Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Dnes jsem posadil na střechu zahrádku. Ještě bude chtít držáky na hrany střechy - takhle to vypadá divoce - ale musí se to pěkně popořadě ... takže zahrádka:

Obrázek
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Dneska jsem si super zajezdil se synem. Já s Cruiserem a on jako pořádný mlaďoch na čtyřkolce. (synovi budou 2 roky tak má 4kolku na provázkové ovládání)

Obrázek
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

ta zahrádka je naprosto famózní...je supr, že je udělaná z tenkýho drátu...vypadá fakt reálně... :tleskam:
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Než jsem jí tam posadil měl jsem pocit, že bude z tlustého. Ale tak jsem se samozřejmě držel vás zkušených zde na foru a tak to dopadlo jak dopadlo.
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Zdravím všechny,
po nějakých 16 letech jsem se rozhodl splnit si svůj klukovský sen a pořídil jsem Toyotku Land Cruiser 40 na podvozku CC-01. Prozatím se rozkoukávám ale snad si brzy rozšířím obzory a Toyotu upravím aby byla schopná účastnit se RC expedicí.

Obrázek
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

IkaruShinji: Založ si pro svojí Toyotku vlastní vlákno. :-)
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Droxa7 píše:IkaruShinji: Založ si pro svojí Toyotku vlastní vlákno. :-)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by bol naozaj dobry napad. Nedavno tu bola spominana tema "Zaciatocnici" . Mne sa zda ze toto sa stava uz naozaj kazdemu. Ak nevies ako na to tak dakomu napis SZ a isto ti poradi.
Ale musim povedat ze ta yotka je naozaj pekna.
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Už jsem to řešil s Droxa7 po PM včera. Přijde mi zbytečné zakládat nové vlákno pouze pro informaci že tu je další FJ40 když toto vlákno se přímo Toyota FJ40 jmenuje. Právě proto že jsem dělal nějaký čas moderátora na jednom airsoft portálu tak právě proto se mi nechce zakládat nové vlákno kde skoro žádná informace nebude. Navíc nejsem jediný kdo zde krom zakladatele vlákna FCstana představil svoji Toyotu (viz MadMax a Jane). Trochu mne tedy překvapuje rozdílná reakce na příspěvky ostatních dvou a na muj příspěvek.

Omlouvám se ostatním za OT, zítra oba své příspěvky smažu.
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Nehnevaj sa hned. Asi sme sa dobre nepochopili a este k tomu pomohlo to ze sa tu nevyznas. Takze chodi to tu takto: Kupis si auto. Si vynaliezavy a chcel by si sa podelit o napady aj s ostatnymi clenmy fora. Takze si zalozis temu v projekte prislusnom podvozku tvojho auta (v tvojom pripade CC-01) Zacnes predstavenim auta, napises co si uz upravil alebo aku vybavu na aute mas. Pochvalia ta, pokritizuju a ty zasa napises ako si pokrocil vo vylepsovani. Ak neplanujes nic vylepsovat, takze nechces robit ani nove zbytocne vlakno je to na tebe. Napr ani ja nemam o svojom aute ziadnu temu a zijem.

fcstan: prepac za OT ale bolo mu to treba vysvetlit.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Toyotka je nicméně velmi povedená, blahopřeji a tiše závidím....
bflmpsvz
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Děkuji a doufám že postupem času to bude mnohem lepší. Mám teď doma novej regl dsys, na cestě 80ku motor a trail doctor gumy a snad mi vyjde nákup disků v sekci market takže by Toyotka mohla během týdne zase trochu změnit vzhled.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

No a pak ze nebude zadnej postup na aute.. Koukej si udelat vlakno, myslim, ze ti za to tady nikdo hlavu neutrhne a aspon to tu bude prehlednejsi... :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Tak postup samozřejmě bude ale na vymazlené kousky co tu jsou k vidění to opravdu mít nebude.

OK nové vlákno založeno a pokud mohu poprosit někoho z moderátorů o promazání zde posledních pár příspěvků. Děkuji
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Nic nemažte. Já to přežiju. Alespoň budu muset na autě něco vylepšit abych to mohl překrýt vlastními příspěvky :mrgreen:
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Konečně rampa

Po dlouhé době se tu opět objevuji. Ne že by Cruiser zahálel, za dobu co jsem tu nic nepsal najezdil mnoho km. Ale protože se na něm nic výrazného nezměnilo tak jsem neměl odvahu spamovat :mrgreen:

Dnes jsem dodělal a slušelo by se říci "po létech" rampu na zahrádku a tak je dost možné že se vám vetřu na nějaké noční poježděníčko.

Hlavní bylo aby to vyšlo levně a povedlo se :) celá rampa nepočítám cínovou pájku pár drátů a samozřejmě ledky mě vyšla včetně smršťovačky na 19,- Kč.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/

Zpět na „CC-01“