Uživatelský avatar
libornejdek
Uživatel
Příspěvky: 249
Registrován: 02.09.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Nevíte kucí kdy bude mít už Žíla ty zahrádky na D90 a na D110? Už se moc těšim.
Jinak na autě jsem dnes dodělal skla z boků, na haupnu jsem položil a napnul síť a namontoval jsem naviják. V Neděli dam fotky na rajče.

A přemejšlim mám takovou udělanou mřížku na celý přední okno, jako krycí, hodí se na safari, ale na Defíkovi 1:1 jsem to nikde neviděl, tak nevim jestli to tam mam dát.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Panove nevim do jake miry kdo sledujete projekty vsech lidi, ale konkretne Libor uz jednou zebru na D90 predstavil a tudiz vi jak vypada zebra.
Viz foto dole. Takze ty chytracky fotky jak vypada zebra jsou uplne mimo misu. Kdyz se chce odlisovat tim ze udela zebru s poruchou pigmentu, tak na tom nevidim nic spatne. Dokonce si myslim, ze to zaujme mnohem vic nez zebra presne dle normy ČSN :mrgreen: Jste toho mimochodem dukazem. Jinak co se tyce kritiky, tak je to neco dle relativniho citeni a vkusu, takze ted jsem zkritizoval kritiku a muzete pokracovat v zebrovani

Obrázek :lol:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

libornejdek píše:A přemejšlim mám takovou udělanou mřížku na celý přední okno, jako krycí, hodí se na safari, ale na Defíkovi 1:1 jsem to nikde neviděl, tak nevim jestli to tam mam dát.

Na několika 110kách v zahraničí jsme to měli, zkusím najít fotky v archivu...
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Obrázek Parádní :wink:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

tak už nechte zebru zebrou a mrkněte na video z premiérové vyjížďky mojí 110 v barvách horské služby

moje dojmy jsou pozitivní - oproti 90 se neklopí dozadu ve stoupání a příčně je klidnější. Ještě uvidím až přibyde zahrádka a nějaké doplňky. A hlavně až se časem dokopu k interiéru
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Krásný auto, na některých záběrech fakt hodně skutečné, pěkně se houpe a kýve, moc se mi to líbí... :tleskam:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Suprrrrr ,mozna by se nato hodily ty mrizky na svetla jak ma ta predloha :tleskam:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

no o těch mřížkách dost přemýšlím, něco je i v hlavě. První na řadě ale bude rampa s 2 světly - taky podle předlohy. Zvažuju jestli ty nárazníky nechat tak jak sou nebo jestli je dát do černé barvy?
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Panove pekny safary tady mate :))))))))))
jinak pockejte na zahradky na 90 i na 110 myslim ze budou extra paradni a kam se hrabou americky od RC4WD.
Sice jsem musel poridit svarecku TIG ktera zrovna nebyla levna ale ta prace s tim nema chybu a i vysledek je paradni.
Ted uz budou zase takove veci z dilny RCMODELexu ze nemaj konkurenci jako treba nove sasko co pripravuju jako prvni v teto kategorii ktere nebude sroubovane ale celosvarena ze zeleza.
No tezte se a zacnete setrit:)
Jinak v kvetnovem cisle RCCARS je recenze na Mex-4 Jeepa a zdenek to opravdu paradne vytvoril.
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

LUB píše:Panove nevim do jake miry kdo sledujete projekty vsech lidi, ale konkretne Libor uz jednou zebru na D90 predstavil a tudiz vi jak vypada zebra.
Viz foto dole. Takze ty chytracky fotky jak vypada zebra jsou uplne mimo misu. Kdyz se chce odlisovat tim ze udela zebru s poruchou pigmentu, tak na tom nevidim nic spatne. Dokonce si myslim, ze to zaujme mnohem vic nez zebra presne dle normy ČSN :mrgreen: Jste toho mimochodem dukazem. Jinak co se tyce kritiky, tak je to neco dle relativniho citeni a vkusu, takze ted jsem zkritizoval kritiku a muzete pokracovat v zebrovani

Obrázek :lol:

opravdu paradni,ale nova zahradka tomu bude sluset jeste vic :)))
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

!!!!!!!!!Jo a planuju ze cena zahradky bude mensi nez v USA!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Fido
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Strakonice

Budes delat zahradku i na Pajerko? 8)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Fido píše:Budes delat zahradku i na Pajerko? 8)

pomalu,ted jen tyden delame kopito pro zahradku na defiky :)
Uživatelský avatar
Fido
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Strakonice

V pohode ja na to nespecham 8) , tak at se ti prace vydari
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

zila70 píše:Panove pekny safary tady mate :))))))))))
jinak pockejte na zahradky na 90 i na 110 myslim ze budou extra paradni a kam se hrabou americky od RC4WD.
Sice jsem musel poridit svarecku TIG ktera zrovna nebyla levna ale ta prace s tim nema chybu a i vysledek je paradni.
Ted uz budou zase takove veci z dilny RCMODELexu ze nemaj konkurenci jako treba nove sasko co pripravuju jako prvni v teto kategorii ktere nebude sroubovane ale celosvarena ze zeleza.
No tezte se a zacnete setrit:)
Jinak v kvetnovem cisle RCCARS je recenze na Mex-4 Jeepa a zdenek to opravdu paradne vytvoril.


mám květnový RC Cars už 14 dní a listuju a listuju, ale nevidím. Je tam jen reportáž ze dvou expedic a článek o filmu Kuky se vrací. Nevyjde to až v červnu? Nebo neumím hledat :lol:

jo a už se těším na foto zahrádky na 110..........
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street

Zpět na „MEX by RCMODELEX“