Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Ty toho jeepa máš fakt dobrýho :D A jinak jak se jmenuje ta písnička ?
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Majlo : Me se taky libi ale chapu, ze kazdy ma jiny vkus a tahle hudba se nemusi libit kazdymu.. :wink:

majek00 : Diky, sem rad ze se libi.. Jinak pisnicka je od In Flames a jmenuje se Only For the Weak


Tak a ted slibovany fotky, zacal sem pracovat na interieru, prvni co sem udelal bylo zjisteni vnitrnich rozmeru a celkovyho mista ktery je k dispozici.. Potom sem promyslel ulozeni elektroniky a dalsi drobnosti..

Tenhle prostor je vyclenenej pro interier.. Zatim je to pouze sablona z kartonu, kterou pak prekreslim na PSH..

Obrázek

Ridic nebude mit moc mista pod nohama - bude mu trosku prekazet servo.. :lol:

Obrázek

Tady jsou uz provzorne usazeny sedacky od Harryho - moc diky Harry.. :wink:

Obrázek

Pak nastal drobnej problem s drzakem baterky kterej na sobe ma plno vystupku a zbytecne me omezoval.. Vyresil sem to celkem jednoduse a doufam ze za tohle reseni nebudu ukamenovan.. :lol: - Odsrouboval sem puvodni drzak a dal do puvodnich der krizem provrtany, zkraceny a opilovan drivko.. :lol:

Obrázek

A ted to vypada takle..

Obrázek

Jinak samozrejme pujde do cerny barvy aby to nepusobilo jako pest na voko.. :lol:

Do interieru prijdou Axikovsky doplnky..

Obrázek

A do sasi poslu novej motor.. 8) Ale zdrazili ho svine.. :lol:

Obrázek

Uz sem pomalu zacal delat naky ty scale doplnky, udelal drzak rezervy a zacinam na snorchlu v.3.. :lol: Aktualizace a fotky dalsich veci budou asi koncem tejdne..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Zaujimave (ako vzdy :lol: :oops: )
Tesim sa na hotove :YOP:
Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Dík 8)
Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Promin že zase otravuji, ale kde jsi stáhl tu písničku? Nemůžu ji nikde stáhnout :oops:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Dřívko? Výborné izolační vlastnosti a nezrezne, ne? :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

majek00 : Tady stahnes cely album vcetne ty pisnicky - http://ulozto.cz/1582503/in-flames-clayman.rar

minotaur : Tak nejak no.. :lol: Ja to chtel udelat puvodne z PSH ale v ty dobe sem ho jeste nemel u sebe.. A kdyz uz to ted je hotovy, tak proc to predelavat, kdyz to funguje, ne ? :lol:

Jinak behem tehdne sem neudelal na Jeepovi tolik kolik sem chtel ale nakej pokrok tam je, hlavne sem sehnal PSH, lexan na okna, barvy a dalsi nutnej drobot, ted se snad prace rozjedou - do Sokolci musi bejt hotovo.. :!:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
majek00
Uživatel
Příspěvky: 244
Registrován: 16.05.2010 0:00
Bydliště: Velké Opatovice

Dík 8)
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Prestoze jsou prazdniny, neni na auto moc casu.. :sad: Snad se to ted trochu zelpsi a dneska s tim snad pohnu..

Jinak sem tak po chvilich volna namontoval novej motor, ten tsraej mel uz dost ale az sezenu uhliky budu mit pro nej jeste vyuziti..

Tady je videt jak dopadne casto koupanej motor skoro po roce intenzivniho pouzivani..

Obrázek

Taky sem udelal zadni cela sedacek z 1mm PSH..

Obrázek

Podlaha ma uz svoji finalni podobu a uz je hotovy i kryt serva.. Vse z 2mm PSH..

Obrázek

Udelal sem taky drzak rezervy z PSH.. A taky je na tyhle fotce videt priblizny umisteni sedacek..

Obrázek

Ted uz jen vyresit uchceni interieru do kastle a uz se to hezky vsechno rozjede.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný, šikovný ruce nezapřeš :FINE:
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Bobby
Nově příchozí
Příspěvky: 91
Registrován: 11.12.2009 0:00

A co do toho terénu použít stativ pod foťák? Tenhle co mám na mysli má ohebný nožky a na spodkách jsou gumový papuče, takže ho můžeš postavit skoro všude, když to bude pevný. A hlavně stojí pár kaček :wink:
Obrázek

Jinak když jsem koukal na ty fotky, řikal jsem si:,,škoda, že má místo interiéru akorát černý skla" a ejhle, už ho děláš... supr :OK:
L-Cheetah + nezávislé 4x4 - ve výstavbě
pidi Hummer H2 - pozastaven
http://krtejkk.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

idinek : Diky.. Ale porad se toho maj jeste ruce plno co ucit.. :lol: Tudle pochopily, ze na ostrej nuz si musi davat majzla.. :lol:

Bobby : Diky.. Ja ho dokonce mam, jen jsem ho ten den co sem sel natacet zapomnel doma.. Nekdy ale zas potrebujes dat fotak na zem aby vynikla "velikost" auta, kazdopadne, je to sikovna vecicka, casto ji pouzivam na foceni v seru kdy je nutnej delsi cas..

