Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Je to free, taky to s ničím nesouvisí, ale je to sranda jak se občas něco ztratí...

Nevšímejte si těch v popředí, jde tu spíš o to co plave v řece...!!!

V první řadě dilema, co si vybrat - borca s lodí nebo jeho babu, asi je to jasný!
Obrázek

Je rozhodnuto, v řece zůstává: vesta, dva barely, vesla, klobouk s borcem a lodí
Obrázek

v řece zůstává: vesta, dva barely, vesla, klobouk s borcem a lodí
Obrázek

v řece zůstává: vesta, dva barely, vesla, klobouk s borcem a lodí
Obrázek

v řece zůstává: vesta, dva barely, vesla, klobouk...
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Hele, a netece ta reka za chvili pomalejc? Ze byste se s ni neprali a v klidu si to posbirali opodal (neni li cestou turbina i podobne)



Ale my nejsme zadny zajici. My vidime, ze ses primontovanej ma spagatu takze je nam jasny, ze cela situace je nahrana. Priste lepe schovat spagat.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

bez špagátu ani prd... na konci je kotva co udrží rozjetej vlak, sám jsem vařil :OK:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

moc toho vidět není, ale je to moje první youtoub v životě, takže to považuju za úspěch...

https://youtu.be/BbodIoG9XwE
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Tak zrovna ta cos vytah na tom videu,kdyz si sedne do ty lode znova, tak.se okamzite potopi zas. I kdyby trenovala ve vane.


Hele, co to je? To jako chodis v tomhle triku a o volnych chvilich zachranujes, tentokrat sis vytipoval kanal :-D co bude priste? Nepusobis po nocich jako Batman ci Zorro?
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Nu jistě, vezmu triko a jdu si trochu potlouct tělo do proudu mezi šutry. Když teď Lipno pouští 20 - 40 kubíků za vteřinu, v tomhle ouským korejtku je to vážně hukot...
Jinak když seženeš sponzora co se mi zavděčí, můžu dělat třeba Batmana nebo růžovýho lachtana, je to fuk, hlavně když to bude mít smysl a nebo bude pořádně sypat
:-D

Horší je, že se rodině nehodí víkendovka támhle kamsi na Mělník na Kokořínsko, takže si asi vezmu triko a z nudy se na pár hodin půjdu trochu potlouct do vody, ošetřim pár krvácejících... Trochu to zamrzí, zanavijákoval bych si s klukama, protože jsme potunili a hlavně zataktizovali, schrábli by jsme medajle a valili vysmátý jak sluníčka domu. Ale co - život jde dál, příští týden to tedy jistí boj na krev na Vimpersku. Nu a za ušetřenou kačku na palivu si dopřeju nějakej ten tekutej svetr navíc. Doufám že se hodláte aktivně účastnit taky, ať tam v hluboké noci (z celý republiky!) zase nesedíme sami jen já s Mírou.....

Viděl bych to na páteční příjezd, pojuchat, přespat a v sobotu večer - dokud se manželka ještě usmívá - tradá k domovu.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

A tvoje remeslo aby si clovek delal svepomoci, pac zachranujes zivoty za telefonni cislo (aha, takze Spiderman.. To neni lano, co ti jde z dlane, to je vlastni pavucina..... Aaaha)...

Se bavim domeckem. A ty nevdecny smradi nechcou ani posbirat odrezky :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Lepidlo v tom dusnu desti dusnu nechce schnout mrcha. Sem chtel dat fasadovou vomitku, lec bojim se aby si vo to deti nevodrely drzticky. Je to tvrdy a jako brus. Tak asi nastukuju a vybilim primalexem :-D :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Akorat jsem este nevymyslel, jak tam polezou :-D a az tam budou, jak aby nespadly.. :-D je to ve vyvoji.

Nabidky ruznych pevnych siti ci hasicskych hadic (si to halt spichnu) jsou vitany.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Aby děti sbíraly se dá řešit vhodnou diplomacií
Obrázek

A neboj, řemeslo jede fest, ale je pravda že na takovýhle blbinky si - jak je vidět - vystačíš ouplně sám

:OK:

Ale zahlíd jsem ve fotkách z jízd konvičku, to je pecka, to se mi líbí...!!!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Copa konvicka. Wolffova, nebos myslels, ze treba Tom umi takhle pajet vterinakem? Treba umi, se nevi, este kropac nepredved.

Fanda se Wolfika neuznale ptal, co je to za smecko, kdeze ma ruzici. Nacez Wolff ozrejmil, ze se jedna o kropac na volej a Fanda se svymi novymi 1:1 offroad zkusenostmi krcil rameny, ze s ruzici se leje volej veru blbe.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Neeee Miro,to si me pletes.Cely rozhovor jsem z povzdali take zaslechl,ale nebyl jsem to ja :-(
BTW-kdyz jste kazdej druhej remeslnik,deratizer :OK: ,atd Nemate nekdo malire pokoju?Mame od truhlare po instalatera,ale malovat leda tak certa na zed :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ja ti to vymaluju. Chces tam i naky umeni? Muncha davam primalexem, staci prevesit ramem...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

tak jsem to trochu poladil na Vodník

Obrázek

Obrázek

Obrázek

zbytek na rajčeti http://javk.rajce.idnes.cz/CHEVY/#
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Wolfe to vypadá dobře..!!!!

Až na ty šroubky v tom stínítku..rozeber nějakou věc a všechny 4 stejné prosím!!
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Gratulace,konecne poradny auto ve flotile.Osobne teda nemusim ty velky pneu,to se mi nelibi.Ta vlna laku na boku,a prasacky zamaskovany zadni okno,a srouby v naraznicich taky dost ubiraji na krase.Ale za ksilt predni okna plus :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

No wolffe, jak di tady Fanfan, ty krizaky v narazniku a nezmaknutej outfit ... Nevidet fotky, tak na jezdeni marne hledam, kery auto ridis. Tohle bych sacoval na Gabinky prvni vlastni kastli.







(Sem tam mel, Martine, nejdriv Tondu, ale smaz jsem ho pac sou kluci uz velky a mohl bych prilezitostne dostat pres drzku)



Ty to Wolffe este urcite nak dotahnes, ale mohl jsi to k tomu pripsat a ne nas desit... :tleskam:

Tam vidim vokolo snad i nakou izolepu nebo co to je ... Vepredu pod oknem se ti ten motiv vloudil taky... :FINE:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“