Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Tome, tři borci nebyli nikde.

Fanda je nachcípanej a nám s Wolffem se v tom silném větru a ve dvou nikam nakonec nechtělo.

Zbylý čas jsem věnoval výrobě nových délek servo-saverů. Tentokrát jsem pokryl GMADE Sawback/Komodo společně s Vaterrou Ascender (Stejná délka oko-oko 75mm) a taky originální délku Axialáckého linku (57mm) Tam už to bylo ale fakt na krev, protože Axík má tu origo páku fakt prťavou :-( Musel jsem zkracovat i kloubek od Traxxasu, ale beru to takhle:
Originální kloubek Axial má díru pro závitovku M3 a hloubku 6mm.
Zkrácený Traxxas má díru pro závitovku M4! a hloubku 7mm, takže je lepší ;-)
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak tady je to opravdu Mrtvolné staří borci též zanevřeli na Modelařinu nebo na lidi z Jihu Škoda a zbytek jen čte a neumí napsat ani čárku...
Já jsem chorej mám chlapskou nemoc rýmu..Tak dělám dnes celej den na tom zatáčení a vubec se nedaří..pořád něco zatáčí víc než to druhé a nebo to pajdá a já už jsem z toho špatnej... :-[ :HOPS:

Tak se aspon musím pochlubit co jsem pořídil té mé princezně
Tatra Princez 6x6

Obrázek

Obrázek

Konečně začnou pískové expedice
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Re: FreeKec

suprová barva Tome :OK: a za 6 let to předěláš na RC :-D
SCX 10 [ ][ ]=TOYOTA=[ ][ ] Fj62

http://frrnovak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

kde se to tu lajkuje ;-)

Já pořád dělám na tom tlumiči řízení, navíc jsem na celý víkend u rodičů a bez auta, takže ode mne tenhle víkend moc příspěvků nečekej ;-) :-D :-D
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tom60105 píše:mladej nezkušenej a hned toto.. pro mě zážitek na celej život..auto to moc neodneslo, jen nešli otevřít 5té dveře.. Gall je dlouhej a v mezičase tam jezdily dravci z Trialu a vyjeli koleje a kde jsem předtím jel ok podruhé už uplně ne.. ale zadní nárazník se vyrovnal a vše ok..


Jojo... Podle fotek je to lopm v Plešovicích. V roce 2007 jsem tam s kamarádem pořádal offroudovej závod v úplně neznámej kotlince, nechali hrábnout pár hlubokých brodíků, navezli tam cisternu vody, vyběhali jsme miliardu povolení od kamenu a písku, na dni otevřených dveří jsme jim tam dělali kokokoty, vozili lidi a ještě nám nedovolili dělat oheň a dovézt si stánek s pivem. Takže diváci zklamaný, žádný klobásy, žádný pivo... Ale místo je to perfektní. Nu a další rok už nás tam nepustili, zato Monika si tam z toho udělala kšeft...

Takže nic moc vzpomínka :-D

Obrázek
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Bifi13 píše:Martine až budeš mít cestu do čb dáš mi vědět že bys mi přivezl nějakej ten volantík?


Ten volant je jasná věc... Už jsem nějakej vyhráb.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

A aby se neřeklo že nic nedělám, tak jedu co to de, ale ono to furt nejde :FINE:

Tondovo auto jsem rozebral, aby mohl s náma nastoupit v letošní sezoně do týmu a neměl problémy s technickejma přejímkama. Prostě musí mít reálnýho offroada, žádný nekoncepční monstrum! Nu a tak se bude škorpión AX přestavovat na obyčejný auto s rámem. Čili jsem pořídil bočnice šáska z SCX - no a to je vlastně všechno. Jinak zbytek jak co půjde a kde se co najde! Každopádně taky tlumiče obyč a bez velkých crawleráckých úhlů, baterka půjde z náprav na rám...