Obrázek

Tak a ted k autu..

Konecne se mi povedlo uchytit zakladni desku intose do karoserie, nechtel sem ji pripevnovat na podvozek, kvuli pristupu k baterce a k elektronice obecne a vlepovat ji do kasle sem taky nechtel.. Po par neuspesnych pokusech co sou k videni na rajceti sem skoncil u tohohle..

Obrázek

..pres ten sroub a desticku hodim naky kramy, kterejch bude plnej kufr..

Takle to vypada zespoda, vyztuhy v prelomech jsou opet z nahruvanyho PSH, ktery jsem jeste horky dal na zlom a nechal na nem ztuhnout..

Obrázek

2mm PSH jsem ohnul nad svickou do pravyho uhlu.. Tahle metoda by se urco dala vyuzit i jinak, dela se to desne snadno..

Obrázek

Musel jsem trochu podriznout sedacky abych je mohl posunout trosku vic dozadu..

Obrázek

A ted naky ty scale blbustky..

Copak to tu vznika ?

Obrázek

..a.. ..bedna !

Obrázek

..uz ma zakulaceny rohy.. ..puvodne to mel byt chladici box ale ted se mi zda moc velkej, uvidime co s nim proedu..

Obrázek

Trochu jsem poupravil snorchla.. Pridal sem mu jeste jednu vrstvu PSH a trosku poupravil tvar, za cas pujde do barvy a k autu ho pridelam sroubama abych o nej porad neprichazel..

Obrázek

Doma sem pri stehovani nasel autiko z Kindrvejcete.. :lol: Hned mi bylo jasny co s nim provedu.. :lol:

Obrázek

..trosku sem ho potunil a asi ho i hodim do barvy a prdnu mu antenku a pak pujde do kufru jak bude hotovej.. :wink:

Obrázek

Pak me napadlo, ze bych do kufru mohl hodit naky ten bagl s vecma.. A tak sem sel skremrat za segrou.. :lol:

A zniklo todle.. ..segra spichla zaklad a ja zacal detaily..

Obrázek

A takle to dopadlo.. no.. zadnej zazrak ale batoh to pripomina.. :lol:

Obrázek

V jednom ochudku mi segra nakoupila lana, jsou ruzne tlusty, nektery budou tazny, nektery jen pro ozdobu do auta, treba horolezecky.. :wink:

Obrázek

Obrázek

Vice fotek jako dycky zdehle.. :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Wrangler_-_Upravy/

A jedna otazka na zaver.. Poradite mi prosim jak ohybat plastovy trubicky ? Chci udelat atrapu ochrannyho ramu a nechci to delat z kovu kvuli vaze, tak sem sahl po trubickach pro aplikaci montazni peny.. Jenze kdyz je nad svickou ohybam tak se vselijak osklive krouti a neni to ono..

Tady to vypada jeste celekm dobre.. Ale asi je to jen tim ze vevnitr byly zbytky montazni peny..

Obrázek

A tady je to uz horsi..

Obrázek

..mozna kdybych trochu brousil a tmelil, tak bych to nejak vylepsil.. ale stejne.. mozna kdyby se daly sehnat plny tycky, ne duty, treba by to slo lip ale ty sem nikde nevidel prodavat.. Poradte prosim.. Diky.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Ten batoh vypadá jak pro mesenžra :lol:

Jakej máš průměr těch trubiček? co použít brčka?
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Prumer trubek je cca 8mm, coz by tak odpovidalo vnitrnimu ramu co maj Wranglery.. No, brcko se mi zda moc tenky a i matros takovej mekkej.. Ale muzu to zkusit.. Ted sem pred chvili na RcCraweru cetl, ze to nekdo dela z tenky PVC trubicky, tak se po ni kouknu.. Kdyby nekoho jeste neco napadlo, reknete, dik.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Kuba se nám slušně rozjel! :lol:

Trubička se ti bude vždy bortit,takže buď z plnýho matroše,ale i tak mám obavy z deformace,nebo nařezat do úhlů,jako já tehdy na Defa.Matroš modelářský styren: KUKNI SEMKO

Zpět na „CC-01“