosajte tu : http://ulozto.sk/xfMBj19F/21734d07-zip
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Pri dalsich spekulaciach s MP som zistil nechutnu vec - ked sa z mojho Wolfa pozeram na spoluhracovho, ma posunute vzduchove filtre. Na mojom aute su OK. A presne to iste je vidiet zo spoluhracovho auta, ked sa on diva na moje. Pritom v SP mozem robit co chcem, toto nevidim. Nechapem. Idem to riesit.

EDIT :
Vyriesene. Pri babrani sa s modelom som nepouzil Reset Xform. Nechapem ale, preco sa to neprejavilo v SP, ale iba v MP.
Sosajte tu : http://ulozto.sk/xfMBj19F/21734d07-zip


Díky skvělá práce :OK:
Ale ten " Brajgl" ve jménech souborů je hroznej . Jestli to chápu tak to má na svědomí ten truck editor?? To je snad lepší zůstat při starém způsobu a nepoužívat ten editor a workshop. Když jsem zkoušel přes workshop mody bez certifiakce tak jsem zjistil že většinou jsou to takový nedodělky a pracovat s nima stejně nejde bo jsem nedokázal ani najít stáhnuté soubory . :NO:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V suboroch praveze vobec nie je brajgel. Je to velmi dobre premyslene a zabranuje to prepisovaniu jedneho modu druhym. Ten, kto to vymyslel bol genius.

Co sa tyka workshopu - pokial nepotrebujes Achievmenty a MP, tak ho netreba. Ak al chces MP, bez neho to nejde :( Donedavna to ale slo.
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:V suboroch praveze vobec nie je brajgel. Je to velmi dobre premyslene a zabranuje to prepisovaniu jedneho modu druhym. Ten, kto to vymyslel bol genius.

Co sa tyka workshopu - pokial nepotrebujes Achievmenty a MP, tak ho netreba. Ak al chces MP, bez neho to nejde :( Donedavna to ale slo.


Já to chápu ale je to nepřehledné . Nějaké 8 místné číslo jako název auta a addony jako číslo +2 místa . Ok . Ale v garáži návěs nebo addon identifikuješ jen podle náhledu .
Jednodušší by bylo logický název auta Třeba Tatra 815 terno 8x8 , a za to název addonu a přepisování modu jednoho druhým je zabráněno a přehled je dokonalý. Ale ono je to vlastně jedno . Jezdí to tak jako tak .
Ale to Terno je fakt dobrý . Konečně auto se kterým jsem komplet dojel Ruskou tajgu . díky
mino621
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 02.11.2015 11:13

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 som pocitacovy analfabet ako mam poprepisovat tie cisla na nazvy.ĎAKUJEM
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Terrno 8x8 Final je tu :

http://ulozto.sk/xRPPXxtV/21734d07-zip


Je to v novom formate, zip rozbalit rovno do Media. Vsetko je pripravene na MP, testy dopadli OK, ziadna nadstavba hru nezhodila, nakladanie funguje vporiadku. Zatial je ale MP nepouzitelny, pretoze vyciny TruckEditor-a som sice opravil, ale nemam to ako uploadnut spat na WorkShop. Takze kym Oovee neopravi TE, zatial iba SP :evil:


Tak pane V12 :-p

Smekám klobouk dolů, dle mého názoru je to zatím nejlepší věc co si vypustil. Namýtat může kdo chce co chce ale já to po dvanácti kilometrech tak cítím :FINE:

Samozřejmě tě nemůžu jen chválit, to bych nebyl já.¨
1) textura rámu s rourou, prostě špatný. Moc to vyčnívá nad zbytek trucku a tím shazuje věci které chybí.
2) rád bych byl za lesovos, prostě zelenou kabinu s nápisem hájiky sr, bo jak se to u vás v dědině říká. A hlavně nějakou ochranu světel, majáků, čelního okna a zrcátek. Prostě offroad tatra truck.
3) ještě jsem nezkoušel wolf tatru a upřímně je to proto že se mi totálně hnusí ta trubko paráda ve předu a ten airbrush se do lesa taky moc nehodí.

Jinak je to paráda, trochu dělá bordel vlek který nemá asi moc velkou váhu a když se zasekne za přední nápravu, na točně se zvedne a otočí o 180 aniž bych mrkl okem.

Obrázek

Obrázek

[/img]http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/576821368994633692/F5885BD881529D17517419DCFBA2E4EDB275D8C4/[/img]

Já vím že se mi to kecá ale tento stroj má kur... potenciál tak ho koukej reálně využít. Né koukej ale zkus to dodělat. Díky chlape za to co vytváříš a hlavně za ten boj co u toho prožíváš. Si fakt Borec :hura: :hura: :hura:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Trochu inspiračka 8)

Obrázek

Totok je nejvíc

Obrázek

Obrázek

Máš na to chlape, tak proč to nezkusit :HOPS:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Trubkoparada. Hmmm, na poslednej fotke je tiez. S Terrnom som este neskoncil, pred chvilkou som dorobil funkcne listove pera, zajtra pridam este tlmice a C strmene drziace pera na polnaprave. Potom pridu na radu serepeticky ako ochrana svetiel a zrkadiel atd.
Inak podla mna je to Terrno slabsie, ako T148, jej model je podstatne lepsi a detailnejsi, stiwy odviedol super pracu. Model 8x8 je este z DEV dema, autor neznamy, nemal spravnu velkost, na co som dosiel dost neskoro, musel som ho debonovat, naskalovat a opat nabonovat a oskinovat.
Co sa tyka potencialu, tak ten ma. Ako prve by som riesil ram, ten je neskutocne mizerny. Bohuzial nemam ziadne blueprinty ani nic podobne, z coho by som to nakreslil v AutoCADe. V Maxe neviem presne modelovat :(

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“