Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

Zdravim,

hodně uvažuju o expedici ale trošku mne odrazuje ta cena,
několik let lítám letadla a auta teď nově, blbnu se Slashem,
takže eletronika a skládání mi problém nedělá, 4x4 slashe sem za den rozebral a složil do posledního šroubku, nějaká úchylka z letadel prostě sem zvyklej jak je všechno čistý :) tak sem to po pár týdnech ježdění nakonec vyčistil celý :)

po řečtení asi tuny přízpěvků sem se rozhod pro axiala s tou hezkou
kastlí Range rover ...

mám dotaz kde to nejlevněji koupit ? upřímě se mi nechce brát set s vysílačkou když jí hned zahodim, stejně budu jezdit na 2,4 pultovce

ale zase serva a pohonný kombo mno nevim, ten kit neni o tolik levnější,
i když z hobbycity by to šlo, předpokládám že stříďák do expedice necpat
protože plechovka vydrží tu vodu, stejně mi hlava nebere že se to při brodění nevyzkratuje já se bojim přistávat s letadlama v zimě :)

poradili byste mi kde teda nejlíp koupit ? případně jeslti ne jinou verzi axiala ? koukal sem i na tamky ale od tý doby co mám TT-01 mi nesmí tamka přez práh :)

případně když kupovat kit tak jakej motor a regl, pohon bude určitě lipolka, snad naroubuju nějakou co mám ...

díky a snad to nebudete taky brát jako spamování když to jemuj první přízpěvek :)

Milan
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

já jezdil v axialu stridavku ezruna 32T a pohoda. vydrz na jednu baterku az extremni, okolo 5hodin

http://www.youtube.com/watch?v=DKhZ0FrbcIs

voda mu nikdy nijak neublížila. U bezsenzorovýho motoru je citlivost na vodu stejná jako u stejnosměru. Se senzorama je ve vodě problém, ale to u EzRunu nehrozí. Neboj se toho.
Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

ty jo to mi hlava nebere že prostě se do motoru nedostane voda a nevyzkratuje ho to ... jinak klobouk dolu máš to moc pěkný už sem to jednou obdivoval :)

fakt paráda no uvidim a kde to de teda nejlevnějc koupit ? má to cenu tahat z ciziny ? a koupit teda jen ten kit ? dík
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

co se týče nákupu auta, tak to ti musí poradit jiní. Ale voda se do motoru dostane. Možná do toho střídavýho ne, třeba ten EzRun je uzavřenej, ale do stejnosměru se voda dostane.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Už je to tu psaný.Motor nezkratuje protože je výrobci zabíhají pod vodou.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Steaku Steaku.... pletes jablka a hrusky. Motory /stejnosmerne/ se sice zabihaji ve vode, ale ve vode destilovany, tu v prirode nenajdes
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Já vim taky říkám,že se zabíhají ve vodě.A je myslim jasný,že nevycucnou vodu z rybníka nebo kaluže aby v ní mohli zaběhnout motor. :lol: :roll:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Steaku.... :-D
Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

Díky,

a odkad berete axialy je někde dobrá cena u nás nebo z ciziny ?
Už sem zavrh Tamku i když ta cena je hodně lákavá tak trošku sem pořád na vážkách .. ale zase když vidim jak ten axial už od pohledu je jinde ...

Jinak neliší se jízdníma vlastnostma verze s tim Landroverem nebo tim
s rámovym zadkem ?

díky moc když to je tolik peněz tak nechci chybovat ...

dík

Milan
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Z venku se to možná oplatí,ale zas tak obrovskej rozdíl to nebude.

Vem si honcho,dokup přední tvrdou kastli a máš káru jak víno.
Motor Integy za 500,régl DSYS 1000 servo 16kg SAVOX za 800 a fičíš.
Pokud tě to přestane bavit tyhle věci se dají rychle prodat.


http://www.mz-racing.net/p4293-ax90014- ... il-honcho/
Jane
Nově příchozí
Příspěvky: 46
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Letonice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, jen tak moje recenze.....mám axíka už skoro rok, nějakou expedičku už má taky za sebou a jede jedna báseň. Manžel má cécéčko a je to fakt velkej rozdíl. Takže přeju dobrej výběr.... Jane 8) 8)
Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

a co nějakej stříďák z HC ?
tam by to regl chtělo ale určitě zvodotěsnit ...
a servo taky z HC ?
(hobbyking.com)

dost ste mne nalomili i když za 3500 TT láká no :)
ale pravda do toho TT taky hned nasolim
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Já se střídou zkušenost nemám,ale moc lidí jí do expe nepoužívá.To neznamená že nemůžeš. :lol:

Ve všem mám INTEGY motory.Stály 20 babek,ale koukám je zdražily,zato maj poštu za dolar.


Serva kupuju raději u nás,kvůli reklamaci.Výbornou zkušenost mám s HITEC. 10kg a je krásně tichý.

Régl se dává do balónku takže utěsnit jde všechno.Já teda vodu jen trochu,max půlku kola.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ber axíka. Osvědčený podvozek, již v základu slušný. Jak píše Cores, když tě to přestane bavit a moc to nezrasuješ, nebude problém s prodejem.
A koupil bych ho klidně i u nás. Kurs dolaru není nic moc a sázet na to, že balík s cenou za axíka projde bez povšimnutí celnice, se nedá. Připočti clo a DPH a cenový rozdíl už řekl bych nestojí za řeč.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

prosim jakej je to přesně motor a regl ?
je potřeba aby to umělo něco navíc ?
vím že sou i nějaký crawler regly ale popravdě vůbec nevim co umí navíc ...
jinak tomu balonku se divim že se nepropálí :)

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“