Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

V prubehu poslednich 14 dnu jsem byl nekolikrat testovat auto a to jak vlozky kol tak nove vyladeni tlumicu a tak obecne funkcnost auta.. Testoval sem na chajde na hromade kameni kde se skutecne predvedly losi pneumatiky ale taky v Dablicaku a to hned nekolikrat..

Jeden z vyletu do Dablicaku sem absolvoval s kamosem, spoluzakem a zaroven fotografem.. 8) Nasledujici fotky jsou dilem Honzy Groha a ja je uverejnuju s jeho svolenim..

Takze zde par profi fotek.. 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zbytek fotek je tady.. :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Dablica ... y_Groha../

Dalsi vylet byl s Droxou do tehoz lesa, par fotek jeste nahraju na protlak.. :-)

Dneska sem byl jezdit v Dablicaku znova, natacel sem i video, mozna se mi ho jeste dneska podari sestrihat, kazdopadne se ho dockate.. :-)
Naposledy upravil(a) Kuba93 dne 03.07.2010 22:31, celkem upraveno 1 x.
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Fakt pěkný fotky, když je dělá někdo, kdo s tim umí.
Chtělo by to někoho takovýho kdo jenom fotí a nejezdí na všechny expe. :-)

(Tim nemyslim, že fotky ostatních jsou špatný :-) )
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Posledna fotka 4-ever :hura: :hura: :hura: .

Nemozem si pomoct ale tie svetla su naozaj super-strasne realisticke.
A este ma dostalo to "protlak" :mrgreen: :mrgreen: .
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak já to risknu a budu zas za toho zlého.... protože se také snažím trochu fotit (snažím, znamená neumím) vyjádřím se k fotkám, pouze k těm třem zde uveřejněným.
1. je vyloženě špatná, ten máznutej šutr js sice dobrá klasika, ale NESMÍ zakrývat hlavní objekt, měl by pouze dokreslovat atmosféru a navozovat hloubku snímku.
2. druhá je slušná, nevím jestli je to výřez, v kažém případě by kolem auta mělo bý více prostoru, podívej se na jakoukoli profesionální reklamní fotku aut, nikdy to není tak na těsno.
3. zase pokus o prostor, jenže stavba v pozadí je příliš výrazná a "tahá" za oči.

Neber to nijak osobně, jen se snažím přidat pohled třetí nezaujaté strany, s tím, že zde na fóru, podle mne chybí kritika a je tu jen bezmyšlenková chvála.
Tak, a teď mne můžete vyobcovat.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Nikdo tě nevyobcuje neb máš 3x pravdu ... ono nafotit desetinový auto aby vypadalo jako opravdový je dost těžký a povede se to spíš náhodou (několikrát to tu již i bylo). Aranž je velmi velmi těžká.
Vzpomínám na ty dva defíky před hromadou písku ve večerním světle - tuším libornejdek? tak ty mi sedly velice velmi.

... ale přesto - Kubo - ty "teplý" diody mají úžasný kouzlo.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

V pohode Milane, ja to zle neberu, jsem rad za kritiku a to s tim, ze se zde na foru skoro jen chvali je teze pravda, fotky nejsou moje, jak sem psal, je mozne, ze nejsou uplne nej ale me se libi jsem rad, ze mi je Honza udelal.. Stejne si ale myslim, ze tyhle fotky sou porad lepsi nez moje..

Dusoft - Diky, dalo mi to ale vic prace dat to dohromady nez sem cekal, ale vysledek se dostavil a me se to taky mnohem vic libi, precijen ty xenony k Wranglerovi moc nesedej..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Jsem rád, že to tak bereš, mimochodem fotky jsou asi o 150% lepší než zdejší průměr, to co tu někteří prezentují s výmluvou "je to jen z mobilu", za to bych jim dal BAN, ale cheme být stále lepší a lepší, ne?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Souhlasim, taky nemam rad rozmazaniny z mobilu kde neni poznat jesli je to auto nebo lod.. Ale zas na druhou stranu, ne kazdy asi ma pristup k fotaku, obzvlast mladsi clenove fora..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak pratele.. Konecne se mi povedlo sesmolit video z jezdeni v Dablicaku na zacatku cervence.. 8) Vzhledem k tomu, ze materialu sem poridil opavdu dost tak sem se rozhodl udelat videa dve..

Prvni trosku delsi se mi povedlo konecne dodelat a tak ho muzete zkouknout zdehle.. :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=5x6_vcXODL0

Druhy video bude nasledovat behem pristich dnu/tydnu.. Nemam ted trvaly pristup na pocitac a net, takze to trosku trva..

Tak a ted muzete hodnotit, kritizovat, chvalit, nadavat, proste reknete co se vam libi a co ne.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Tomas180
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 25.06.2009 0:00
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele: WWW

Super video :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
AXIAL SCX10 DINGO
TAMIYA CC-01 PAJERO
TRAXXAS REVO 3,3

http://tomas180.rajce.idnes.cz/moje_Pajero/#album
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Kubo, máš opravdu pěknýho Wranglíka, pro kterýho platí, čím méně, tím lépe - přesto, nebo právě proto, že na něm máš minimum doplňků. Někdy doplňky auto dotváří, někdy jsou na škodu. Tenhle Wráňa s takovýma kolama a vcelku agesivním barevným provedením prostě tak působí - žádný dlouhý courání, prostě tam vpadnu, převorám, projedu a večer jsem doma, žádný kempování. Pro něj fakt platí: "Jeep trail only, all others will be winched!" 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Nektery zabery sou uzasny, ale udelej neco s tim zvukem.... :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Video je dobře udělaný, v podstatě se tomu nedá nic vytknout, pojal jsi to rychlostně. Subjektivně - mám raději pomalejší jízdu v náročnějším terénu, až na pár vyjímek je to jízda po lesní pěšíně, nic vyjímečného proč bych si to uložil na HDD a pravidelně se k tomu vracel, nejlepší je zpomalený konec(ale tím to mělo končit, ten poslední záběr s titulkem už je navíc).

PS já ještě nenatočil nic, tak se mi to kecá... :wink:

PS 2 jo a tuto muziku mi doktor zakázal...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Diky, jsem rad, ze se video libi, ke zvuku - v druhym dile uz je hudba jina.. :wink:

Jinak sem zjistil, ze si budu muset sehnat nakyho blazna-kameramana pac je tam plno perfektnich mist vcetne tezsich terenu ale neni kam postavit fotak.. :lol:

Dalsi vec co muzu prozradit - byly zapocaty prace na interieru.. 8) Fotky budou v pondeli.. doufam, ze to nak dopadne a vzteky s tim nesvihnu.. :lol:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

No ta hudba je podle me dobra . :wink:

Zpět na „CC-01“