Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

:-D no ja si na tom MST predstavuju naky stodvacitky :-D s tim ze to bude leholinkaty a vyhraju v pimverku klani. To s tim nejde?? :-D

S reglem ti nepomuzu ale rozhodne si musis poridit gumy, naky mekoucky spuntikaty zavodnicky, co mizi pred ocima, protoze bez nich s 2WD netrefis ten vyjezd nikdy. Ani trepadory co davaj na blitze nestaci.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Gumky asi mám obstojný, měkounký, hrubě kosočtercošpuntíkatý. Na čtyřkolce mám zatím slajky bez vzorku, ale tam ani díky tomu motoru nic dlouho vydržet nemůže...

K Fandovy (psal jsem mu SZ, ale hodím to na oči všem):

Jediným kompromisním a hustým skejlovým řešením aby bylo servo do rámu je použití panhardky a anti-wrapu. Jednoduše řečeno: panhardka, zanechat spodní linky a z horních linků zanechat jen jeden (nebo udělat pro tu krásu ten trojúhelníček), aby někdo hlídal opisované kružnice. Samozřejmě to chce všechno hodně vyladit a vychytat, ale to by mohlo fungovat.

Je pravdou že antiwrap je primárně použit pro uložení na listových perech, kdy přetlačuje jednu polovinu propružení péra proti autu aby zmírnil výkyv nápravy snížením deformace lisťáku...
Ale ve svojí mechanickej podstatě by to mohlo fungovat.
Je to v podstatě čtyřlink kdy horní dva linky nahrazuje panhardka a anti-wrap.
[img]
https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q= ... 0117427304[/img]
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

.... Jsem se na vas nakonec vysral (cimz jsem mozna i prispel k hladsimu prubehu) a misto vejleteni venoval odpoledne pokroku, elektrifikaci detskeho domecku. Uz jen tebíšek... Supr slovo.

Obrázek

https://youtu.be/-W5UNus6Lao
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Kluci za včerejší ježdění díky :OK: poježdění a nápad s oběděm pod širou oblohou byl skvělěj,nakonec jsem rád že jsem jel,budu se těšit na příště.
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Taky díky, bylo to fakt čupr a perfektní relax! Taky se těším na další vejlet.

Jen prosím neplánujte nic věšího na příští týden. NE TENTO VÍKEND! budu zabitej a mrzelo by mě to...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Ten lend krujzr je paradni. Uz ho tu par lidi ma, to je skejlovka jaksepatri!
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

nádherný auto :YOP: a Pstružina má Defíka "crew cab" ,asi napíšu Ježíškovi :-D http://www.rc4x4-shop.cz/Land-Rover-Def ... p-d247.htm
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

mě se líbí tahle http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... d-body-ABS :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Wolffiku, ty bys z toho udelal nadherny ciro. Takovy jaky ma bejt. MALY. Je to nejmensi z ty ery nasich offroadu a pritom to vsichni maj nejvetsi a koor ten novej axik dyt to je hnus. Pekny vorezly stary hnusny ciro.

Fando, koukal jsem, je pekny. Pekne rovnou kulatou kabinu a dozadu na korbicku nakej ram..
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

přesně Míro :OK: A to tam ještě mají nádhernej Defender single cab,kulatá střecha,pěkně skejlově bouda dlouhá a ne uříznutá hned za dveřma,jako když si to pižláš z krátký 90tky,pěkný to mají,pěkný.
A ted ještě tuto,novej MST(pracovně MCBP),portály,a krásně uspořádá převodovka,konečně místo na introš,jen aby to nebylo hlučný jako Mexx.Tady roky je jen scx a tamiya a najednou taková konkurence,kdo na to má vydělávat :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

HA portaly to slibuje vetsi kola nez 100mm !! To se mi libi. Hledam trialovej ideal, MST vedlo a ted ho predbehlo MST s portalama :FINE: este milimetrovou desku psh a mate tip pro Miru na Jeziska :FINE: :FINE:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Hmmm... Hezký...
Na SCX jsou portály pasé, protože jsou jednak technicky problematický díky svá koncepci při zatáčení i s portálem, a pak ta šířka je už moooc. Ale tohle? O portálech jsem vždy snil.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

V cem je zataceni portalovek horsi nez pri bezne konstrukci???Pouc trochu neznale Martine :-p
Uživatelský avatar
Canon33
Nově příchozí
Příspěvky: 23
Registrován: 16.11.2014 9:33

Re: FreeKec

Jezdím portály / od Gmade/ více než rok, rejd je super a tudíž maximální spokojenost.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“