Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: FreeKec Brdské bandy

Zdar bando.S těma baterkama jsem taky trochu nahlodanej.Jenže to by chtělo ještě i motor co to zvládne utočit.To normální asi nedá,co?
A vítám nového nadšence v téhle sestavě bláznů a ničitelů.To se rychle naučíš dělat komletní rozborku auta na koleni v lese :-D
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec Brdské bandy

Já mám momentálně baterek že je ani neujezdím :-D

Filipe je vidět že nás ještě neznáš, předpokládám že po sestavení by auto mělo tendenci točit kolama proti sobě aby si nás náhodou v nějakém tom kopci nepojel :-D Jen si to užij sám a kdyby si potřeboval s něčím poradit víš kam se obrátit :-D
aniello1977
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 12.08.2015 18:09

Re: FreeKec Brdské bandy

haiso píše:jenom bacha jen 20C.. si to spočti.. hodně na hraně s tvou jízdou na Wraithu a GT550 nevím nevím.. jen můj názor :mrgreen:

To sem dal jako příklad
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

xbs píše:
haiso píše:jinak i zajetí bych věděl.. vezmeš to k nám do Zabitejch a když to vydrží tak pak všechno :-D

ten výraz sem tu už někde zahlíd, to bude asi něco hodně brutus že :-D


To poznáš já se tam naučil rozborku a sborku auta ;-)
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: FreeKec Brdské bandy

při 5Ah LiPo 30C (spíše 35C) 5x30=150A (175A).. tot za mne.. pak budes resit jen chlazení motoru :-D
Michale v pohodě.. já jen rada pro Toma :OK:
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
Letec
Uživatel
Příspěvky: 233
Registrován: 29.02.2016 18:43
Bydliště: Praha

Re: FreeKec Brdské bandy

xbs píše:
aniello1977 píše:A hlavně můžeš hned jezdit a něco zničit :-)


no to sem se dal k pěknejm raubířům, s váma do toho zahučim (nejen) finančně pořádně :mrgreen:

Nic složitě nepočítej pokud nic nemáš-auto ,nabíječku ,baterky ,základní nářadí-jsi tam za dvacet a to bude pokračovat.Modelařina je výborný způsob jak se zbavit peněz. :-D :-D :-D
CFX-W- Jeep Mighty
CFX-W-Jeep 6kolka
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: FreeKec Brdské bandy

To sem přesně chtěl vědět takže minimum 35C v tom jsem měl vždy trochu hokej :OK: a chlazení mám vodní no stress :-D
Naposledy upravil(a) tomyprodejcz dne 17.10.2016 21:24, celkem upraveno 1 x.
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: FreeKec Brdské bandy

tomyprodejcz píše:
xbs píše:
haiso píše:jinak i zajetí bych věděl.. vezmeš to k nám do Zabitejch a když to vydrží tak pak všechno :-D

ten výraz sem tu už někde zahlíd, to bude asi něco hodně brutus že :-D


To poznáš já se tam naučil rozborku a sborku auta ;-)


...já jsem se v tý tlupě naučil mluvit sprostě. Do tý doby nic.., max "jdi mi k šípku".
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

tak na poznání vaší BB sem měl pouze hoďku a dokázalo mě to nakazit, ale dyť však kuli tomu sem za váma jel že :-D
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: FreeKec Brdské bandy

Tak já sem navečer zajdu a to nestačím divit co se děje. Tomáš chce jezdit 20C, Pepu sme naučili mluvit sprostě a XBSa sme nakazili nějakým morybundusem nebo co, to je teda bilance :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 236
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: FreeKec Brdské bandy

tak tohle vlákno je super, já se tu dost bavil ještě jako neregistrovanej... a hlavně paráda, že je to freekec, můžeš plácat poměrně offtopiky a skoro nic se ti nemůže stát, teda snad jen že tě na příští výpravě náčelník z nelibosti ohodí nebo přejede svym Žabákem :-D jinak nato že tohle vlákno jede teprve od jara, tak ta návštěvnost je opravdu nadprůměrná, možná že se v brzké době podaří trhnout i vlákno SPiNTiRES :-D
Uživatelský avatar
BigMisan
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 02.12.2014 15:08
Bydliště: Nehvizdy

