Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

wolfe máš někde odkaz na na tu tvoji drobotinu? :-) mám v pálnu to sledovat :-) díky :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Myslis jeho deti na fejsbuku? :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Mira píše:Myslis jeho deti na fejsbuku? :-D



zde má fota http://javk.rajce.idnes.cz/ford_f_350/
a zde vlákno topic16171.html
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

No no no :-) Děti nechci vidět :-) teda pokud nemáš nějakou fajnou dcerku mého věku :-D ne dělám si prdel díky moc :-) ;-)
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

DYNO píše:No no no :-) Děti nechci vidět :-) teda pokud nemáš nějakou fajnou dcerku mého věku :-D ne dělám si prdel díky moc :-) ;-)


Fanda ma Fajne manželku :OK: ;-)
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

JJ,moje paní vypadá tak dobře a tak mladě(a to má pubertu možná 20let pryč),že když jí Tom viděl,tak si vůl myslel,že je to dcera :-D :-D :-D A mi to bylo divný,jak ona na tebe-"dobrý den",a Tom:čau" :-D Fotky kdyžtak můžu na rajský,ale nemám žádný kde je oblečená :-D ty bude mít Bowl
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Nevadí mi to omrkneme :-D
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Takových je... - ta není moje :-D naštěstí :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-D :-D :-D :-D :-D :-D


Fando, to by Tomovi nesezral ani Wolff... :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:JJ,moje paní vypadá tak dobře a tak mladě(a to má pubertu možná 20let pryč),že když jí Tom viděl,tak si vůl myslel,že je to dcera :-D :-D :-D A mi to bylo divný,jak ona na tebe-"dobrý den",a Tom:čau" :-D Fotky kdyžtak můžu na rajský,ale nemám žádný kde je oblečená :-D ty bude mít Bowl


Joo má pravdu ten pán..je pravda viděl jsem jí na chodbě cca 6m daleko..ale Pravda to!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:JJ,moje paní vypadá tak dobře a tak mladě(a to má pubertu možná 20let pryč),že když jí Tom viděl,tak si vůl myslel,že je to dcera :-D :-D :-D A mi to bylo divný,jak ona na tebe-"dobrý den",a Tom:čau" :-D Fotky kdyžtak můžu na rajský,ale nemám žádný kde je oblečená :-D ty bude mít Bowl


To si myslíš ty ;-) :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

A vy se fakt bavili o paní Fandové??? Já myslel že je celou dobu řeč o Wollfovi... Nu nic, otočíme list.

Kdyby náhodou někdy někdo objednával ten X-car 45A z číňanova za deset éček (co má Fanda), tak jeden bych vzal, a to i přesto že minule vydržel sotva čtyři měsíce, napřed odešla brzda a za měsíc celej! Každopádně auto s ním nejede. Zato druhej co jsem koupil a dal Dragovi, ten jezdí dodnes. Už dva roky! Tak mu dám ještě šanci...
Jinak DSYS (ta už dva roky nová řada co má funkci BUS) je uživatelsky naprosto špičková, takhle jemný a citlivý řízení jsem u ničeho jinýho neviděl - při nastavení náběhu plynu lineárně. Prostě pecka! Rok a půl bez jakýhokoli problému a letos ve Vimperku z ničehož nic nechtěl jet v zimě! Jako Dsys za starejch časů, ale jezdili jsme i v mnohem větších mrazech a v poho. Takže půjde poštou ke svému stvořiteli, ten nahraje nejnovější software a hurá s ním do šestikoly! Asi nějakej vyhodnocovací zádrhel na čidlo teploty proti přehřátí... I přes to bych DSYS doporučil.

A co jinak???

Je toho moc. A najít si nějakej čas taky stuha, děti doma, pořád nějaký to bobování, bruslení. Nu, v sobotu už sněhu málo, na rybníce už taky víc mokro než snese dětské oblečení a tak jsme zimní radovánky ukončili. Čili tento týden by už mohlo být mnohem více času!!!
Teď mám rozpracováno až hamba, manželka na mě v neděli večer hleděla a pak se ptá: "A který teda už je hotový???"
"Žádný, ale na všech právě pracuju..."
:-D :-D :-D

Takhle to vypadá u nás v ložnici!
Obrázek

A to šestiklolka stále čeká v dílně, jenže ta zabere celej stůl úplně sama :-D

Jo a dal bych fotky aktuálního stavu na rozpracovaným projektu Matějovo stroje, ale nějak je nemám...
V prosinci (si možná někdo vzpomene) jsem si půjčil foťák na Dubovský poježdění a zklamání z fotek! Nastavení na houno, fotky malý, neostrý! Tak jsem pořídil něco vlastního. Jo, to budou fotky! Nua tak si včera sedím v kotelně, nějaký trubičky, hořák a pak si říkám - chtělo by to vychladit, na to mám vedle kyblík s vodou a než tam to svoje dílo ponořím, div mi oči nevypadnou. Na dně leží foťák... Takže rozebrat, vysušit a dneska skládačka a zdá se že vše OK, akorát to nefotí jak bych si představoval, asi stále příliš zarošenej oběktiv ze vnitř. Tak pokud se to zlepší, fotky dodám později
:FINE:

Ale Gábinka už má zahrádku, chtěl jsem na úvod něco jednodušího na čem se dokážu s hořákem sžít a okoukat jak se to chová, celkem to jde! Akorát už mi došla ta tyčinka pájky, a to Míra povídal jak to vydrží... Sdělal jsem 8 metrů mosazných trubiček na jednu tyčinku. Kdyby někdy někdo potřeboval odhadnout spotřebu. Pravda že při trubičce 3 mm to fakt moc nepapá, ale při 6mm už docela jo!
Obrázek
Obrázek
(Na tu zahrádku necelý dva metry 3mm)
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Ahoj Martine,

gratuluju k nálezu a také k pěkné práci se zahrádkou!
Tak jak jsem se tůdle ptal, jak se s tím dělá, tak teď už máš vyzkoušeno, ne?
Takže?

Myslím ostrost plamene, rychlost ohřevu, možnosti nastavení, výměny trysek(jestli máš) a tak ;-) Povídej, až budeš mít po té předchozí slohové práci náladu ;-) :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Obrázek

:-p :-p :-p :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

... Martin ma libovou sadu mi prijde. Kdyz strcis hlavu do kramu se svareci technikou, tak 18 stovaku rukojet s regulaci, 30 korun metr hadice. Dalsi 3 as 7 stovek za nastavec podle druhu. Dalsi prachy za ventil na flasku a pak - sousedi v panelaku te zabijou sami, az s tebou pojedou vytahem a ty si povezes sestikilovou flasku.. :-D


Leda bys vypojil zene sporak a jel na svitiplyn nebo co vam to tam vede... :-p


Martine, jedna tycka na 8 metru je super, ne? Vzdyt kdyz pekne prohrejes tak staci kapicka, ani neni pak co brousit

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“