lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

tak prajem vam všetkým štastne a vesele vianoce! :)
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

[quote="V12"]Jaryn :
S tymto som nemal problem nikdy. X krat som neodhadol teren a s vleckou to jednoducho auto nedalo. Ta som ju odpojil, autom sa vzdialil na dlzku lana, vlek pritiahol a opat pripojil. Nie som si ale isty, ci som toto skusal aj s Armaxom. Mozno to suvisi s tou neviditelnostou v MP.

V12: už jsem na to přišel, proč se nedal připojit znovu ten vlek! Ta Tatra totiž nemá ten "rám s tou nádrží" , má jen " prodloužení dozadu" pod nástavbu na krátký dřeva. Nevím jak se sem dává obrázek, ale tak to zkusím. Snad něco nedojebu. J.

Tak se nezadařilo.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Uz je opravene aj toto. Prave logika kombinovania addonov bola predmetom poslednej upravy.
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no107064 píše:Pokud nemáš garage cart a garage trailer, popřípadě tractor ze starší verze nebo nějak upravený tak by to mělo valit ok, popřípadě nějak upravený auta, že by nemohli vézt tyto prvky ... nedávno jsem to přeinstalovával a měl jsem podobnej problém, tak jsem umazal z media (složky) garage trailer a garage cart a kraz tractor aby to načítalo čistě přes media.rar a problém byl vyřešen.
U mapy siberian express by na hlavním stanovišti měl stát ural s garážovým návěsem (4body) přímo na lokaci pro garáž a potom u té garáže u pily, tak za benzinkou by měli být normálně dva garážové vleky po dvou bodech.
U mapy ruská taiga je garáž odemčena hned od začátku.
U mapy 7 days jsou dva garážové vleky po dvou bodech v té velké budově v garážích.



Dik, no nic tam nemam, v budove garazi jen cisternovy navesy a utility navesy... , zkusim pohledat v tech slozkach a nebo vse smazu a reinstaluju protoze mi na tech mapach chybi i dost textur (pilire mostuuu, domy, a naky dalsi budovy jsou jen bily)
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

rogerer píše:
no107064 píše:Pokud nemáš garage cart a garage trailer, popřípadě tractor ze starší verze nebo nějak upravený tak by to mělo valit ok, popřípadě nějak upravený auta, že by nemohli vézt tyto prvky ... nedávno jsem to přeinstalovával a měl jsem podobnej problém, tak jsem umazal z media (složky) garage trailer a garage cart a kraz tractor aby to načítalo čistě přes media.rar a problém byl vyřešen.
U mapy siberian express by na hlavním stanovišti měl stát ural s garážovým návěsem (4body) přímo na lokaci pro garáž a potom u té garáže u pily, tak za benzinkou by měli být normálně dva garážové vleky po dvou bodech.
U mapy ruská taiga je garáž odemčena hned od začátku.
U mapy 7 days jsou dva garážové vleky po dvou bodech v té velké budově v garážích.



Dik, no nic tam nemam, v budove garazi jen cisternovy navesy a utility navesy... , zkusim pohledat v tech slozkach a nebo vse smazu a reinstaluju protoze mi na tech mapach chybi i dost textur (pilire mostuuu, domy, a naky dalsi budovy jsou jen bily)

piliře mostů jsem nedohledal, ale když si stáhneš mapu forgotten city a z toho vezmeš všechny soubory mimo souborů mapy a přemažeš ty moje, tak se nějaký domy vrátí zpět i betonové stavby.
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

diky celou hru jsem smazl a vse znova nainstaloval a uz tam mam auta co odemknout garaz supr :) no nic tak t jdu hrat cele znovu :-D
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no tak, tam kde jsem driv mel objekty bez textur jen bílé (ale zas sem nemel garage carty), tak nyní ty objekty nejsou, což by nevadilo kdyby se to netýkalo těch pilířů....

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Prosim tě všechno se dá objet, nebo projet. Pilíře nepotřebuješ.
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

já vím, zkoušel sem to projet pod těma kládama ale proud mě hned odnesl, o objízdné trase přes druhý konec mapy vím :)
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Nevím jak merglem ale Tatrou jsem to přeskočil v pohodě ;-)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Jj, to znam z trialu - Co neprojedu, to preskocim :twisted: Obcas som to praktizoval aj s Focusom 2.0TDCI na geocacherskych vypravach. K benzinaku som sa potom spraval slusnejsie.

V jednej MP session som si vsimol, ze blikajuce majaky su pekne viditelne a to na poriadnu vzdialenost. Ked to teda ide s majakmi, preco kua nie s normalnymi svetlami ?

Obrázek
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Mimo Tema:
Koukám,že se opakovaně řeší problem s hrou po každé aktualizaci.
Na jednu stranu se opakovaně řeší auta a pořád to samé okolo vozu a na druhou stranu hra a to samé kolem hry.
Divím se,že je nedal někdo k soudu za to,že seberou peníze,pustěj nedokončenou hru do světa s takovejma botama v SW.
To je pořád dokola. :-(
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
lukino343
Uživatel
Příspěvky: 489
Registrován: 15.12.2015 18:11

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

vie mi niekto pomoct?.. stiahol som si študensku verziu autodesku a stale mi robi tu istu chybu.. neviem uz ani čo robit..preinštaloval som.. vymazal som všetko čo som mal v ntb "autodesk" nainštaloval a stale to iste.. ( chybu ktoru som tu pridaval )
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

lukino343 píše:vie mi niekto pomoct?.. stiahol som si študensku verziu autodesku a stale mi robi tu istu chybu.. neviem uz ani čo robit..preinštaloval som.. vymazal som všetko čo som mal v ntb "autodesk" nainštaloval a stale to iste.. ( chybu ktoru som tu pridaval )


Jakou chybu . Upřesni
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

patholog :
Stale mu to pada.

Lukino343 :
Kolko RAM mas v PC ?

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“