Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tyyyyy jo tesco a detsky teplacky dvoje za kilo :-D a muzem potahnout kufr. uvidime jak se zadari chci zasklivat a ne furt mazat chlivky na palubce. kufr bude pekne chlupateeeej - este kozeny trasne na bundu a na riditka a muzeme si hledat kluka :-P
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

definitivně jsem propad dávání fotek a kecání o kokotinách. Jen 8 stránek a už sem dávám fotku zleva, máznu štětečke m vyfotim to zprava a už to sem dávám :-D no .... Vidět to je za 10 příspěvků tak se obhajuju takhle :-p

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Mira píše:definitivně jsem propad dávání fotek a kecání o kokotinách.


Ale no tak :-D Já jsem Míro náhodou za ty fotky rád. Rozhodně je lepší koukat na fotky, než číst jak je to krásné atd :lol: To je dobře, že si tomu propadl. Alespoň je vidět jak se každá fotka zprava postupně proměňuje a naopak když hodíš jednu fotku, která je už finální, tak si někdo řekne "hm to je fakt pěkné, ale už neví čím to vše prošlo. Mě se Tvůj pokrok hrozně líbí a fakt se těším až začneš finišovat tu boudu. Čoveče klobouk dolů a fakt se mi tvoje stavba líbí a moc oceňuju, že si dáváš takto záležet. Bude to bomba. Jen nesmíš dělat ponorku, jinak to o 3 kila ztěžkne :-D Jinak kufr z teplých tepláků a prej teplá myš :-D
Ne, fakt paráda a moc ti fandím a barevná kombinace interiéru super :OK:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

hele dik, mam fakt radost :-) samotnyho me to hodne tesi a vubec sem necekal ze to budu schopen dotahnout takhle, kdyz koukam na 2mm psh desku, zlamovak, smirgl klesticky a nejakou pixlu tmelu na plasty z obchodaku tak se divim, ze jsem vysochal tohle a priste nic mene kulateho nez vejtrasku, kdyz se zapres a je trpelivost tak se da vysochat snad cokoliv..

cekam az trochu zaschnou podbehy a hura na semisovou mys (ty vole to je dost let co je tahle pisnicka na svete, znate to? co to vubec je, koler z lucie, ne?
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

8 stran o kokotinach :-D pekne sa s tym hráš, ide ti to a je to tu také volnejšie a preto sledujem tvoju temu ako jedinu :-)
nebavi ma čitat v inych temach jak sa to tam strašne chvali a klikať na link aby som videl nejakú fotku .. :-D

Len tak ďalej! :-D semišova myš bude pekná :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

baracuda píše:nebavi ma čitat v inych temach jak sa to tam strašne chvali a klikať na link aby som videl nejakú fotku .. :-D

Teď se cítím uraženě :-p Já mám právě stejný názor a proto jsem psal o těch fotkách a sám to u sebe dávám fotek dost :lol: Je to pravda, že je lepší koukat na fotky než se něčím pročítat. Míro u tebe to cos napsal, bylo u mě stejné. I když jsem kdysi lepil plastové 1.35, tak teprve Tacoma mě naučila fakt trpělivosti a asi proto jsem už několikrát zmiňoval, ať to neuchvátáš, takže přesně vím jakou tu radost z výsledku máš a to je ten motor co žene člověka dál aby si dal fakt záležet a proto se mi tvá stavba tolik líbí, natož tvoje slovní hlášky. Jen tak dál
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

ano! Tie hlašky stoja zato! :-D rad to čitam :-)

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Zdar, pěkně se ti to rýsuje. Tu máš trochu inspirace ale možná na to ani neklikej páč to je asi jinej oddíl 8o
http://www.scale4x4rc.org/forums/showthread.php?t=73737
čuměl jsem jak blázen
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

tys me normalne predbehnul ja jsem na to tak pred 10ti minutama koukal a rikam to musim poslat Mirovi pro inspiraci :-D :-p :OK:
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

8o ty vole tak to je total extrem

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

http://www.scale4x4rc.org/forums/showthread.php?t=63486

já vycházel při těch bočnicích tady z toho, je to vono? je to to samý?

no je to brutus, o tom žádná. Ale tohle by mě už asi ani nebavilo, nevim, takhle když sedim u něčeho dýl tak mě to přestává bavit a já to chci dělat proto, abych se u toho bavil..

hele, dal sem lakovaný dřívka vod nanuku ale mam blbej lak a neudělám pěknou tlustou vrstvu co by se leskla jak psí koule, tak na to prdim takhle taky dobrý. Ukázka semišových plyšových tepláčků a základ "supvolferu". opravdu je v tom reprák, opravdu bude vyhrávat rádio, s podivem to celkem vyřvává, Honzík mi to udělá na dálkovej čudlík, daj se i ladit stanice, drát k funkční anténě...

udělal jsem zadní podběhy CD futrálem. Zase jsem musel uříznout půlku věcí co tam překážely a jsem zvědavej, opravdu se snažim o vodotěsnost aspoň tak vysoko jak je ten lavor teď, čiže k okýnkum. Samosebou absolutně netušim, jak na ty podběhy naonačim uchycení tlumičů k podvozku, naprosto to nepasuje, bude se buď ve velkém řezat a nebo merkur zastane víc role, než jsem původně uvažoval, ale podvozek, to je další milénium, než se k němu dohrabu. To zatim klid.

Wolffe, dávám zase další obrázek :-D stejnej jako ten před nim :-D jen jsem změnil nastavení otofaparátu a scénu pootočil doprava :-) :wink: :wink:

Obrázek
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

http://www.scale4x4rc.org/forums/showthread.php?t=73737

Wole takto ponizovat modelare.. jinej svet..
Miro mas to hezke..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

se musim pozastavit nad termínem SUPVOLFER. To neni tady kvůli Wolffovi, na toho seru (promiň :-D ), to je kvůli tomuhle. Možná znáte, možná ne, každopádně je to velkej velkej masakr, teď jsem tuhle starší záležitost z hecu našel, prvně jsem to potkal na střední, to mohlo bejt kolem toho roku 2004. Od tý doby jsem nevytěsnil pojem SUPVOLFER a jindy už jiný nepoužil, vždy ve strnulém úžasu nad mírou bezprostřednosti onoho autora a hrdého majitele škody 125 L...

http://www.critic.wz.cz/slohovka.htm
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

fííí Tome, dík, že se líbí, těšim se na lak a na finiš, až barva tomu dá řádný koule a bude hezkej kontrast se světlou kůží :OK: :-D :-D ty jo fakt jak úchyl :-D

:-D sem měl onehdá jednoho zákazníka na Volvo, mu to ukazuju, najednou koukám že mě neposlouchá a von hladil rukou sem a tam sedačku. Řiká "podivej se" a jeho pani šla a hladila tu sedačku sem tam taky. Já čumim, a voni to začali hladit voba najednou a manžel říká "viď..." a vona jenom "Hmm..." :-D pak se na mě otočili, páč jim došlo že když mlčim a evidentně myslim na jejich zdraví, řka "my totiž děláme s kůží, víte? To my jenom tu nejfajnovější...." Samozřejmě jsem jim nic neprodal, odjeli nakonec Cé čtyřkou co stála v rohu šourůmu :OK: :OK: asi fajnový zboží
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Míro ten na tvém odkazu je jiný ale taky super. Ta slohovka je taky boží :-D

Zpět na „SCX10“