Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

DINGO PURPLE EDITION

Tak jsem si koupil nekompletní kastlu dinga, ať mám co dělat :-) ale originál se mi moc nelíbí, tak si ho chcu trošku poštelovat, ať se aspoň lehce odlišuje. Takže první věc je barva a výběr padl na fialovou metalízu PS18. Trošku jsem si pohrál s designem a výsledek je zde.

Před:
Obrázek

Během:
Obrázek

Po:
Obrázek

Obrázek

Podvozek je a bude jen jeden a zatím ani neplánuju jiné disky, zas tak vážně to neberu, takže prozatím zůstávají žluté Chevroleťácké

Obrázek

Je na čase, aby auto kočírovala nějaká kompetentní osoba ...
Obrázek

Levák Bob!!
Obrázek

Obrázek

Nárazník nechám taky z Blazera, nebudem se pouštět do žádných větších akcí. Teď budu muset nějak vyřešit světla, ale jen nějaké atrapy, svítit to asi nebude, už mám nějaký plán v hlavě. A hlavně pár trubiček aby se nám to nepomačkalo. Ale svářečku k dispozici nemám ..a páječku zatím taky ne :lol: Ale asi si ji koupím a budu se postupně učit pájet a třeba z toho něco kloudného vyleze, pevnost pájeného spoje by mohla stačit na ochranný rám v rámci možností ne?? ALe ještě si budu muset pořádně prostudovat všechny materiály atd. jsem v tomhle zatím lajk ....A lemy mám v plánu z gumového profilu, něco už jsem tu takového obkoukal

http://rcswine.rajce.idnes.cz/Dingo/#

PS: Ještě se chci zeptat na radu, jestli nejdou nějak hromadně zmenšit fotky z rajčete, aby to na foru nezvětšovalo stránku, zas po jednom každou zmenšovat v malování teda nechci ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Fotky na rajčeti.....je tam možnost "Rozšířené" a tam jde změnit velikost fotky ze základních 1200px na 700px. To je akorát

Pájení....cínem..na rám nebude držet. Vzhledově na poličku je to OK, ale na tvoje rasení to nebude.

Levák Bob je dobrej driver, ale jdou mu ruce nějak dozadu :lol: blbě se mu bude držet volant
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Stejně umře až se převrátí. Ani si nezapíná pás :)
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Pekna prace a barevna kombinace :wink:

Jinak pajet ty trubicky cinej fakt nejde, taky sem to zkousel a pri prvni jizde to popraskalo. Takze sem se muzel naucit pajet stribrem, na to potrebujes plyn. horak treba tady: http://www.conrad.cz/plynovy-horak-tool ... i-technika
pak kyselinu na pajeni stribrem, stribrnou pajku, to je tycinka kterou se to paji, no a pak uz jen zkouset. Ale jde to celkem dobre kdyz si to spravne nahrejes. Urcite se tu o tom nekde pise a bude vlakno.
aviaro

Zajímavá barva ! :lol:

Jinak to nevypadá zle, udìlat nìjaký "gumo" lemy, boggry, kolem klec a je to ... :twisted:

btw. ta zadní náprava je nìjak moc naklonìná nahoru, ne ? :wink:
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

JAk dlouho tipujes ze tam vydrzii to celni okno bez ramu?? :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Bob přežije všechno, i při kotrmelci ho ta jeho paráda na hlavě ochrání před vším!

stifi: říkám, že se bude muset udělat pár trubiček aby se to nepochroumalo, což zatím vzhledem k mým možnostem nebude zrovna jednoduchý úkol :lol: možná jen nějaká testovačka tam, kde nebude hrozit bůček :mrgreen:

aviaro: jo vidíš to, jsem včera trochu vymezil vůle na Y-linku gumovým kroužkem a dal jsem to tak, aby kardan neměl takový úhel, ale teď jak se dívám, tak je to fakt jakési zakloněné :lol: no ale vadí to něčemu?? lemy časem a s boggerama mě neštvi, furt mi to škube rukama :lol: dneska tu byli za osm kil 2.2 hammery tak, už jsem si je plánoval, ale borec mi je vyfoukl :?

pedro: díky fotky fungujou, super vychytávka. no pájení budu muset ještě pořádně promyslet ...

astala: no sakra to vypada divoce, nějak moc věcí to potřebuje :lol: takže než začnu pájet tak jaká bude prvotní investice cca? jenže s tím potom stejně nebudu moct pájet cínem co? na to je úplně jiný vehement néé :lol:

Každopádně díky za rady

Ještě dotaz: čím děláte díry do lexanu, když nemáte super spešl děrovač na lexan? chci udělat pár otvůrků na světýlka ....
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

No investice do pajeni stribrem je, ale vydrzi ti to na hodne pajeni. Jinak cca to vyjde:
Horak levnej 200,- az 700,-
Stribrna tycinka 49% stribra 189,-
Kyselina na pajeni strobrem cca 100,-
Plyn do zapalovace cca 100,-
Medena trubicka 4mm 49,-
Celkem cca 800,-

Jeste potrebujes teda pilku, smirgl atd... a pak nejakou farbicku na hotovej ram. No a ram je skoro hotovej :tleskam:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No no no dá se to zvládnout, chtěl bych se to naučit. No ale na cín je ta pistolová páječka, to je úplně jiný Kroupa z jiné třídy co? na nějakej ten konektorek, káblík ....

Jinak hezky si to rozepsal, tebe chci jako sekretářku do kanclu 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Jen nevím jestli nebude potřeba lepší hořák. Tímhle než nahřeješ železo tak aby šllo pájet stříbrem tak si počkáš.. Co vím tak neon i Lee používají hořaky mewa a ta stojí 450 hořák a 90 kartuše. http://svarecskepotreby.cz/pajeci-horaky.html
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Sakra nějak z toho stříbra mám obavy..... no a na pájení cínem na konektory atd. bych musel koupit tu pistoli ještě k tomu všemu co? :lol: se ptám jak debil ....


No světýlka podle plánu jsem si dnes udělal ... no spíš "světýlka". Asi mi řeknete, že je to trapný a amatérský, ale mě se to líbí :lol: Svítit to nebude, ale něco do sebe to má, jsem spokojenej. Ještě to nějak vybarvím, ať víme co jsou brzdovky atd. 8) a černé rámečky vpředu udělám taky posléze. Díry jsem udělal nahřátým křížovým šroubovákem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

:lol: no je to takové industriální. Skejlovní to není, nicméně oko pozorovatele tím po nabarvení asi zmátneš. Inu proč ne, podle vkusu každého soudruha :wink:
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
aviaro

Mì se to líbí ! 8)

Mám rád, kdy¾ se najde øe¹ení. Tys ho na¹el. Dobrý ! :wink:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

O nějakej skejl jsem se nikdy nesnažil a teď taky ne. Pokud vedle mě někdo nebude chtít stát na skupinové fotce, přežiju to :lol: Barvit budu asi jen brzdovky (fixem na CD :lol: ) a chtěl bych blinkry, ale oranžovej neseženu!
Zbytek nechám, vypadá to tak nějak závodně. Každý správný tuningář přece musí mít ve světlometu kříž z izolepy 8)
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Pistolovou páječku si kup určitě, to se ti neztratí a je to investice cca 200,-

Ty "světla" z toho honem, ale honem rychle sundej. I jako vtip to není nic moc. Z hoooodně velký dálky možná (ale opravdu možná) :wink:
Kup za pár korun ledky a tavnou pistolí je tam chytni, nemusíš je ani zapojovat a bude to vypadat tak o milion procent líp
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz

Zpět na „SCX10“