Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

...a pro ty, co se chtějí přihlásit link:

http://www.eventbrite.com/e/4-asts-lauf ... 7848671125

...už jsem přihlášen:)...
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

...tak kluci, ted uz to mám i písemně: 2.10. jedu finále CISE...!
Startuje 57 jezdců, kteří se kvalifikovali, takže to bude asi dost tvrdá konkurence...tak držte palce.....už se moc těším..

....tady se to bude odehrávat:

https://goo.gl/maps/E2HmyK14kAR2

...terén přímo skvostný!...ještě aby vyšlo počasí...!!!
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Paráda Radku, budem držet palce :FINE:
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Ahoj, tak na posledním AST v Krnově, jsme si střihli malou C3 exhibičku s Raunem, aby nám to nějak ukázal, osahali jsme si zhruba koncept tratě, a popřípadě nalákali ostatní. Byla to krátká zkušebka, postavil jsem 12 branek na kořenech a betonových panelech tak nějak, jak by ta trať v reálu mohla vypadat. Branku č. 10 jsem trochu nevychytal, byla pod panelem velká díra, které jsem si nevšiml a nebylo to sjízdné. Zde pár fotek a video Rauna, není to žádná dramatická akce na vteřiny, spíš taková pohodová nesestříhaná ukázka s výkladem pravidel. Mou jízdu nikdo netočil, ale až na branku č. 6, kde Raun vyjel a mi se seklo kolo, tak jsem raději navijáknul, jsem ji projel tak nějak téměř ve stejné kvalitě, takže i s takovým autem to jde a trať prý docela věrně nasimulovala závody v Rakousku. Z videa se to nezdá, točil jsem ze špatného úhlu, ale zrovna lehké to na těch panelech nebylo. Hlavní nasazení teprve proběhne za dva týdny v Retzu, když pominu, že Raun jede za týden na "Evropu" do Itálie. No .... mě to bavilo moc :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Video:

[youtube]u2r4MU3-NTo[/youtube]
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

...no, Ládo (maztekk) víš dobře, že o bomberu a wraithu neco vím a že jsem s vámi dost najezdil...takže ti můžu říct, že C3 auta vyjedou možná víc na kolech o prumeru 120 mm než my v Brdech, ale něco jiného je jet v brankách a přesně a něco jiného je jentak vyjet kopec, byt kamenitý, kořenitý, prudký a kdovíco ještě...:)
Na fotce, kde navijákuju je vidět aspon trochu velikost toho kořenu co byl v brance, ale už není tolik vidět ten sklon terénu...
....jinak vše co tady píšeme je diskuze a snaha vás seznámit s něčím novým, není to o tom přesvědčovat vás co je nejlepší....každý si musí najít to svoje...a věřím, že najde. V každém případě C3 je více o adrenalinu, ukázněnosti, technice a sebekontrole než třeba běžný závod RCAST a to by mohla být dobrá část příštího ročníku RCAST:)
..
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

raun píše:....jinak vše co tady píšeme je diskuze a snaha vás seznámit s něčím novým, není to o tom přesvědčovat vás co je nejlepší....každý si musí najít to svoje...a věřím, že najde.


Nooo tahle věta se mi moc líbí, to je vono! :-)

Jinak součástí AST to bude, už je to oficiálně venku. Takže příští rok se o to pokusíme, jaký to bude mít úspěch se uvidí. Nicméně se to pojme jako celovíkendová akce s tím, že v sobotu se pojede závod Streed a Offroad, jak ho známe teď a nadšenci, kteří budou chtít jet C3, budou muset vydržet u ohýnku až do neděle, abychom si v neděli zajezdili poklidnou C3 kategorii bez nějakého časového presu. Takže jezdci nebudou stát před volbou jestli to nebo to, ale budou moct jet oboje :-)

Takže neváhejte stavět, oficiální forma pravidel se jistě zanedlouho objeví.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

:-( No a tím pro mne C3 skončilo, tak aspoň ušetřím a můžu investovat třeba do kaktusů :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Čím to pro tebe skončilo Milane? Že to bude až v neděli?
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

No, jo, ale tak stejně bych nebyl hlavním tahákem, :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Určitě se tu nebudem předhánět, že kdo má lepší auto, bude nejzajímavějším jezdcem startovního pole a kolem něho se bude točit celý vesmír. Všichni jsme na začátku a každá bude stavět dle svých možností. Nicméně začínat to zcela odděleně od AST by byla utopie a cpát vše do sobotního programu by byl zbytečný stres a časový nátlak jak pro jezdce, tak organizátory. Program sobotního ASTčka je cca od 10-18 hod a do toho ještě cpát další závody by bylo už moc lámání přes koleno a stavět jezdce do role "vyber si buď to nebo to" je taky hloupost. Takže tohle je jediné schůdné řešení ... a celovíkendové akce od pátku (večerní posezení a seznámení) do neděle (sobota ježdění, večer posezení + neděle do oběda další ježdění) jsou výborné zážitky, viz. letošní Vodník :OK: Ale chápu, že to pro každého není, ať z hlediska zdravotního stavu nebo zásahu vyšší moci doma (to je ta paní s prsama, co vám organizuje život).
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Taky si myslím, že tohle je nejjednodušší řešení. Vždyť účastnící této kategorie mohou přijet až na daný závod. Nemusí tam trávit celý víkend.
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

....i ti co spí obykle v penzionu mohou býti na obou dnech:) hihihi... mě také nevadí sobota a neděle, nerad bych svůj Katoni team v sobotním závodě nechal na holičkách.....
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Tak u tebe to bude Radku povinnost, být na oba dva dny :-D A zase v soboty ty Leošovi bramboráky, to by sis přeci nenechal ujít :YOP:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

...ahoj kluci, tak mám za sebou CISE, ještě jsem tu a vstřebávám ten opravdu výživný víkend...bohužel se mi moc nedařilo a v první sekci jsem spadnul ze skály mimo trat a z auta mi vypadl batery pack, takže tresty jako blázen: opuštění trati, dotknutí auta rukou, oprava plus čas na opravu, takže jsem nasbíral mooc minut...no nic
skončil jsem ca 35-tý, ale bohužel nejelo oněch v seznamu uvedených 57 lidí ale jen něco kolem 40, takže moje umístění nič moč....konkurence ale opravdu veliká a já jsem moc rád že jsem tu mohl být..za dva dny jsem se naučil o C3 snad víc než za několik měsíců....těm co to zajímá více rád předám spousty nových informací:)

Obrázek
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Pokec o extrémní kategorii C3

Stejně gratuluju.. však uspěch je už se kvalifikovat ne? takže příště baterku přišroubovat ? :lol: Poděl se co je nového v technice a co jsou za novinky ... jezdi nekdo stejnosmer nebo vsichni stridaj? a když už píšu mam i dotaz... ty más v aute winchdown.... kdyz mas dig a navijak a motor a servo ... jak ovladas ten WD kdyz mas 4ch volantovku?
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „RC Adventure Scale Trophy - C3“