Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy...... SKLIDNI HORMÓN NA TVÝ SPROSTÝ VÝLEVY NENÍ NIKDO ZVĚDAVEJ!!! Už ti to bylo napsáno a jestli tvý myšlenkový pochody nejsou schopny tohle zaregistrovat,může to být vyřešeno i jinak...
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Když míra napíše #### tak nikdo nic. FuckThePolice
Možná jsem žádný auto nikdy neřídil.Ale vím co je plečka a dobrý auto.

Jinak to byl Renault Megan nevím rok výroby ani motor protože se o tyhle plečky nezajímam
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:Možná jsem žádný auto nikdy neřídil.Ale vím co je plečka a dobrý auto.

Jinak to byl Renault Megan nevím rok výroby ani motor protože se o tyhle plečky nezajímam


Ty kráááávo ... Tak tohle je silný kafe !

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Dyz to je prave to nebezpeci internetu.





:mrgreen: :mrgreen:


Moje dcera to tu napriklad necte.



Edit
Renooo dodavka je vec jina. Znam spoustu lidi co je master zivi. Dyt taky se s nima dal do komplotu mercedes a jedno auto je komplet renolt (citan), jakoze rozdil je fakt jen pro voko, ale stejne jako napriklad sprinter a vw - opravdu jen jina maska jinak stejna vyrobni linka, stejny auto. To je jinej trh a tady ty auta jsou stale este celkem kvalitni. Ja hanil renolta 19 nebo co to tu kolega ukazoval... :BYE:
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:Když míra napíše #### tak nikdo nic. FuckThePolice
Možná jsem žádný auto nikdy neřídil.Ale vím co je plečka a dobrý auto.

Jinak to byl Renault Megan nevím rok výroby ani motor protože se o tyhle plečky nezajímam


Jojo, jak říká bavorák, taky budeš mít malýho pindíka... :-D Ale ono to nezůstane jen u pindíka, žeo... Pokračujme třeba úctou... Když si to auto neměl, tak nemel... To je neskutečný... Každá značka má něco, majiteli se ten rendík líbí, tak mu to nech... Myslím, že i přez svou pověst opravdu nejsou tak špatní, a až asi nějakýho koupíš, a bude se ti to sypat, tak teprv mužeš nadávat... Zatim si řídil tak v bagr na písek, tak pššt... :EVIL:

.......už vidím tu sprchu, že mně bude teprv 16, že mám držet papulu :-D :-D :-D :-D
ale mně to prostě nedá!!! :-)

E: Jo, to je naprosto nevypotřebovatelný auto! :twisted: A za tech deset let to nehnije ani majinko - nikde... Je to komplet pozink. Měli jsme ještě forda transita 2001 (takovej ten novější, ale né moc :mrgreen: ) A ten už po pěti letech kvetl... Motor šel jako dobře (387877km), ale bouda šla stejně dobře do kytek... myslím, že by motor jel do teď, kdyby se táta odvážně neutkal s nějakým ategem v protisměru akorát by z té zhnilé kastle vypadl... :twisted:
Vlastně máme v rodině mástry dva... Jeden živí dědu, a jeden tátu, a není si na co stěžovat... :OK: (Quinzy toť jest jen pro to, aby sis nemyslel, že všechno s ženským pohlavním orgánem na 4 musí bejt šrot...)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Redneck440
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 07.12.2014 22:26
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Kdyz ono to je tezky... Taky nejsem zrovna priznivcem Fr. aut, ale dobre se znam se dvema uzivateli Renoldu Trafic. Jeden si poridil hned dve funglovky, a po poce a pul obe nechal sesrotovat, a Renault povazuje za sprosty slovo, prej horsi krap jeste nezazil.
Druhej se svym Traficem za 4 roky najel 200K km jen s provoznima nakladama, a ted ho vymenil za novy totozny auto a je nad miru spokojenej.
A ted babo rad', je Renault dobrej vehikl, nebo šunt?
Mopar Or No Car !
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Vaše auta 1:1

Reanaul Kangoo v plný náloži bylo jendo z mejch nejoblíbenějších služebních aut....bohužel brzo umřelo ale do tý doby bych ho za Fábku nevyměnil....Ale naprosto chápu majitele Rencků protože sou fakt hezký a trn Kolínovo jede dost dobře... 8)
Každopádně chápu i toho čtrnáctiletýho kluka....ve čtrnácti sem si taky chtěl povídat s dospělejma a to hlavně o věcech o kterých sem věděl akorát to co napsali v ABC a Světě Motorů.... :lol:
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:Možná jsem žádný auto nikdy neřídil.Ale vím co je plečka a dobrý auto.



