Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Předpokládám že tam natekla přes to odvzdušnění, nebo nevím jak to napsat. Prostě tou trubkou co vyhání vzduch od varia :OK: Ale jak píšu, stál jsem deset minut ve vodě po cca po kolena. Co máš ty za kolku?
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Jo vidíš čoveče, na odvzdušnění jsem dočista zapomněl. Mám Goes Max 520, převážně na práci. Ale když je chuť, tak se hodí i na vyjížďky. I když od doby, co jsem měl čest s Can Am Renegade 800 mě ty vyjížďky nějak neuspokojují :mrgreen:

U koní vládne bahno z toho strach nemám, ale té vody se bojím
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Mira píše:Bych rek ze ten predni blatnik... Nebo... Co to... To vraci docela uspesne dopredu, mokro asi nutne nemusi byt, co... Pitak ma pod tim ubrusem dozajista naladovanej kanon, nedivil bych se kdyby ho s tim nechali i strilet :-D

:lol: To bys koukal jak se to vrací dopředu. To prkno je vlnolam, ale zrovna ve středu se mi povedlo, že jsem jel otevřený a projížděl neprojetou louži a myslel ze je málo hluboká. Vjedu do ní vcelku pomalu, ale nebylo to dost pomalu a dovnitř vlétla vlna a nabral jsem tak 70l vody. No dojel jsem okruh z 10cm vody na podlaze a pak přes vypouštěcí šroub v podlaze vypustil. Na tom videu jezdíme přes zavřené poklopy s okny. Jinak je to na Oldřichově u Písku a pod ubrusem je nástavba na 6m dlouhé rakety. Blazera na videu nemám. Ten si vzal kolega sebou a jen jsme ho poprvé pokřtili v blátě.
Jen mě s.re, že na mobil točí 120fps/s a zpomaluje na 0,20 ale Vegas zpomalí video jen na 0,25 a na mobilu to zpomalení vypadá o dost lépe. Nevím jak to řešit u dalších videí.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Hele klucí každej variátor má sání a výfuk vzduchu kvůli chlazení....jsou to poměrně velký díry a záleží na tom kde to má nasávání...proto maj vždycky ty brutální americký čtyřkolky ty tři šnorchly vyvedený nahoru a někdy i chladič aby se jim nezajebával bahnem....U Linhaje neřešitelný protože je tam převodovka oddělená od motoru.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

catar píše:Jo vidíš čoveče, na odvzdušnění jsem dočista zapomněl. Mám Goes Max 520, převážně na práci. Ale když je chuť, tak se hodí i na vyjížďky. I když od doby, co jsem měl čest s Can Am Renegade 800 mě ty vyjížďky nějak neuspokojují :mrgreen:

U koní vládne bahno z toho strach nemám, ale té vody se bojím


To je dobrý hnus to bahno, se toho vážně nebojíš :-D Já vždy okolo koní jedu jako po špičkách ale bahýnko si taky velice užívám. Po každé jízdě vypadám jak koule bahna :mrgreen: Zítra by měla přijít kamera, čtyřkola je opravená a v sobotu to jedem prohnat, tak zkusím něco natočit ;-)

Čendo nad těmi laufy na sání už jsem taky přemýšlel ale to by na sportce vypadalo asi opravdu divně, ještě když je to takový srá... :mrgreen:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Včerejší parádní poježdění ;-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tentokrát jsem dojel bez problému, akorát kámoš rozsypal ložisko v přední těhlici :-D Se trochu střídáme, tak jsem zvědavý co příště čeká mě :-p
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Zne zacali prijedte stop
...aneb Niva jako servisní vozítko... No co ještě spolehlivějšího byste chtěli... :-D

Obrázek

Obrázek
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Ta 512ka je funkční? To už je sakra veterán....
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

No nebudeme řikat že uplně 100% funkční, ale těch 17 hektarů ročně se s ní tak nějako v rámci možností udělá :-)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Krásné fotky.....tak rok 1987 ?! :-D :-D :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Dřív Tome... :-D

Vem si, že 512 se do ČS dostala už v rode 1968 :-D
Ovšem niva se dělá až od roku 1977... :mrgreen:

Nebejt soudruhů komárů, tak už v tom roce 1977 tu jezdíme skoro jak páni :-p
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Noo,ale roky co uvádíš,by ty stroje byly jak nové....proto dle stavu jsem ti napsal tento rok... :-D :-D
Přeci trošku jde vidět jejich opotřebení...ale opravdu jen malinké !!! :-D :oops:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

nooo... doufat, že to těch 17 hektarů udělá a schovat a zase na to rok nemyslet :mrgreen:
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

npppp píše:nooo... doufat, že to těch 17 hektarů udělá a schovat a zase na to rok nemyslet :mrgreen:


:-D
Jo jo tak nak to prozrazujou ty skejlove orezly metry stverecni .. :-D

Supr masina. Jako fakt malej kluk jsem na tom jezdil .. Ty vee este s dedou :-D bavilo me stavet kvuli prasatum. V jezedu to tu delalo este tak v devadesatym stvrtym, teprve az kdyz jich bylo vic na tyci na silnici smerem k dilne nez na poli tak se jezede s rozpadem tyhle techniky rozpadlo taky.
Neska to jezdi sklizet borci 30km tamhlevocad a zavorat to prijedou jini, 30 km na druhou stranu, vod Trebone :-D .. :HOPS: holt byznys nebo co
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: *** OFF ROAD 1:1 ***

Je to šrot no, už dost silně uvažujem vo něčem jinym, buď něco malinkýho novýho, třeba malý sampo, jenže to jsou 2,5 míče a na 15 Ha se to nikdy nevyplatí, pokud na podzim evropská unie dá a budou nějaký dotace tak se asi něco pořídí. Pak je tu možnost koupě staršího, jenže starší to je stejně míč a víc a nebude to žádnej prcek kterej někde v Bavorsku jezdil na záhumenky, ale kombajn kterej jezdil na vejdělek a prodávaj ho proto že je dodřenej, nemyslete si že vo nějakym normálním kombajnu neuvažujem, uvažujem, jen je to prostě investice která se nikdy nevrátí no. V tý dvanáctce už to není možný, lišta je prohnilá nasračku, to už ani svářet nejde a co se týče podlahy se to nejtuje a spodek kombajnu taky, zbytek je prostě unavenej, no je to asi 35 let co vyjel z fabriky(podle výrobní kvality spíš z garáže) :-D
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...

Zpět na „FreeKec“