Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: FreeKec Brdské bandy

xbs píše:zdar borcí, díky za včerejší vřelé přijetí, ač úplnej amatér bez povozu, neodkázali jste mě do oněch míst :lol: škoda, že jsem s váma nemohl být celou dobu (krásnej den, dle ohlasů ukrutná prča), ale i tak bylo supr vás poznat... nejvíc samozřejmě želím těch buřtů :x každopádně teď jen správně vybrat povoz a snad se k vám v dohledné době opět přidám... jinak spešl thanx Josefh, který se nebál uplnému amatérovi půjčit svůj nejoblíbenější vozejk, tedy Bombiče :wink:


Filipe

Rádo se stalo a doufám, že to pomohlo.
Hlavně ti přeju tolerantní manželku. :-D (bude mít doma o dítě víc. )
Z Pejsku do Brd to není za rohem, ale rozhodně se s tím novým plkačem ukaž co nejdřív. V Brdech se dělají dobrý buřty.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

jinak jste mě hoši nahlodali i s těma SCXama na trial, ale dvě káry do začátku rozhodně kupovat nemínim - jednak by to bylo do začaátku dost peněz a hlavně práce pro začátečníka, druhak je lepší si dělat radost postupně ne :wink: vidim to spíš na jednu z těch dvou oblud... doma je to fpoho, žena už plánovala že mi sebou udá dítko, horší je tu investici si v sobě omluvit sám :mrgreen:
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

Taky tě vítám do bandy šílenců ;-), už jen pořídit auto a je nás o jednoho víc :HOPS: , dej vědět které z aut to vyhrálo ;-)
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

maztekk píše:
tomyprodejcz píše:Nesmím zapomenout pogratulovat náčelníkovi za vítězství, když je dobré auto jde to samo :-D


Auto nemusí být dokonalé, stačí mít koule a nebát se je použít :OK: Pak si ty branky napícháš i když nevíš s čím pojedeš :mrgreen: Děkuji a neboj, wraitha jsme to naučily, i tebe to naučíme :YOP:


Nemáš zač Ládo, přeci se nebudeš jen koukat a hlavně jsi se nakazil což je super :FINE: , jinak máš pravdu auta docela fungují problém je ten mezikus co drží volant :-D , ale to se poddá :-D
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

hele když už ta akce byla na Velký Bebě, a baby se tu taky hojně propíraly :mrgreen:, což takhle zvolit největší babu akce? oukej, největší babou je, chvíle napětí...
já, pač sem dorazil bez povozu, nic sem nevyjel a tudíž sem všechno prohrál kontumačně :mrgreen:
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: FreeKec Brdské bandy

Hele za mne ač mám Wraitha běž do Bombera ;-)
u KITu dokoupíš věci elektro servo atd.. budeš to mít sice ve finále dražší ale auto si postavíš od píky a se vším se seznámíš.. prostě se s ním sžiješ ;-)
pokud chceš ušetřit a mít odzkoušenou elektro sestavu běž do RTR má to vše a hned jezdíš (samo to chce LiPo baterky+nabíječku) a postupně tuníš (KIT budeš časem taky dotuňovat to mi věř)
a nebo úplně jiný auto de o to co chceš jezdit.... tož je to teď na tobě a dej vědět co to bude :YOP:
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

haiso píše: Hele za mne ač mám Wraitha běž do Bombera ;-)


Taky to vidim na Bombiče, do začatků se chci naučit jezdit a zároveň vyblbnout, teprv pak můžu pomýšlet na trial a tim pádem třeba to SCXo... RTR nebo KIT? s prvnim hned vyjedu a bude levnější, druhej mě zabaví, naučim se, taky možná narozčiluju, bude dražší, ale ve výsledku tam budu moct mít lepší věci, když si nechám od vás Brdskejch borců poradit, takže ve výsledku sice dám víc peněz, ale bude kvalitnější rovnou...
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: FreeKec Brdské bandy

jasně je to plně na tobě .. de o to si tento koníček užít resp. je to ve finále pořádná kobyla ŽE BB ? :-p
:-D :-D
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

Kobyla :-D :-D já vidím stádo :-D :-D
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

Za mě asi Kit sám si auto smontuješ což se ti při první poruše v lese bude hodit a stejně většinou každý vylepšuje a nahrazuje původní díly jako je servo, motor atd. ale je to čistě na tobě ;-)
Já si své první auto koupil RTR Jeepa a stejně to dopadlo tak, že jsem ho celý rozebral abych se ho naučil servisovat a viděl jak to vše funguje. Pak to přišlo nové servo, motor, kovová převodovka, nová kastle abych jí měl podle svých barevných představ atd. něco mělo význam koupit a něco bylo naprosto zbytečné vylepšení . Takže kdybych si koupil Kit ušetřil bych si čas i peníze a nervy , ale tím si asi musí projít každý ;-)
Naposledy upravil(a) tomyprodejcz dne 17.10.2016 19:19, celkem upraveno 1 x.
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: FreeKec Brdské bandy

já to řeknu jinak. Asi jako jedinej.
raději RTR
stejně to bude pořád montovat, naučí se to a přitom hned bude jezdit. Může přijet do Brd a všichni ho zasypou radama - což je žádoucí.
Tunning linky a stabilizátor dokoupí snadno a pořád to bude levnější než RTR. Bomber z krabice jezdí hned a jezdí výborně.
Auto č2 č3 - č5 už v "rozsypu". :OK:

Bahnu zdar
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Letec
Uživatel
Příspěvky: 233
Registrován: 29.02.2016 18:43
Bydliště: Praha

Re: FreeKec Brdské bandy

Josefh píše:já to řeknu jinak. Asi jako jedinej.
raději RTR
stejně to bude pořád montovat, naučí se to a přitom hned bude jezdit. Může přijet do Brd a všichni ho zasypou radama - což je žádoucí.
Tunning linky a stabilizátor dokoupí snadno a pořád to bude levnější než RTR. Bomber z krabice jezdí hned a jezdí výborně.
Auto č2 č3 - č5 už v "rozsypu". :OK:

Bahnu zdar

Ahoj Filipe,také Tě vítám mezi námi-blázny.Já se přikláním k Jozefovi protože můžeš hned jezdit.Pokud nemáš nabíječku a baterky je to ještě další investice.Za dlouhých zimních večerů pak můžeš tunit z dílů od Ježíška :-D .Není na škodu poznat jak se chová gumový auto oproti částečně kovovému. :OK: Tak se měj a na příští expedici Tě čekáme s novým strojem a buřtem. :BYE:
CFX-W- Jeep Mighty
CFX-W-Jeep 6kolka
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec Brdské bandy

Vítej Filipe

Já bych ti taky doporučil RTRko, vyndáš to z krabice, pomazlíš to, nacpeš tam baterky a jdeš jezdit. Jediné významné co má kit navíc je stabík a ten si můžeš dokoupit. Když to nebudeš topit v bahně a po střechu ve vodě jako já i elektro ti vydrží dlouho. Jako teda shit je to servo, to bych vyměnil hned. Máš vybranou už nabíječku a co budeš jezdit za baterky?
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

vy do mě dete kucí, kdy je další výprava abych věděl dokdy mám čas to sehnat? :mrgreen: akku na vaše doporuční 3s a nabíječku určo nějakou lepčí, jestli i na nabíjení dvou kusů či s externím zdrojem nevim... jinak jsem ještě objevil, že kit má beadloky, což je taky bonus...
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

a to sem ještě nezmínil ty vytuněný postavičky v kitu :mrgreen:

Zpět na „Brdské lesy“