Vize je, materiál je a tak už se to zase dává hohromady

Obrázek

vyrobil jsem si na předek z nerezu 4link

Obrázek

samozřejmě musel přijít i do zadu a jelikož ho neschovává servo, zasloužil si trochu designu

Obrázek

nu a když už jsem si takhle rozbrusem dělal ty složitý řezy, kudrlinky a zatáčky, samosebou jsem si jeden řez udělal i do prostředníčku na levé ruce. Dost hnusně a hluboko, to vám ukazovat nebudu, ale i drobné újmy na zdraví patří k modelařině...

poté přišlo to správný peklo, vyladit horní linky aby vše fungovalo. Jelikož mám spodní linky zahlý, tak při křížení lezou do rámu a narážely. Je to tím že plato pod převodovku nemám SCX (takovou tu vaničku co snižuje světlou víšku) ale upravil jsem si tu škorpioňáckou. Nu a tím jsem si ztížil situaci, ale ve finále jsem to správné nastavení našel, vše funguje a další půlcenťák k dobru. On se hodí až budem jezdit. A to budem a jak!!! Nu a repásnul jsem tlumiče, ze zárohovejch stočtyřicítek se scvrkli na normální 110.

Obrázek

Tak a teď nasadit kola a je to tady. Kdyby si někdo myslel že se nechám pravidlama nějak utiskovat, že z toho vzejde nějaký tuctový plazidlo - tak to rozhodně néééé...!!!
Jestli čekáte že jsem se vzdal vlastností crawlera tak to taky néééé....!!!! A to co z toho vylezlo je hotový zlo! Však taky je třeba trochu provokovat. A ještě s tím můžeme kamkoli, protože splňujeme opravidla. Chachááá!!!
Chování podvozku a nastavení se mi hodně hodně hodně líbí, tak jsem zvědav jak se to bude chovat až skutečně pojede. A hlavně co projede!!! Jelikož Tonda je řidičský flegmouš a moc se s objížděním překážek nepáře, auto prostě musí bejt takový aby ho bavilo a tohle jistě bude!

A kdo chce vidět jak to stojí a leží i s kolama tak ať si to tady klikne a hlavně se nelekne:
http://poteam.rajce.idnes.cz/Axial_AX10 ... G_7666.jpg
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Nuu Martine ty jedeš..tak to jsem zvědav jak v terenu... Ještě příští level Kastle s intošem..To ale dle pravidel některých musíš mít taky ne??
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Jojo, interier jo, zatím teda není povinnej, ale za absenci jsou trestňáky. Tak ho mám, Matěj má půlku.... a ostatní nic. Ale do Bronka půjde, s tím se počítá!

Wolfe, na koukání Kaplice nic moc. Areál je to hodně velikej a tak koukáš pořád jak něco projede okolo tebe a pak buď nevidíš, nebo jen z dálky. Nejlepší pasáže jsou mimo trať a tam se nesmí! Je to motokrosová trať, takže tvrdej podklad a samí hupy a muldy a jediný co se děje že doj*beš auto a moc si nepojezdíš, ani rychle, ani zábavně. Nějaký zapadnutí, nebo vyprošťování - ani ťuk - dokud to někdo nehodí na boudu!

O moc si nepřišel. Vyhrábnu nějakou starou fotku jak se tam jezdí a pak jí sem hodim. Jediný co si pamatuju že za to stálo, hodně prudkej dlouhej výjezd (takovej hillklimb) a pak se nahoře rozhlídneš a všechno je hluboko pod tebou a pak tam pošleš auto... Ale celkovej dojem z akce jako ve škole za 4 a to s autem. Jako divák bych se unudil k smrti!!!
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

No takova nuda to zase neni..ale nic moc.. Když by jsi měl Facebook tam je vše.. Tak aspon nějaké foto od někoho z min roku
http://bufu601.rajce.idnes.cz/Kaplice_22.1.2015/
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Úplně přesně takhle to tam vypadá. Prostě absolutní nuda nuda!!! A kdyby tam nebyl ten co si třikrát za den skočí kvůli divákům...

Mám na DVD natočenej a sestřihanej šotík (11 minut) z jedný naší akce, ale neumím to dostat ani do počítače, natož s tím do světa... Takže Vám nic neukážu, i když bych rád...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

ok se omlouvám akorát jsem to před tím pochopil tak že už ta akce proběhla datumy si nepamatuju ani nevím kolikátýho je dneska :OK:
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Foto z dnešní akce v Kaplici..
https://www.zonerama.com/JardaCervphoto ... 1/44486103
Postupně dodám další..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

BYL TEDA NEKDO NEKDE JEZDIT?? FOTO??
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Nabizim nakupy v cizine i unas,T9X, GT3B

zalozil jsem na rajceti nove album Dubova 2016. A zacal cistit, jako ze zprujezdnovat, novej krutoprisnej a technicky narocnej usek. Do vikendu bude a to bude pojezdenicko!

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“