Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Kawalski píše:A nevíte jak je to s pískárnou ve vrabči dá se tam někde jezdit třeba na kraji


Zdar. Už jste někdy byli tady??? Hodně slušný místo.
https://mapy.cz/zakladni?x=14.2301317&y ... ase=ophoto

Problém je že se tam oficiálně nesmí, takže akce typu wotokabi by asi neklapla, vzhledem k masové účasti. Ale máme tam nějaký páky, lze se zeptat. Beru si to jako domácí úkol...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jo, ta moje letma ukazka mi prisla prave nicmocata, takovy moc rovny a pak bordel kterym stejne nejde projet. Pesky jsem vsak nebyl tak se nevi, neukryva li to nejaka pratelska zakouti.... Tedy neukryva... :-D

A mam radost ze nechodime jezdit (od Klete lezi auto v kletovem stavu stale v krabici) pac misto toho muzu kutit treba ... Houpacku pro fakany

Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Ta stavba mi něco připomíná - francouzskou revoluci - jo, jak se ta potvora jmenuje - tvrdili že ženská je na ní schopná během okamžiku shodit až devět kilo - nebyl to žádnej posilovací stroj - kurňa, jak se ta potvora jmenovala - jo jasně - gilotina...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jo, jasne, dyt rikam, delam detem "houpacku", dyt to pisu... Bude i propadliste a prikutalim spalek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

takže klucí je třeba začít zbrojit na vodník aby jsme se tam všichni sešli tak šup šup připravovat auta a žádný lelkování :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Hmm já už vím že letos zase nepojedu!! Snad jedinej vejkend v roce a já jdu do práce v roudným kopat přes hlavní silnici kterou zavřou jen na sobotu.Bych se posral..
Příští rok už ale jdu.. po 3 už to vyjde..Tak borci reprezentujte..vemte auta, lodě, tanky, letadla, rodiny, milenky a šup tam!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jestli nepojedu do toho Pimverka, tak se ale rozhodne pojedu podivat do Roudnyho na Toma, jak mu jde to bagrovani :-D inkoust na notach este nezaschl a uz te poustej na takovej hlavni tah a este napric? To je mozna vetsi akce nez ma ten Pita :-D
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Míro ty Wole.. to ještě nevím kdo přesně bude bagrovat zda já nebo kolega ale už jsem stihnul za těch pár týdnu docela dost hodin oddrtit za pákama a pohoda..
Ale jedte raději na Vodník..u nás není nic k čumění a čumili nemusíme..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Vodník je dost dlouhá doba ještě. Nejedete někdo na Kokořín 30.-31. 7. ? ? ?
Smrtelně vážně si pohrávám s myšlenkou jet s rodinou celovíkendovej vejlet světa kus...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Martine si děláš pr....l ne tady a výlet vždyť to tady vidíš sem už píše jenom Míra aTom tady to vypadá na totální genocidu :-D :-D :-D musíš počkat na WOTOKABI to se všichni utrhnou jednou za rok od rodin a práce a vyrazí někam a budou si chválit jaká to byla krásná akce a jak si to všichni užili ;-) ;-)
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

wolff píše: musíš počkat na WOTOKABI to se všichni utrhnou jednou za rok od rodin a práce a vyrazí někam a budou si chválit jaká to byla krásná akce a jak si to všichni užili ;-) ;-)

přeeeesně,a všichni se budou plácat po ramenou,jak v těch Budějcích modelařina kvete :-D
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Nooo to teda kvete,ale vic nez modelarina kvete Wolfovi a Fandovi brada a ja uz mam taky naslapnuto.Jeste ze jsou kluci z Prachatic a Vimperku zachranuji cest Jihu
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Tyyy voe fousy na brade jo... To sem nosil na stredni :-D


Edit
Si podte nechat narust kniry vespolek, bradku ma kazdej vocas (na stredni...), knira si dovoli jen frajer :-D

Zvlast Fanda by s vostrihanou siskou a peclive oholenou skrani a poradnym mustachem budil.. Kdyz ne respekt, tak pozornost :-D

Tom by v tehle konfiguraci budil i deti ze sna :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Zdravím všechny,vím že to nesouvisí s tématem,ale je to freekec,tak proč ne.Předem prosím vynechte komenty,proč a na co,atd.Nesoftím,nebudu,jde mi jen o tech.údaj. Páč vím že někteří z vás hrajou airsoft,je docela možné,že někdo máte doma pušku M15,či nějáký její klon,potřeboval bych jeden rozměr,který nikde nemůžu vygooglit,moc by mi to pomohlo!Kdyžtak písněte SZ,díky

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“