Re: FreeKec Brdské bandy

Tyto baterky pouziva celej Preatt. Ja napriklad u tekin roc 412 3100kv a i u 6x6 s tekin pro4 hd. Takze vyzkouseno... Michal dokonce u wobludy s 2x gt 550... :-)
haiso píše:jenom bacha jen 20C.. si to spočti.. hodně na hraně s tvou jízdou na Wraithu a GT550 nevím nevím.. jen můj názor :mrgreen:
Wraith - tekin ROC412 3100kv + HW XERUN SCT PRO + 3S
Devastator - 6x6 - AR60 - Tekin PRO4 HD + Tekin RX8 + RC4WD AX2
Red Devil - SCX10 - HH Trailmaster PRO 3300kv + LRP Truck Puller + 3S
Arrma Typhon - 1/8 buggy - 4074 2050kv, teking RX8 GEN2, 6S!
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec Brdské bandy

Tak jako s tím offtopicem bych to úplně nepřeháněl, to že sem Josefh občas hodí nějaké ty mokré videa co schovává za večerníček. OK ale osobně si myslím že tu primárně řešíme věci týkající se bandy.

Každopádně ta návštěvnost mě taky těší a to že si za námi neohlášeně přijel mě potěšilo o to víc. Pokud se nám podařilo tě během té hodinky co si u nás prožil nakazit, beru to jako za dosti učinění této sekce. Taky jsem ti hned na začátku říkal že sis asi nevybral tu nejlepší partu do začátku :-D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: FreeKec Brdské bandy

Zdar šulíni, to mám radost, že jste se Filipa ujali. Před pár týdny se mi jen tak nezávazně ozval cizí člověk na telefon, že si mě vybral na foru jako hrozně schopného modeláře a hrozně vtipného a super chlapce a chtěl pomoct s výběrem auta .... tak jsme trochu probrali, jak to v tom životě chodí, no ale teď vím, že je v dobrých rukou a vydá se správným směrem, lepší učitele už najít nemohl :mrgreen:

Pokud můžu přihodit nějaké zkušenosti, 3Ska jezdím asi půl roku, koupil jsem asi nejlevnější Turnigy 5000mAh 20-30C a jede to normálně, motor se nehřeje nijak dramaticky a jede to dostatečně dynamicky. Je teda fakt, že jsem silnější baterky nezkoušel, ale prostě to jede bez komplikací. Motory se taky sice tváří jako použitelné jen na 2S, ale už s tím mám dost nalítáno s HPI GT550, Axial 27T, Graupner Speed 600 8,4V a žádnému to nijak neškodí. Prvně jsem tam dával Himoto 550 19T a ten zařval dost rychle, ale už byl dost jetej, tak nevím, jestli v tom měla prsty baterka. Objednávejte určitě z Hobbykingu, v ČR je to drahé a když vezmete z Europe Warehouse, tak to jede z Holandska, nehrozí žádné poplatky na hranicích a hlavně to je doma rychleji, jak z českýho eshopu. Svého času jsem objednal v úterý odpoledne a ve čtvrtek v devět ráno jsem jezdil.

PS: Užívejte trialu, já už mám nakroucených poctivých pět let mezi brankama a jdu trochu o level výš, o C3 už jste určitě něco četli. Popřemýšlejte o tom, bude to super zábava a adrenalinu a náročných tratí bude doufám dostatek, mohlo by se vám to líbit.

Tady jsou nějaké videa z Rakouska, čekal jsem to trochu náročnější, ale na první zkoušku to byl super závod: post339324.html#p339324

Mějte se čůůůs
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: FreeKec Brdské bandy

..jasně, o C3 už jim také vyprávím a myslím, že je mezi nimi řada skrytých talentů, o výhodách 3S baterií již také vědí své...:)
hardcore terén Brdských lesů je dobrá líheň dravých pilotů:)

Jinak Filipe, take jsem tě red viděl, pokud mohu poradit( a ještě jsi to neudělal )a chceš -li bombera: jdi do kitu, jsou tam kovové tlumiče, kovové linky, lepší směs na pneumatikách a nejsou nalepeny, dále stabilizátor a řada dalších vychytávek jako například kovové výztuhy zadních ramen....:)Jednoznačně doporučuji! postavíš z toho ihned výkonnější stroj!

.... :mrgreen: á jak vidím o pár řádků výše, už asi ten kit máš, ...pakliže ano , dobřes udělal!
#RTR.CZ member and driver

Zpět na „Brdské lesy“