Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

Droxa7 píše:Jsou dvě věci které nejvíc ze všeho nenávidím. Voda v servu a facebook.
Příspěvek roku!!! :FINE: :FINE: :FINE:
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

presne tak kazdej tam pise ze de spat nebo ze se de koukat na TV atd... tak to me prijde ze zatim nektery hnijou celej den a uz nevjedej co napsat . takze na skype nebo ICQ to proste nema :SHIT: :SHIT:
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

No hlavne - u studentu je to fuk, ale u pracujicich lidi je to absolutni mor. Spousta lidi to pouziva v pracovni dobe, coz me neuveritelne dere. Pak se nesoustredi na praci a vysledky vypadaj jak vypadaji. Nepamatuju ze by s twitterem, nebo myspace byl takovej problem i kdyz je to v podstate to samy.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Protože tvůrci FCB dělaj všechno proto, aby ty lidi ten celej den u toho kompu strávili, a dávaj tam pi...oviny typu pěstování rybiček v akvárku a chování krav na farmě, který musíš každej půlden podojit zapnutím facebooku...a tomuhle řikaj sociální síť? No kde to jsme...

PS: Té menšině, která to používá skutečně jen k uploudu fotek SKUTEČNÝM přátelům a k pokecu se omlouvám...
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

Tak pan žulkevič mi napsal, že by zkusil prodávat na mz régly dsys. 8)
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

wranglik píše:to mas neco jako icq mas tam kontakty a fotky uzivatelu atd no ja tam mam ucet ale je to blbovina no proste zlaty icq nebo skype :OK: ;-)


ICQ je největší šit na zeměkouli hned po ICQ. Skype ho skvěle dohání. Komerční sr**ky.
Pro komunikaci jedině Jabber a/nebo Miranda (preferuji Jabber). Je šifrovaný, nezdržuje comp a neotravuje.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

DUsoft píše:ICQ je největší šit na zeměkouli hned po ICQ. Skype ho skvěle dohání. Komerční sr**ky.
Pro komunikaci jedině Jabber a/nebo Miranda (preferuji Jabber). Je šifrovaný, nezdržuje comp a neotravuje.


Taky otázka kolik lidí ten Jabber používá ? Pokud teda numí komunikovat i s ICQ a podobně tak to bude naprd, protože tam nikoho nenajdeš .. :?
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

jo pánové tak ten fakebook jde taky mimo mě a i kdybych chtěl tak se nezaregistruji už jenom z pryncipu
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

při dnešní 5h expedici,no spíše demolici v plzenci se nechtěne vyzkoušel test odolnosti CC-01,kutálelo se doost daleko ze skály a výsledek je,zlomení vany v oblasti uchycení boudy vzadu,,ztracený sklíčko z rampy,vyháknutej link,ohnutá rampa,zutá guma,jinak vše naprosto OK,kastle se po několika kotoulech oddělila od povozku a žádne praskliny,nic,prostě tamiya dělá kvalitní auta :-D

http://dejvid6.rajce.idnes.cz/Pajero_Crash/
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

tak to jsi měl štěstí já už tamiyu do baráku nechci :NO:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

-Kage- píše:
DUsoft píše:ICQ je největší šit na zeměkouli hned po ICQ. Skype ho skvěle dohání. Komerční sr**ky.
Pro komunikaci jedině Jabber a/nebo Miranda (preferuji Jabber). Je šifrovaný, nezdržuje comp a neotravuje.


Taky otázka kolik lidí ten Jabber používá ? Pokud teda numí komunikovat i s ICQ a podobně tak to bude naprd, protože tam nikoho nenajdeš .. :?


