Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

To asi každého!!!! :lol: Mě třeba i jen té kabiny!!!!
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

pokud se mu to podaří spočítat tak určitě pár lidí zde ho nazve bláznem,očemž by pan Žilka mohl vyprávět že.Bohužel na to neni žádná forma,co kus to originál a dosti časově náročnej takže si to mrak taky nechá zaplatit,tak aby ste se pak nedivili.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Tomas180
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 25.06.2009 0:00
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele: WWW

Já bych měl zájem o komplet.
AXIAL SCX10 DINGO
TAMIYA CC-01 PAJERO
TRAXXAS REVO 3,3

http://tomas180.rajce.idnes.cz/moje_Pajero/#album
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

cena za boudu by se mohla pohybovat mezi 5-6 tisíci,podle mraka
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

doufam ze to myslis s tim blaznenim jak jsem to pochopil,ale ja sam nejlip vim jak to je s rucni pracii a ze je to nezaplatitelny.
mraka znam a vim co umi udelat s pomalu neudelatelnyho jako je ten jeho obrnenec(ted nevim jak se to jmenuje) kterj fakt funguje uzasne a ta liza je fakt skvost,jen od maketovosti chybi ty napravy z axika,ale to je detail.Je mi jasne ze tyhle napravy jsou levne,ale jejich plus je ze jsou max.funkcni.
Me by se takova liza libila na yotach protoze jsou nejvic maketove,ale zase ta cena takze ta liza by vysle na ranec.
Ja se vzdycky uklidnuju tim ze sice delam drazsi modely ktera se snazim aby byly co nejlepsi,ale porad je to cenove prijatelny oproti nemeckemu Jeepu za 1700EURO ktery je maly a je to i znat tim ze moje modely se prodavaj a ne zrovna spatne,ale to jsem odbocil od tematu.
me jen trochu mrzi proc tady v cesku je to divny co se tyce spoluprace,protoze treba RC4WD je spolecenstvi lidi z celeho sveta a ty pres ne prodavaj a spolupracujou ja v te parte RC4WD jsem taky a taky prez ne dost prodavm moje doplnky.
a tim teda chci naznacit ze by se neco takovaho mohlo vyrabet maloserive,staci udelt kopito,ja necham udelat formu,mrak ma talent namaluje sasko ktere se necha vyrezat svarit a uz je na svete nadhernej nakladak.
a hlavne maloseriovka neni sice tak levna jako velkoserie,ale zase je levnejsi nez kusovky.........tak a ted jsem vam to tady pekne napsal :wink: i kdyz se to sem moc nehodi :lol:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

A hlavne u me v sortimentu chybi nakldak na trial!
Podle me to je sortiment ktery chybi celosvetove a jen evropa po tom prahne.ja mam uz tady rok rozdelanyho toho unimoga,ale proste ta bouda neni to co bych uplne chtel a tak jsem ted zacal laborovat s jinym mercedesem na trial do S-1 tak vam ho snad za par dni budu moc ukazat,ale urcite to nebude takove umelecke dilo jako mrakovina!
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

ten Skot je taky pecka a když řikal že ho postavý a vyjde na skoro 4O litrů tak se mu smáli.U tý Lízi je problém z váhou,dost ty plasty trpěj.Bylo by hezký to postavit na kovový,ale pak ta cena je fakt někde jinde a vyrábět si nápravy svoje na to zatim memá zkušenosti a hlavně strojní vybavení.Další problém jsou maketový disky,na ty se taky chystá,ale musí koupit soustruh což neni taky levná záležitost.Pak se člověk ve finále dostane na nějakých těch 20 tisíc a víc
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

JJ je to skot jsem myslel ze je to nejakej anglan:)))
Proto pisu o spolupraci,vyrobit maketu kastel,ja necham zaformovat a uz to jede,napravy yota nebo arb sasko kov a disky se daj poresit necim co uz nekdo vyrabi.
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

šásko musí bejt alu,ta líza teď váží nejakejch 8 kg a to je na alu U profilu
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

tak záleží na Martinovy jestly se domluvíme ,jinak kdo má zájem tak záleží na konkrétním kusu a to podle výbavy jestly jen rám se skeletem budky(to je jako první fotky ve vlákně) nebo s dalšíma dílama případně nástavbou atd.Cena by byla kolem 30000kč. Stejně se zase budete smát že sem blázen ,tak pro rejpaly ať si to vyzkoušej postavit samy,já se tím neživím ale zadarmo se s tím zabejvat nebudu.A kdo chce ať my zavolá tel.-775095909 MRAK
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Cena 30litru je pro hodne lidi vysoka,ale odpovidajici modelu,protoze kdo to nikdy nestavel tak nepozna jaky to je a hlavne tohle je fakt velice paradni kousek a ani nechci vedet kolik hodin to zabralo protoze to musi byt desnej ranec.Ja bych tohle nestavel ani kdyby mi nekdo nabidnul 10litru vic,protoze to je desne prodelecny co se tyce prevedeno na hodiny s tim straveno!
JJ uz jsme spolu mluvili a treba by neco slo vymyslet,ale ja se priklanim stavbam kitu pro trial takze urcite ne tak detailne provedene ale urcite pekny model.
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

pořád je možnost auta na trial za míň s nožností individuální upravy nástavby , původně sem to nechtěl řikat dřív než začnu se stavbou ale je obědnaná trialovka pro kamaráda a majitele v jedné osobě Karla Voráčka jezdícím s vozem LIAZ a startovním číslem 334 ve velkym trialu
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

liazka na trial?o tom už tu někdo psal na začátku tohodle vlákna,ale koukam že se mu to nějak vymklo kontrole :CHI:
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

VOLE!!!!! , se stane nooo
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LIAZ 1/10

:-D :-D :-D
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“