Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Sem pěkně znechucenej... 14dni sem přemýšlel jak udělat ten panel pod čelním oknem koukal semna fotky a měřil a pořád mi to přišlo divný když sem to přilepil a obkitoval tak sem přišel na to , že sem retard a musel sem to obrušovat a předělat... to už je hotovy

a dnes chci udělat díry na světla a zdá se , že maska je vysší než by asi měla být ty lampy tam nějak nevycházej tak to zas asi budu ubrušovat do pekla...

tam se to nevejde luky neprotahnu ji mezi kardanama a je tam interier....

KAm jako na boky myslis?

Tady je vidět jak sem obestavoval převodovku... je to už druhá varianta tu první sem měl až moc rustikální :lol:

Obrázek

Takhle sem to vyrobil v tom interieru je to trochu masivní ale nedá se nic dělat kardan sem schovat musel... v realu ten tunel takhle nemá ale budu řikat , že tam mam zastavěnou V12 :lol: Ta krabice bude mezi sedackama neco na ní přidělám , a ten tunel sem prostě vymyslel jak mě napadlo a udělal tam nejaky jakože prolisy abych tomu vdechnul tu realističnost :lol:

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

hmm hodně ta fotka zkreslovala, a ted když vidím ten intoš tak je to ouplně jasný!!
bohužel mě nic jinýho než udělat na korbě bednu nenapadá
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

jj nakonec bude pricne za korbou... nechci ztratit cas timze budu neco vymyslet co pak nebude fungovat.... docela se mi to stava :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

To se stava kazdymu co neco stavi a vymejsli :-) zkus to co si vymyslel nebo premyslej o mensich skladnejsich baterkach ;-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

To je bomba, jsem rád že jsi mě to ukázal na expedici v Tisý na telefonu, je to fakt mrda :-)
no k těm baterkám, taky mě napadlo třeba 2 baterie menší propojit a nebo asi fakt ta nejrychlejší varianta na tu korbu do ,,boxu´´ navíc když pojedeš AST tak nebudeš ani tolik ztrácet čas výměnou :-) nevím, jsi šikovnej, ty to nějak dokopeš :-)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Porad co myslite tema dvema malyma... kambych je jako dal?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Co takhle sadle pack a udělat z nich sedačky?
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Noto asi neklapne :lol: pouziju tyhle zadni sedacky puvodne z wranika TJ hračky
Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

.. Po stranach... Kam asi, nekam jako mezi ram a prahy jiste mysli kolegove..
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

podlaha mi lezi na sasku pod nic nic dat nemuzu... cokoliv vic jak 1cm budu pak brousit... proste pricne co nejvic uprostred no...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

já jsem nemyslel aby si spojoval dvě menší baterky ale prostě jezdil třeba jen na dvoulitr kterej je skladnější a mít holt víc baterek sebou to je celý, dvoulitry jsou malý a líp se daj někam uklidit :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

A ještě je na výběr z různých rozměrů
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Tak jak to píše Wendis tak něco podobného jsem myslel, měl jsem doma 2200 a je fakt mrnavá :-)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Ty 2200 baterky vim jak vypadaj... nebudu kvuli tomu preci kupovat 6 novych baterek.... normalne udelam krabici nakorbu nic lepsihouz nevymyslim...

Nějaký první fotky ze stavby... předem chci říct , že vim , že jsem trochu patlal... hodně spoleham nebo počítám s tmelením... Pak si taky říkám , že to neni auto na poličku a co neuvidim když stojim a auto jede je vlastně nepodstatný... přresto se někdy uvidivuji s jakým detajlem se to peru...

Neumim to stavět jak COres nebo Wendis nebo Mrak... toje prostě taková ta čistota... já spíš stavim jak růža... ne , že bych měl auto za víkend hotovy a stačí mi vyříznout cca 10 psh dílů a slepit mamutem ale je to provedenim blííž :lol: :lol:

Zkusim udělat takovej malej tutorial aby si to každej mohl postavit doma 8)

Tady Bsloupek , jak vidíte stavim to jak se lidově říká vrstvením , takže proužky odpovídající šířce prolisů jsou na sobě a lehce v ruce trochu polechtaný zapalovačem a následně bombírovaný dle potřeby.... lze si všimnout ješte rovného panelu pod čelním oknem ( ten se bude bombírovat později)...

Obrázek

TAdy vidíte už nabombírovanej ten panel.... prostě zbrousit strany nechat zaschnout a podle potřeby tam do technologicky mezery narvat kalibrovaný podložky který udělají požadované oblení , další rozměry opět vrstvení...

Obrázek

Spáry mezi karosařskými díly vždy dělám hned (věřte že nejaký dodatečný prořezávání nebo proškrabávání nefunguje) ,tak , že jeden díl po délce strhnout hranu druhý taky a slepit , zde mezera mezi kapotou a blatníkem...

Obrázek

pokračování příště....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Držím Ti palce, jo dobrý a odvážný projekt....To přepákování z PSH bych časem vyměnil za aspon hliník, nebo nějakou trvanlivější umělou hmotu...:) Ale to asi víš sám....
#RTR.CZ member and driver

Zpět na „Scale projekty“