Umí ICQ transport, ale v tom případě je lepší (pro laiky jednodušší) multiprotokolový klient Miranda. Na ICQ jsou šílené podmínky používání, mimo jiné třeba:
- Cokoli je odesláno do sítě ICQ, patří firmě AOL – jde o copyright.
- Pokud je poslán třeba zdrojový kód něčího programu nebo unikátní fotografie, majitelem se stává AOL
- Pokud je chyba v nějakém překladu podmínek do jiného jazyka, AOL za to nenese odpovědnost (tzn. souhlasíte s anglickou verzí podmínek) .
- ICQ sice nesleduje data uživatelů, ale má právo je prodat.
- ICQ se nesmí používat, pokud uživatel není starý alespoň 13 let.
- Při používání ICQ nesmíte používat/vytvářet žádný jiný než oficiální klient (V praxi to znamená, že uživatelé jiného operačního systému než je Windows nesmí ICQ používat).
- Z oficiální aplikace se nesmí odstraňovat reklamy.
- ICQ protokol může být kdykoli upraven nebo ICQ síť kdykoli zastavena.
- Nesmí se používat pro jinou než soukromou potřebu (Firmy, které používají ICQ pro komunikaci s uživateli porušují toto pravidlo) .

Běží na dedikovaných serverech v USA a když to vypnou, nejede přes to vlak. Jabber je decentralizovaný a má servery i v ČR. Dokonce si můžeš vytvořit svůj vlastní server a room pro svou komunitu a tématiku. Běžně je používán v USA i jinde ve světě. a ICQ je doménou hlavně nás a bývalého východního bloku. (Mentalita - běží mi to, proč hledat něco lepšího ...) Jabber funguje na WIN, Linux, Mac, Mobilních telefonech.
Používejte JABBER - vítejte v 21. století.
:!:
Konec osvěty.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Dejvid6 píše:při dnešní 5h expedici,no spíše demolici v plzenci se nechtěne vyzkoušel test odolnosti CC-01,kutálelo se doost daleko ze skály a výsledek je,zlomení vany v oblasti uchycení boudy vzadu,,ztracený sklíčko z rampy,vyháknutej link,ohnutá rampa,zutá guma,jinak vše naprosto OK,kastle se po několika kotoulech oddělila od povozku a žádne praskliny,nic,prostě tamiya dělá kvalitní auta :-D

http://dejvid6.rajce.idnes.cz/Pajero_Crash/


To auto jsi nevyfotil?
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Asi nebylo co fotit :lol:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Můj drahý synu! Píšu pomalu, protože vím, že neumíš rychle číst. Už nebydlíme tam, kde jsme bydleli. Tvůj otec četl, že nejvíc dopravních nehod se stane v 20 kilometrovém okruhu od bydliště, proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat číslo domu, protože předešlí obyvatelé ho odmontovali a vzali s sebou, aby si nemuse...li měnit adresu. V novém domě je všechno velmi pěkné.I pračku máme, i když nějak nefunguje. Vložila jsem do ní šaty, zatáhla jsem za provázek a od té doby jsem ty šaty neviděla. Ale není to tu špatné.
Minulý týden pršelo jen dvakrát. Jednou tři dny a jednou čtyři dny. Poslala jsem kabát, který jsi chtěl, ale podle tvého otce by byl balík kvůli knoflíkům příliš těžký, tak jsem je uřezala. Najdeš je v levé kapse. Tvoje sestra dnes ráno porodila, ale ještě nevíme co. Takže ti zatím nemůžu říct, jestli jsi strejda nebo teta.
Tvůj bratr si včera zabouchl klíče v autě, dost jsme se báli, protože trvalo víc než dvě hodiny než mě s otcem z toho auta vysvobodily.
Soused minulý týden padl do sudu s domácí hruškovicí. Zkoušeli ho vytáhnout, ale hrdinsky je přemohl a utopil se. Tři dni hořel v krematoriu.
Ale jináč se nic zvláštního neděje, všechno je ve starých kolejích....

Tvoje milující matka.

PS: Chtěla jsem ti vložit nějaké peníze do obálky, ale už byla zalepená Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

:mrgreen: :mrgreen: husťárna...
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD

Zpět na „FreeKec“