To mě poser, tohle je výrok roku, to si snad vytetuju na předkožku :lol: :lol: :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Vaše auta 1:1

To si snad vytetuju ne předkožku jako super hláška i monitor jsem si poprskal :-D Jinak já se nebudu vyjadřovat k diskuzi o renaultu mame jich pár v rodině a dá se říct že pohoda, ale to je každého věc at si myslí co chce já jsem vám přišel ukázat svůj starší Ford Focus , jsem s ním celkem spokojen i když je to starší auto mě plně vyhovuje na to co od něj chci a komu se nelíbí at mi prdel políbí :OK:. Přijímám jen konstruktivní kritiku :-D http://gillettenm.rajce.idnes.cz/Focus# ... 141556.jpg
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

No tyto hlášky typu: BMW maj jenom ty co maj malý penis apod slyšíme jen u těch co BMW nikdy neměli a nezažili kouzlo BMW.
Víte je něco jiného když sportovní auto jezdí jako sportovní auto a nebo jenom vypadá jako sportovní auto.
To když nedokážete skousnout to že prostě Renault je k ničemu to je váš problém :CIAO: :CIAO:
A nejvíc mě baví že vás ostřílený vlky za volantem rozpumpuje jeden ,,Pubertální,, Kokot.......... :-D
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Npppp traktor a auto není to samí?? :-)
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:No tyto hlášky typu: BMW maj jenom ty co maj malý penis apod slyšíme jen u těch co BMW nikdy neměli a nezažili kouzlo BMW.
Víte je něco jiného když sportovní auto jezdí jako sportovní auto a nebo jenom vypadá jako sportovní auto.
To když nedokážete skousnout to že prostě Renault je k ničemu to je váš problém :CIAO: :CIAO:
A nejvíc mě baví že vás ostřílený vlky za volantem rozpumpuje jeden ,,Pubertální,, Kokot.......... :-D


QuwinZZy-_-... je mi tě vlastně celkem líto... Jsi očividně velmi frustrovaný z neuspokojení potřeby afiliace a proto se u tebe projevuje takováhle projekce... :CIAO: :-D :-D
Už bych tuto debatu asi uzavřel, než se tu začnou rozdávat pohlavky a banány... Chlubme se zde svým čtyřkolovým nádobíčkem, a netahejme sem takovéto plky, který stejně nemaj smysl... :-)
.....P.S.: Nazval ses naprosto známenitě!!! :HAPPY:

QuwinZZy-_- píše:Npppp traktor a auto není to samí :CHI: ?? :-)


E: Nevím, kde si vzal traktor a taky nevím, kdo tě má na češtinu, ale rád bych ho potkal... 8)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Pro mě už tato debata skončila. Je mi teprve 14 auto nemám za svůj život jsem řídil kolo,traktor,rc auto. Uznávám nemám v této sekci co dělat.
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

:-D uzasny. Jsem si tak z hecu rejpnul a cely dva dny se nenudim. Jste uzasna diskuzni skupina :-D sociolog by se nazral..


Hele, koukal jsem na toho forda, dyt je super. Dokud v nem neni nafta. ...neni, ze ne..
Podvozek je jedna basen, dodnes z toho vychazi spoustu modernich aut a s timhle prapodvozkem se stale moc novych aut rovnat nemuze. Navic s nim jako s wrc jezdil Ášín takze mas mou plnou podporu :-D ktera je ti asi k nicemu :-p


Snad jsem neurazil uzivatele s renoltem, muze jit svuj vuz publikovat na renault forum a tam se mu dostane komentaru typu "hmm, ja teda mel lagunu ale tohle to je stroj, uplne slintam" a mas jistotu, ze vazne slinta.

Dyt to rikam, ten internet je nebezpecnej, tady treba ciha Mira, ale rozhodne je na nem i misto pro chvaleni francouzskych osobaku... :FINE:
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Míra ro vždycky zabije a má pravdu.
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(

Zpět na „FreeKec“