Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Sme radi ze se ti libi jak to vedem akorat je to pro tebe dost z ruky no.... limit bude myslim ze minuta na branku by melo stacil takze by byl 5-8min radsi viic ale miin ale at to ma spad to k tomu patrii....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Jaký z ruky? 300 km neni daleko ne? :-) :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu VYSLEDKY str. 10

jedině sehnat větší auto a hodně lidí aby se to vyplatilo
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No to zatím ještě nebudu hrotit. Auto nemám ani dva měsíce a ještě to není zdaleka tak, jak bych si představoval. Teď budu kupovat Speeda 600, časem asi lepší regl a gumy...teď bych se tam asi ještě trápil :lol: no u nás je offroadová trať a na Pradědu jsme se o tom bavili, ale moc se do toho chlapům se mi zdá nechtělo .... aby si to nezničili :|
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, řekni chlapům, že v trialu je mnohem menší riziko poničení modelu, než v expedicích, což ti potvrdí asi všichni, co trial jezdí. Nehrozí zde namotání trávy a sajrajtu na nápravy, zaklínění kol mezi kameny, pád z velké výšky apod. Kardady nedostávají tak zabrat a jedinné, čeho se můžeš bát je, že ve vlhku bude trochu od hlíny... :wink:
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Dobrý argument 8) Spíš se obávám, že bych je k nám natahal a vůbec by se jim tam nelíbilo. Když jsem tu postoval nějaké fotky a videa, tak je to moc nenadchlo. Je to takový hodně specifický povrch ...

Vypadá to asi takhle: http://rcswine.rajce.idnes.cz/Rokle_pod_letistem/
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Chce to vyzkouset my to vyzkouseli na jednom vetsim pojezdeni ze sem napichal par branek a kdo chtel tak se mohl projet... lidi to bavilo tak se udelal dalsi a pak ten dalsi uz mel i celkem uroven si myslim a lidi jezdii 8)
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, ten povrch znám, je občas na stavbách. Terén to není úplně ideální (hlína se drolí, kameny zase dělají paseku na linkách a kardanech), ale jak říkal Stifi, chce to vyzkoušet. Udělej si nejprve trasu s brankami, vyzkoušej ji s kamarády a pak uvidíte, jetli vás to bude bavit a jak dopadnou auta. Kdo nic nezkusí, nic nedokáže. ;-)
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No však jo, my jsme tu v Krnově dva a jezdíme trialy furt a je to mega pecka 8) že se mi poškrábou nápravy a linky neřeším, to samé platí o karoserii. Auto jsem si koupil abych s ním jezdil v terénu a ne abych ho leštil v garáži.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

sWiNe píše:No však jo, my jsme tu v Krnově dva a jezdíme trialy furt a je to mega pecka 8) že se mi poškrábou nápravy a linky neřeším, to samé platí o karoserii. Auto jsem si koupil abych s ním jezdil v terénu a ne abych ho leštil v garáži.


tak to si nas clovek, ja auto taky nemam jako lestenku, proste aby si clovek obcas zablbnul a uzil trochu srandy, jak tu ma nekdo v podpisu:
dokud se to nevali, je to pod hranice moznosti :lol:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

sWine s nama by sis rozumel :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No já vím, s váma se úplně ztotožňuju - aviaro, tommys, stifi, wendis ... vy jste moji vzorové :lol: bahno, trialy .... prostě terén. Expedice, kde jedeš 500metrů po listí a pak přejedeš jeden kámen a dva kořeny nejsou takový vodvaz :mrgreen: Proto absolutně bojkotuju zahrádky s karimatkama, motorovkama, skejtbordama a lopatkama, protože vím že bych to po třech minutách sbíral po celém lesíku.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

no nektery expedice sou opravdu opruz, ale nekdy je to dany taky tim, ze jedes kolem mista kde by sis chvili zajezdil a ostatni jdou dal, ze si tam nechtej poskrabat auto, je to proste o lidech. V trialu mas zarucenej teren celou sekci :lol:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Tommys píše:ale nekdy je to dany taky tim, ze jedes kolem mista kde by sis chvili zajezdil a ostatni jdou dal, ze si tam nechtej poskrabat auto,


No o tomhle mluvím ... já přijel na expe a hned jsem vymlel první bažinu, tam pařez, tam díra ... sice jsem byl už čtyřikrát na střeše ale co, aspoň jsem si pojezdil. Ostatní byli už 200m přede mnou a všechno objížděli rovinkou.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

No nevím na jaký "expedice" jezdíte, ale co jsem jezdil, vždycky se někdo kutálel (i desítky metrů, někdy i lidi :lol: ), nebo to utopil a podobně. Ostatně, nahoru na Ještěd bez navijáku nevyjedou ani trialová auta :wink:

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“