Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

Ked chcete zmenit zakony mate moznost vo volbach.Vyberte si takeho co vam zrusi cestny zakon a mozte aj lietat.A o tom ze to nieje mozme na mna nechodte...
Vsetko je mozne,ako inak by sa aj 20rokov po revolucii stale drzali u koryta komunisti? :-D
(prosim,berte to s velkou rezervou :mrgreen: )
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Uživatelský avatar
rskedar
Nově příchozí
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Trewor píše:A ruku na srdce, kdo z vás poctivě jezdí 20km/h přes prahy a v obytný/pěší zóně, 30 kolem škol a 40/50 po vesničkách :?:


já když přejíždím retardéry, tak skoro zastavím... je mi líto skákat přes ně i tou dvacítkou...cesty jsou už tak dost děravé, tak si auto už víc rasovat nechci :) a taky je fakt, že rychlostní limity dodržuji hlavně v obci a tam kde se chytá, jinak mi to je víceméně fuk :mrgreen:
Rubicon CREEPER
SAVAGE FLUX XL HP
SAKURA ZERO S
LRP S10TCR
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Trewor píše:Šak jo, já nerazim, že pravidla jsou tu od toho aby se porušovaly a některý blbosti jako řídit nadranej bych nikdy neudělal ale třeba povolený rychlosti vcelku ignoruj(no jo ještě mladej-blbej). A ruku na srdce, kdo z vás poctivě jezdí 20km/h přes prahy a v obytný/pěší zóně, 30 kolem škol a 40/50 po vesničkách :?:

Já. Člověče nebudeš tomu věřit, ale jo. I ta moje se diví, proč na 30 jedu 30 a za mnou někdo troubí.
Všechno je o tom, že lidem chybí pokora. Lidem přestává být "svaté" cokoliv, co je byť nepatrně omezí (i o blbých 10km/h nebo půl palce).
Vadí mi, že se večer smrkne a policajta nepotkáš. Kdyby se měřilo a vybíralo i po setmění, tak je státní kasa za vodou. Ty Kalouskovy složenky by poplatili idioti a arogáni za volantem.
Ale je to těžký, když potom vidíš ty známý firmy v družném rozhovoru s muži zákona, po kterém odjíždějí (v pohodě) se 120dB výfukem, začerněnýma oknama a RZ jenom vzadu. To nasere víc než steklá barva na kastli. Fakt!
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

2:ALL....AMEN!!!! :lol: že jo Pajik_CZ
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Trewor píše:Šak jo, já nerazim, že pravidla jsou tu od toho aby se porušovaly a některý blbosti jako řídit nadranej bych nikdy neudělal ale třeba povolený rychlosti vcelku ignoruj(no jo ještě mladej-blbej). A ruku na srdce, kdo z vás poctivě jezdí 20km/h přes prahy a v obytný/pěší zóně, 30 kolem škol a 40/50 po vesničkách :?:


Upřímně řečeno bych lidi s takovým to názorem vzal basebalovou pálkou mezi nohy :cry: :evil: :twisted:
PS. ...jezdím už hodně dlouho...
bflmpsvz
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

http://www.youtube.com/watch?v=_25UPvhd ... re=related tady jsem nasel jak ovladat navijak dvou kanalovou vysilackou...celkem jednoduchy a bez jakyhokoliv zasahu do modelu nebo vysilacky
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

je to jednoduchy řešení,ale vhodný akorát když někoho chceš vytahnout,když se chceš někam vyškrábat,tak bez zatáčení je to celkem na h
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

to je no,ale muze to byt reseni pro nekoho kdo chce navijak ale nechce kvuli tomu kupovat novou vysilacku...
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
Uživatelský avatar
Nytrak
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: Č. Budějovice

Když chceš ovládat naviják, není problém mít vytažený tlačítko někam pod blatník nebo mikrojackem připojitelný ovládání.
To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku, to je teprve gól!
* 2x Slash * SCX 10 * Holiday Buggy * Popletka * Pinzgauer *
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Přesně tak to má Corís na 4Runnerovi. :lol:

Limity rychlosti mají svoje opodstatnění a snažím se je celkem i dodržovat.Ony ty pokuty nejsou zrovna malý,ale hlavně jde o to někomu neublížit.Když si vzpomenu jak bolí 5x zlomená stehení kost v kloubu a roční rehabilitace,to pak rychlost kontroluju častěji.

Ale nejde jen o rychlost,třeba me sere klasika cpaní se dopředu v odbočovacím pruhu,nebo když jedu utahanej z šichty a přede mnou strejda na čumendě co se vleče 30km/h. :evil: :lol:
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Oki oki...tak já kvůli vám aspoň po městě tech 50 jezdit budu :oops:
Co mě osobně nejvíc vadí je když se mi někdo lepí na perdel. Dělá to můj brotý a né a né se z ťukanců poučit tak je držim i za něj.
A když je to tu free...Dneska mam za sebou 1/2 praktický maturity...6hodin v kuse počítání, kreslení grafů a hledání v knížkách...něco strašnýho a zejtra ješte 2/2 :cry:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Ja si myslim ze nieje tak podstatna rychlost ktorou jazdime ako to ze vacsina ludi nevenuje pozornost jazde , a tak aj pri 30-50 si myslia ze sa mozu kludne za volantom vykecavat [ dve zenske hotova pohroma] pripadne mobil a pod. Aky to je vodic ked ide oproti a ja mu uz najmenej 100m preblikavam , ze nesvieti a on [ ona] si to vobec nevsimnu ked maju mobil pri uchu! :evil: Nehnevajte sa panove , ale taky to vodici su pre mna vacsov hrozhou ako ked niekto ide rychlejsie trebars o 20-cku a dava pozor za vsetkych na ceste aj tych co sa zvacsia aj tak iba motaju a zavadzaju a ohrozuju hlavne samich seba. :roll: Keby sa tak vydavali pilotne preukazy ako vodicaky , tak uz by nebolo na čom lietat! :lol: :arrow: TO TREWOR ; Ja zase nemam rad ked je skoro zapcha a cez krizovatku vacsina dementov prechadza s 20-30metrovymi rozostupmi medzi vozidlami a tak ich prejde 5-6 a zase cakacka! :evil: Ked som prvy v krizovatke tak startujem ako [skoro] Summacher nie blaznivy pubertak s presmykujucimi kolesami , ale plynule tak aby som bol co najskor za krizovatkov a zvacsia ked sa pozriem do spetaku tak mam pocit ze vacsina vodicov aj tak za volantom spia alebo pojedli volaake prasky na ukludnenie [rohipnol - neurol]] Trewor skus jazdit trocha rychlejsie aby sa na teba nelepili , lebo patrne sa zrejme iba mot... s ako ten strejda na cumende pred Coresom! :lol: :lol: :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Za poslední půl rok jsem najel cca 30.000 km a to víceméně jenom po Praze. A můžu Vám říct, že co člověk občas vidí, tak to je fakt brutal. A bohužel musím říct, že takřka jednoznačně co ženská, to malér na silnici. Absolutně žádnej odhad, přehled nic.... fakt děs
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Nejhorší jsou dealerky. V jedný ruce mobil, v hubě cigáro, na botách 5 cm podpatky, volant drží kolenem a tou volnou rukou se hrabou v kabelce ...

To potkám, a mám po náladě.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

a ciklysté, obvzlášť messengeři, mi přijde že jsou asi nesmrtelní bo co .... :roll:

Zpět na „FreeKec“