Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-)
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tady je taky jedno nepravděpodobný oreznutí

Obrázek
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

píšu sem abych nezasíral Foto z našich jízd a kdo to tu čte bude vědět k čemu to patří
Tak už je pochopte nechtě jí nás u sebe. Tome až budeš jezdit tak sem napiš třeba se někdy přidám.
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Skolka hadr!!!TWL prece nikdo neni nikomu zodpovednej,i kdyby jel nekdo nekam sam neni povinnej to nekde hlasit.Narovinu-chteli jsme ject sami,treba jsme chteli pokecat,nebo se tam placali po prdeli.Ale ostatni to musi respektovat,jako ja respektuji to,ze nekdo jde dvakrat do roka.Zit a nechat zit pratele.Ale to,ze tri blbouni vyrazi sami vubec neznama,ze nemaji nekoho radi,nebo organizuji samostatne teleso.
Nadale se zcela ztotoznuji s Tomem a jeho prispevkem.
Uživatelský avatar
Luko
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 24.01.2013 15:52
Bydliště: J.Hradec

Re: FreeKec

Já chtěl taky poplácat :OK: :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak já teda hlásím pátek náročnej společensky. Proto žádná práce, zato úspěšně absolvované ježdění v Dubové tuto sobotu, ale taky jen tak sami a v neděli jsme dali drsnej offroad feldou - teda drsnej pro feldu. Jeli jsme na Pasovary bez modelů jen tak tůristicky. Půl dne courání a hledání, ale stálo to za to!!! Jestli jste tam ještě nebyli a máte rádi zapomenutou minulost, ideální čas vyrazit. Až se zazelená, těžko někdo něco najde
:FINE:

Jináč koncem května - hlásím dostatečně dopředu - se jede AST (viz asťáckej topic), opět a zase ve Skalinách a sraz těch vzdálenějších na Dubové v pátek. Pěkně soudek bude, takže něco k jídlu, stan (děti, manželky a jiná těžko přizpůsobivá havěť možno po domluvě ubytovat i v interieru) a doufám že se ukážete! Noční expedička, podle chuti zábavy kopec... Přejezd na skaliny až v sobotu dopo. Hromadně, pár řidičů co to ráno daj se vždycky najde...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak pánové jelikož vidím že se tady nedebatuje tak posílám něco pro příznivce pickupů novinka v Čr http://www.mz-racing.net/90100016-pg4-4x4-kit/ :OK: :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

vidíš jsem byl o týden rychlejší než MZ :-D Jsem říkal,že krátkej za 11tic a ten double bude za 16tic,a a ni ho v nabidce nemají.Je to pěkný,ale čínu v kitu a měřítku 1:7 či kolik to vyjde,za 11tic,to je dobrodružství.Na čínských stránkách to deklarují jako Hilux-ted jsem přišel z hospody,a Yotu v tom nevidím ani s dvěma promilema :-D
Co víkend?Hnem se někam,sobota nebo neděle?Na Ortech jsme nebyli tak dlouho,že jsem snad i zvědavej jak to tam vypadá.
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Klucí,
trochu jsem se zamýšlel a vytvořil jsem návrh tohohle.

Otázka za jednoho bludišťáka - co to je?
Otázka za dva bludišťáky - bude to k něčemu dobrý?

Dobře si rozmyslete, co mi napíšete - jsem přecitlivělej :-I :-D :-D

Jo a berte to fakt s rezervou - jen jsem chtěl vidět, jak by to vypadalo "složený" dohromady, takže tam nemám naznačené žádné závity a podobné blbosti...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Tlumič řízení, servosaver?
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

co ty v té práci děláš ? :-D :-D :-D jako tlumiče na sawbacka k listům by to asi šlo :FINE: aby při hrabání neskákal jako koza
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

maztekk píše:Tlumič řízení, servosaver?


Tak tak, máš je mít ;-)

a teď k mému druhému dotazu - myslíte si, že to bude k něčemu dobrý? Pružiny by byly permanentně stlačený a fungovalo by to jen v okamžiku, když by třeba kolo zůstalo někde viset v díře, nebo tak.
Prostě když jsem studoval těhlice na Axíku, tak jsem byl docela překvapenej, jak "máselnatý" jsou ty ovládací ramena těhlic, ke kterým jsou přišroubovaný spojovačka a tyč řízení. Prostě mi to připadalo náchylné na zlomení, kdybych někde seknul kolo a snažil se zatáčet.

Vím, že vymýšlím blbosti, toto je spíš tak pro srandu ;-)
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

To je náhodou super. Už dlouho nad tímto kolikrát přemýšlím místo tyče od serva. Kolikrát někde skáčem a ty díly dostávají pěkné mordy od kol až po servo.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Tak tak ;-)
Taky mě to právě napadlo i v téhle spojitosti.
Nu což, když to říká náš RC taťka, tak jdu do toho :-D

Zkusím to vyrobit a uvidíme, jestli to k něčemu bude dobrý...
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

RC taťko proč by to nebylo dobré :-D Kdybys vyrobil oko/oko 86mm, tak bych od Tebe velmi rád odkoupil. Já nejsem schopný to dát konstrukčně doma dohromady, ale už tak rok a půl to chci hrozně vyzkoušet. Dal bych tam nějaké tvrdší pružiny, aby to nemělo tendence při stání na čumáku moc pružit a nechtělo zatáčet a dle mého to pak musí být opravdu skvělé. Při nárazech by to určité odpružení mělo a odlehčovalo dílům. Jdi do toho. Budu moc fandit :FINE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“